Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

אני מבין שאתה לא מכיר את בליזארד בכלל נכון?

כשבליזארד מכריזים על משחק זה יכול לקחת שנים על גבי שנים עד שהוא יוצא.

המשחק הזה שונה

הם הכריזו על המשחק אחרי שהוא כבר כמה שנים בפיתוח

הכרזות בעבר היו על משחקים לפני שהתחיל הפיתוח (ובכלל בליזארד הייתה הרבה יותר קטנה בימי WC1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שאפשר עדיין להנות מהראשון, היה לי גם את סט ההרחבה בזמנו. כיום אפשר לקנות את שניהם ביחד בבאג בחמישים שקל - שווה כל אגורה למי שעדיין אין. אפשר להנות ממנו שעות על גבי שעות.

אני גם עדיין נהנה מ-AOEII.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה שונה

הם הכריזו על המשחק אחרי שהוא כבר כמה שנים בפיתוח

הכרזות בעבר היו על משחקים לפני שהתחיל הפיתוח (ובכלל בליזארד הייתה הרבה יותר קטנה בימי WC1)

מה שעמדתי לכתוב :)

ובכלל, אחרי הכרזה שכזו הם יודעים שכל העיניים יהיו נשואות אליהם ולפספס חג מולד בלי "מתנה" כזו לא נראית לי אופציה מבחינתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו!

אני ממש מרוצה מהגרפיקה!

לא יכולתי לקוות למשהו יותר טוב.

הם לקחו את המשחק, השאירו את הlook&feel שלו בדיוק אותו דבר, ורק התאימו אותם לרזולוציות גבוהות יותר :xyxthumbs:

ולכל מי שמשווה את המשחק לC&C3 או טוען שהם צריכים מנוע של DX10 - אתם פשוט לא מבינים איך עובדת.

מאז ומעולם המשחקים שלהם היו נחותים מבחינה גרפית לשאר המתחרים שלהם בגלל סיבה אחת.

דרישות מערכת נמוכות = הרבה אנשים שקונים את המשחק.

(בואו נשאל אחרת - מי פה צריך לשדרג חצי מחשב בשביל CRYSYS?)

קאפיש?

אני בכל מקרה, מאושר מהעובדה שהם לא שינו את המראה הכללי.

אגב TheReaper, אתה טועה.

blizzard תמיד הכריזו על כל המשחקים שלהם (מלבד WOW) כאשר הם נכנסו לשלב הבטא ולא בהתחלת הפיתוח.

וגם אני חושב שהמשחק יצא רק בתחילת שנה הבאה ולא בסוף השנה הזאת. (ואז הממזרים יכניסו לתוכו סרטון של דיאבלו 3)

והנה, רק בשביל לסדר לכם את האוזן:

The game will release "when it's done" for PC and Mac only. It's currently in pre-alpha stages of development, and has been in production at since the release of WarCraft 3: The Frozen Throne in 2003.

המנוע של WC3- יאק!

חבל שהם מתבססים עליו, הוא די פרמיטיבי...

??? אתה בטוח שאנחנו מדברים על אותו דבר?

הם אומרים במפורש שזה מנוע חדש לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם הגרפיקה נראית טוב יותר מאשר WC 3 אבל אני כמעט משוכנע שזה אותו מנוע... אולי פשוט אותו מנוע רק משודרג(כמו שC&C 3 בנוי על מנוע משודרג של Generals והם בכלל לא נראים אותו דבר)...

למשל, יש קטע שראיתי בסרטון גיימפליי שדי הטריד אותי - רואים פרוטוס זלוט רץ והאנימציה שלו היא בדיוק האנימציה של הSword-Master מWC3(או של דמות אחרת, אני לא מצליח לזהות איזו)... אלו דברים שמעצבנים אותי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהאהאהא, ידעתי!!!!!

:yelclap:

:yelclap:

י ד ע ת י....

כנראה שאני אשחק בזה..אני מסופק אם הם יצליחו לשחזר את האיזון המדהים של הראשון...

