S.T.A.L.K.E.R - שאלות לגבי הסיום [ספויילר] - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - שאלות לגבי הסיום [ספויילר]

GbeTech

Recommended Posts

[glow=red,2,300]מכיל ספויילרים[/glow]

טוב, היום סיימתי את המשחק ההזוי הזה...

נכנסתי לחדר של ה Wish Granter... עמדתי לידו, לחצתי F...

פתאום סרטון.

"I want the zone to... disappear"

רואים דמות בשדה, עומדת, האישונים שלה נעלמים ונגמר הסרטון :s07:

מה עם Strelok, שלכל אורך המשחק היה לנו Task להרוג אותו? זה קשור איכשהו לסרטון שראו אותו גם שוכב מול ה Wish Granter ומתעלף? איזה מין סיום זה... שמישהו יסביר לי :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כותרת שונתה :jump:

טוב, הנה סרטון שמראה את הסיום הטוב, ואת הסיום הרע:

http://www.youtube.com/watch?v=Pdohv7yk-r0

הבנתי, שקבוצת מדענים מצאו דרך להסיר מהעולם תכונות רעות, כמו anger, cruelty and greed...

בדרך היתה טעות, והתוצאה שלה היא ה Zone.

עכשיו לא הבנתי מה כל הקטע עם Strelok? מי אלה ה STALKERS וכו'. אנשים שמטרתם לחסר אחרים שמתקרבים מידי ל Wish Granter? אז מי היה סטרלוק? הדמות הראשית [אנחנו] זה סטרלוק? ואם כן אז איך יצא שמשימה שלנו היתה לחסל את עצמנו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כותרת שונתה :jump:

טוב, הנה סרטון שמראה את הסיום הטוב, ואת הסיום הרע:

http://www.youtube.com/watch?v=Pdohv7yk-r0

הבנתי, שקבוצת מדענים מצאו דרך להסיר מהעולם תכונות רעות, כמו anger, cruelty and greed...

בדרך היתה טעות, והתוצאה שלה היא ה Zone.

עכשיו לא הבנתי מה כל הקטע עם Strelok? מי אלה ה STALKERS וכו'. אנשים שמטרתם לחסר אחרים שמתקרבים מידי ל Wish Granter? אז מי היה סטרלוק? הדמות הראשית [אנחנו] זה סטרלוק? ואם כן אז איך יצא שמשימה שלנו היתה לחסל את עצמנו :nixweiss:

למרות שלא סיימתי את המשחק

וכנראה אין לי כוח לסיים אותו

הבנתי רק

שאתה זה סטרלוק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אתה סטרלוק

2.סטוקרים זה אנשים שמנסים להשיג חומרים יקרים מתוך הזון

3.הZONE הוא תוצאה של ניסוי שניסה להוציא את כל התכונות הרעות מהעולם והוא נשמר ע"י האנשים האלה (שכחתי איך קוראים להם)

4.בעקרון הסיומים הם

א.אתה מבקש להיות עשיר-אתה מת

ב.אתה מבקש שהזון יעלם-אתה מתעוור

ג.אתה מבקש לחיות חיי נצח-אתה הופך לפסל

ד.אתה מבקש לשלוט בעולם-אתה נשאב לתוך הWISH GRANTER

ה.מבקשים ממך להצטרך לקבוצה אתה מסכים-אתה מצטרך ועוזר לשמור על הזון

ו.מבקשים ממך להצטרף לקבוצה ואתה מסרב-אתה הורג את אלה שיצרו את הזון,הזון נעלם ואתה בריא

ז.אתה מבקש מWISH GRANTER למתן את בני האדם מכיוון שכולם מושחטים ורעים-אתה רואה חזיונות ופיצוצים וכל מיני עד שאתה מתעלף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אתה סטרלוק

2.סטוקרים זה אנשים שמנסים להשיג חומרים יקרים מתוך הזון

3.הZONE הוא תוצאה של ניסוי שניסה להוציא את כל התכונות הרעות מהעולם והוא נשמר ע"י האנשים האלה (שכחתי איך קוראים להם)

4.בעקרון הסיומים הם

א.אתה מבקש להיות עשיר-אתה מת

ב.אתה מבקש שהזון יעלם-אתה מתעוור

ג.אתה מבקש לחיות חיי נצח-אתה הופך לפסל

ד.אתה מבקש לשלוט בעולם-אתה נשאב לתוך הWISH GRANTER

ה.מבקשים ממך להצטרך לקבוצה אתה מסכים-אתה מצטרך ועוזר לשמור על הזון

ו.מבקשים ממך להצטרף לקבוצה ואתה מסרב-אתה הורג את אלה שיצרו את הזון,הזון נעלם ואתה בריא

ז.אתה מבקש מWISH GRANTER למתן את בני האדם מכיוון שכולם מושחטים ורעים-אתה רואה חזיונות ופיצוצים וכל מיני עד שאתה מתעלף

אוקי, עשית לי קצת סדר בראש.

