S.T.A.L.K.E.R - שאלות לגבי הסיום [ספויילר] - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - שאלות לגבי הסיום [ספויילר]

GbeTech

Recommended Posts

Sterlok (אתה) והחברים שלו ghost ו fang היו כמה סטאלקרים שהצליחו איכשהו לעבור את המתקן הזה ולהגיע למרכז של הזון,קבוצת הסי קונשנסנס האלה הם היוצרים של הזון ואחרי שקרתה להם תאונה בניסוי הזון נוצר,הם תופסים את הסטאלקרים שהגיעו קרוב מדי לחשיפת הסוד שלהם ושולחים אותם אחרי מחיקת במשאיות האלה עם שתולות כדי לחסל את החברים שלהם,ויצא שהייתה להם טעות והם שלחו את השחקן לחסל את עצמו..המונוליט האלה הם סתם הסוואה כדי להסתיר את הסוד של סי קונשנסנס האלה וכשאתה הורג אותם הזון חוזר למצב הטוב שלו.

עכשיו הבנתי הכל :xyxthumbs:

אהה הבנתי...אז זתומרת שהwish granter זאת בעצם מעין מלכודת שה"קבוצה" בנתה..שמענישה את מי שמגיע אלייה ומבקש ממנה דברים שקשורים לתכונות הרעות של בני האדם? (להיות עשיר=חמדנות,להיות בלתי מנוצח=שלתטנות וכו'?)..ובהתחלה מי שמצא אותך הtrader הזה,הוא סתם סוחר שהסטולקרים מוכרים לו סחורה,או שהוא איזה מנהיג שלהם?

ועוד משהו אחרון,איפה נמצאת הדלת הסודית הזאת,שבה מקבלים את הסופים ה'טובים'?

כל סוף תלוי בכמה כסף יש לך, כמה Reputation יש לך, מה עשית למנהיגים של Freedom ו Duty ואם נפגשת עם ה Guide.

חח אני לא נפגשתי עם ה Guide, לא עשיתי כלום למנהיגים של Freedom ו Duty, לא היה לי כסף ולא היה לי Reputation נמוך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח,דווקא רציתי לפגוש את הguide הזה,אבל לא היה לי כוח ללכת עד לשמה חח...

בכל אופן איך אני מגיע לדלת הסודית הזאת? ???

זהו, זה קטע שעדיין לא ברור לי.

תראה. בסוף המשחק, אתה נכנס לבניין ב Chernobyl NPP, הורג שם טונה אנשים, ואז נכנס לחדר יוצא דופן, עם דיונות חול כזה והריסות, בקצה שלו יש מין Pillar כחול זוהר כזה... זה ה Wish Granter. אתה תראה, לא צריך לחשוב כדי להגיע אליו...

עכשיו מה שאני חושב, זה שדרך ה Wish Granter יש את הסופים הרגילים, ושני הסופים - הטוב והרע (זה שהוא מסכים להיות חלק מה C-Conciousness וזה שהוא לא מסכים ואז הורס את התאים שמחזיקים בבני-אדם...) הם לא דרך ה Wish Granter. תקנו אותי אם אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור ללכת לגייד והוא מספר לך דברים על סטרלוק ודברים כאלה

ואז בדרך לCNPP אתה אמור להיכנס לאיזה חדר באחד הבנינים שמה ולמצוא איזה מכשיר שאיתו אתה פותח דלת בתוךCNPP ואז אתה מגיע לסיומים

TAsraf- תשחק במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור ללכת לגייד והוא מספר לך דברים על סטרלוק ודברים כאלה

ואז בדרך לCNPP אתה אמור להיכנס לאיזה חדר באחד הבנינים שמה ולמצוא איזה מכשיר שאיתו אתה פותח דלת בתוךCNPP ואז אתה מגיע לסיומים

TAsraf- תשחק במשחק

את המכשיר אתה לא אמור למצוא לפני שאתה מגיע ל CNPP? אני לא ידעתי בכלל שאני אמור למצוא אותו, פשוט קראתי קצת אחרי זה...

תוכלו בבקשה להסביר לי מזה הWish Granter?

אתה תראה... קשה לפספס אותו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...