אם כן...אז הם באמת חברה מדהימה, קיימים 10-12 שנה נראה אם הם יעמדו בציפיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם הגרפיקה נראית טוב יותר מאשר WC 3 אבל אני כמעט משוכנע שזה אותו מנוע... אולי פשוט אותו מנוע רק משודרג(כמו שC&C 3 בנוי על מנוע משודרג של Generals והם בכלל לא נראים אותו דבר)...

למשל, יש קטע שראיתי בסרטון גיימפליי שדי הטריד אותי - רואים פרוטוס זלוט רץ והאנימציה שלו היא בדיוק האנימציה של הSword-Master מWC3(או של דמות אחרת, אני לא מצליח לזהות איזו)... אלו דברים שמעצבנים אותי :P

C&C3 בנוי על המנוע של The Battle for Middle-earth II ולא על General

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הנחתי שמדובר באותו מנוע, אני מאמין שאפשר לשפר אותו כך שתהיה גרפיקה מעולה.

ודרך אגב C&C3 בנוי על LODR2, שבנוי מהמנוע של Genrals שבנוי מהמנוע, מקווה שאתה יושב, Emperor battle for dune.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט נביא!

אמרתי זאת לפני שבוע...

בליזארד גורפת מספיק כסף מ-WoW, ולא ניראה לי שיש לה כח לעוד כאב ראש (להקים חוות שרתים).

מה שהם צריכים עכשיו זה StarCraft 2, מצידי שרק ישנו את הגרפיקה, ויפתחו את העלילה ויש לנו מנצח.

שלא תבינו אותי לא נכון, גם דיאבלו 3 יתקבל בברכה, אבל זה לא ניראה לי מציאותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gamespot.com/pc/strategy/starcraft2/images.html

מה בדיוק יש פה להתלונן על הגרפיקה? אולי זה לא CnC3 אבל זה נראה מצויין,ולא צריך מחשב חדיש במיוחד בשביל זה.

בכל מקרה,אני מקווה שהם לא סתם ינסו לגרוף כסף,אלא לפתח תעלילה בצורה מעניינת ומהנה כמו זאתי של SC1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:'( :'(

אני מתרגש עכשו כמו ילדה קטנה :-[

אשכרה עם דמעות של אושר בעיניים...

אני עכשו באמצע ברוד וור... עובר אותו כבר בפעם ה23087623 אחרי שעברתי את SC יותר מ378923646934 פעמים... כבר 9 שנים אני משחק בו, ונהנה כל פעם מחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gamespot.com/pc/strategy/starcraft2/images.html

מה בדיוק יש פה להתלונן על הגרפיקה? אולי זה לא CnC3 אבל זה נראה מצויין,ולא צריך מחשב חדיש במיוחד בשביל זה.

בכל מקרה,אני מקווה שהם לא סתם ינסו לגרוף כסף,אלא לפתח תעלילה בצורה מעניינת ומהנה כמו זאתי של SC1

הגראפיקה כמו בכל משחק של בליזארד היא יותר ציוריות מוקצנת מאשר ריאליסטית, זה לא אמור שהמשחק לא יהיה כבד.

מאוד טוב שהם שמרו על האנמורפיות והיחס של היחידות למסך, הדבר היחדי שהם שינו זה שיש 3 רבדים(גבהים למפה) וזה ממש נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שגורם למשחקים של להיראות טוב כ"כ ויזואלית זה הסגנון האומנותי הייחודי שלהם והעובדה שהם משקיעים בכך המון. בליזארד מעולם לא ניסתה לפרוץ דרך מבחינת יכולות גראפיות, ועדיף באמת שישקיעו את המשאבים שלהם במה שמייחד אותם ושם אותם מעל לכל המתחרים, והדבר הזה הוא בעצם כל מה שנותן את ה look & feel למשחק. הכל מסתכם למעשה באומנות - ה cinematics המרהיבים, הסאונד, העיצוב האומנותי, ה storytelling וכו'.. השילוב של כל האלמנטים האלו בצורה כ"כ טובה יוצר משחק טוב יותר ומרתק הרבה יותר מאשר כל משחק אחר עם "גראפיקה פורצת-דרך של הדור החדש".

ו מוכיחים את זה שוב ושוב עם כל משחק שהם מוציאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...