אבל שים לב, הוא אמר שיש קבוצה, שהמטרה שלה היא למנוע מה STALKERS לגלות את האמת, כי "האנושות עדיין לא מוכנה". אתה אחד מהקבוצה הזאת, והמטרה שלך היתה להרוג את Strelok כי הוא והקבוצה איתו התקרבו מידי לאמת...

ובסוף מתברר שאתה Strelok, היתה טעות ואיכשהו יצא שהמשימה שלך היא להרוג את עצמך :screwy:

עכשיו איך זה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, עשית לי קצת סדר בראש.

אבל שים לב, הוא אמר שיש קבוצה, שהמטרה שלה היא למנוע מה STALKERS לגלות את האמת, כי "האנושות עדיין לא מוכנה". אתה אחד מהקבוצה הזאת, והמטרה שלך היתה להרוג את Strelok כי הוא והקבוצה איתו התקרבו מידי לאמת...

ובסוף מתברר שאתה Strelok, היתה טעות ואיכשהו יצא שהמשימה שלך היא להרוג את עצמך :screwy:

עכשיו איך זה קרה?

אה כן שכחתי

הBRAIN SCORCHERS נוצרו ע"י הקבוצה הזאת והם נועדו כדי לגרום לאנשים שמתקרבים יותר מידי לעשות את מה שהם רוצים

הייתה תאונה ואתה בעצם קיבלת משימה להרוג את עצמך וגם קיבלת אמנסיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע בדיוק גם אני סיימתי את המשחק היום,וגם אני קיבלתי את אותו הסוף כמו שלך...עכשיו באמת לא ממש הבנתי את העלילה של המשחק,חשבתי שהbrain sorchers האלה נוצרו בכלל לפני הפיצוץ הגרעיני על ידי מדענים שעשו ניסויים והם נשארו שמה פועלים ומנעו מאנשים להתקרב למרכז הzone...גם לא הבנתי מה הקטע של הניסוי לשאוב את כל התכונות הרעות של בני האדם? חשבתי בכלל שהעלילה היא שבגלל תקלה נוצר עוד פיצוץ כמו שהיה בפעם הראשון בשנות ה80 בגלל אותם הסיבות..ולמה לעזאזל שתהיה לך משימה להרוג את עצמך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע בדיוק גם אני סיימתי את המשחק היום,וגם אני קיבלתי את אותו הסוף כמו שלך...עכשיו באמת לא ממש הבנתי את העלילה של המשחק,חשבתי שהbrain sorchers האלה נוצרו בכלל לפני הפיצוץ הגרעיני על ידי מדענים שעשו ניסויים והם נשארו שמה פועלים ומנעו מאנשים להתקרב למרכז הzone...גם לא הבנתי מה הקטע של הניסוי לשאוב את כל התכונות הרעות של בני האדם? חשבתי בכלל שהעלילה היא שבגלל תקלה נוצר עוד פיצוץ כמו שהיה בפעם הראשון בשנות ה80 בגלל אותם הסיבות..ולמה לעזאזל שתהיה לך משימה להרוג את עצמך??

אתה בטוח שקראת?

הפיצוצים לא קשורים ליצירת הזון

הבריין סקורצ'רס נוצרו ע"י הקבוצה ובגלל תקלה מסויימת נדפק לך המוח קיבלת משימה להרוג את עצמך ושכחת הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע מוזר....ה"קבוצה" היא בעצם המדענים האלה שיש להם כמו קראוון כזה איפה שכל הזומבים שמה?

ועוד משהו איפה נמצאת הדלת הסודית הזאת בסוף המשחק?..יש שתי סופים שצריכים למצוא את הדלת בשבילהם נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sterlok (אתה) והחברים שלו ghost ו fang היו כמה סטאלקרים שהצליחו איכשהו לעבור את המתקן הזה ולהגיע למרכז של הזון,קבוצת הסי קונשנסנס האלה הם היוצרים של הזון ואחרי שקרתה להם תאונה בניסוי הזון נוצר,הם תופסים את הסטאלקרים שהגיעו קרוב מדי לחשיפת הסוד שלהם ושולחים אותם אחרי מחיקת במשאיות האלה עם שתולות כדי לחסל את החברים שלהם,ויצא שהייתה להם טעות והם שלחו את השחקן לחסל את עצמו..המונוליט האלה הם סתם הסוואה כדי להסתיר את הסוד של סי קונשנסנס האלה וכשאתה הורג אותם הזון חוזר למצב הטוב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה הבנתי...אז זתומרת שהwish granter זאת בעצם מעין מלכודת שה"קבוצה" בנתה..שמענישה את מי שמגיע אלייה ומבקש ממנה דברים שקשורים לתכונות הרעות של בני האדם? (להיות עשיר=חמדנות,להיות בלתי מנוצח=שלתטנות וכו'?)..ובהתחלה מי שמצא אותך הtrader הזה,הוא סתם סוחר שהסטולקרים מוכרים לו סחורה,או שהוא איזה מנהיג שלהם?

ועוד משהו אחרון,איפה נמצאת הדלת הסודית הזאת,שבה מקבלים את הסופים ה'טובים'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...