פרופיל 97,תפקידים לא קרביים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרופיל 97,תפקידים לא קרביים?

arik89

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בדילמה לא יודע מה לבחור, קרבי או ג'ובניק,קיבלתי זימון לפרויקט גאמא, אם אני דוחה את זה, יש מצב שאני אצליח ללמוד בחודש תכנות בשביל לעבור את המיונים? חשבתי שהם מלמדים אותך תכנות.

גאמא זה לא כמו ממר"ם שמלמדים אותך תכנות מאפס. לגאמא צריך ידע מוקדם (ברמות שונות, יש מס' מסלולים) ככה שאם עד עכשיו לא תכנתת חודש אחד לא ישנה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, פותח הת'רד, בבקשה, אל תגיד דברים שאין לך מושג עליהם, אתה ילד ואתה לא יודע מה זה , ומה ששמעת מחברים שלך ולא יודע מי זה לא נכון.

נתחיל מזה שיש עוד יחידות חוץ מגולני, והדבר האחרון שעושים שם זה כל היום "שמירות".

ובמידה וכן טוחנים כל היום, מה יקרה לך אם תעשה את זה?

מה אם אלה שעושים את זה ושומרים עליך, למה הם עושים את זה, אתה גם יכול לעשות את זה, אתה גם יכול להתחיל ולצאת בשלב מאוחר.

ישנן עוד חטיבות חי"ר, ונראה לפי הת'רד שלך שאתה מה שנקרא בלשון צבאית "צהוב" כלומר ילד טוב, רוב הסיכויים אשכנזי, שבשבילו גולני מסתכם בערסים שחורים.

אמנם יש אמת בזה שיש בגולני הרבה ערסים, אבל הם הערסים הטובים, הערסים הרעים הם לרוב טבחים ונהגים, והאלה מגולני, אכן שומעים מזרחית, וגרים במקומות שנחשבים ללא איכותיים, אבל זה לא עושה אותם אנשים רעים, זו המציאות שהם נולדו אליה, ולהיות בחברת אנשים כאלה יכול לעשות לך רק טוב, קצת יוציא אותך מהסרט שאתה חיי בו, ויכניס בך ראיית עולם קצת יותר נרחבת מסטיגמות.

שירות ביחידה קרבית מתחלק לכמה חלקים:

1) לוחם בגדוד מבצעי (חי"ר, שריון, תותחנים, נ"מ והנדסה)

שירות זה הוא שירות בט"ש, בט"ש הוא ראשי תיבות של, בטחון שוטף, הכוונה היא שאתה פועל במסגרת שתופסת גזרה מסויימת ומבצעת את המשימות של אותה גזרה, כגון סיורים, מארבים, מעצרים, פילבוקסים (ושאר עמדות סטטיות), מחסומים, מעברים ועוד פעילויות רבות.

רמת הטחינה בשירות כזה תלוי בסד"כ (סדר כוחות, במילים אחרות כוח אדם) של אותה יחידה, ישנן גזרות בהן יש יותר עומס, ולהיפך.

שאתה נוסע בסיור, וקופץ לדוגמא לישוב, שישנה הודעה שחדר מחבל, ואתה מסייר בישוב, ומחפש את המחבל, אתה מרגיש שאתה מציל חיים זו הרגשה מאוד מיוחדת, שלא תרגיש בשום מקום אחר.

ישנם רגעים קשים ומסריחים, אבל לא משנה כמה המערכת סתומה ולא שוויונית, העובדה שאתה מציל חיים היא אכן, עובדה.

2) לוחם ביחידה מיוחדת (פלס"רים, פלחה"נים, עורבים, סיירות)

שירות ביחידה שכזו הוא שונה, בתור לוחם ביחידה מיוחדת, אתה תקרא לבצע רק משימות בתום ההתמחות שלך, או כל פעולה שדורשת הכשרה לטיפול במצבים מסוכנים יותר, ישנן הרבה מאוד פעילויות שגם הגדודים עושים, אפילו גדודי שיריון ותותחנים, אבל לרוב ליחידות המיוחדות ינתנו פעילויות מאוד מסובכות, וינתנו לה גם האמצעים המתקדמים ביותר.

מסלול ההכשרה ליחידות האלה קשה מאוד, וארוך, אבל בסופו תוכל למצוא את עצמך לא עושה כלום למשך שבועות, ופעם ב- יוצא לפעילות.

לסיכום, אל תשלול על הסף שירות ביחידה קרבית, אם אתה שולל זאת על הסף, צר לי לבשר לך שאתה

1) אגואיסט

2) פחדן

3) עצלן

4) ילדותי

וכיוצא באלה,

אני לא אומר שלא תנסה להגיע ליחידות עורפיות, אם יש באפשרותך לשרת ביחידה עורפית איכותית יבורך

אבל אם הכל מסתכם אצלך ב"הכל חוץ מקרבי" כולל להיות שקמיסט, עובד רסר או טבח,

דע לך שלא תדע לעולם איך להתמודד עם קשיים, ובהמשך החיים אתה גם תעדיף לברוח מקשיים מאשר להתמודד איתם.

תמיד במקרה הכי גרוע אפשר לצאת בכל רגע מכל יחידה בעזרת קב"ן,

והיום כבר לא סוגרים ולא קורעים את התחת בקרבי כמו פעם, המגמה הזו השתנתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MASKAR-מחזק אותך ב100%.

פשוט נמאס לי מכול המלשבים(לא מכוון ספציפית אל אף אחד)שמחליטים ש"X" זה רק שמירות,Y זה פ33תי

לך תגיד לרובאית ג מ51 שהם טוחנים שמירות כול היום.וואלה,הם איבדו חצי מחלקה במלחמה האחרונה,אבל בסדר..

גבול המדינה לא נשמר בטוח ע"י סיירת מטכ"ל,שלדג שייטתמגלןדובדבןיהלםאגוזפלסר.

הוא נשמר בטוח ע"י אותו חייל בבידוק בחווארה,וע"י אותו חייל עם פילבקוס וקסדה במעבר קרני.זאת האמת,ואני מצטער אם אני מנפץ לכם איזה מיתוסים כאן,על לוחמים אתורי תהילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה משגע אותי

שאנשים לא מוכנים לשמוע ללכת לקרבי

מצידם להיות משקי חתולים,

אבל אותם אנשים כמו שציינתי מקודם,

יאכלו הרבה חרא באזרחות,

כי אם עברת שירות ביחידה צבאית, אין שום דבר שלא תוכל לעבור בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנאי ל"א, עובד בטייסת בשביל שהמערכות יעבדו במסוקים.

אני עוד שבוע בן 21... משתחרר עוד שנתיים :bash: כי אני הנדסאי אלקטרוניקה.

שאתה אומר את זה אתה בעצם מתכוון לטכשוויץ ? או לטכני אחר ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, פותח הת'רד, בבקשה, אל תגיד דברים שאין לך מושג עליהם, אתה ילד ואתה לא יודע מה זה , ומה ששמעת מחברים שלך ולא יודע מי זה לא נכון.

ילד אני לא,ומה ששמעתי מחברים שמשרתים זה מה שיש.

נתחיל מזה שיש עוד יחידות חוץ מגולני, והדבר האחרון שעושים שם זה כל היום "שמירות".

ובמידה וכן טוחנים כל היום, מה יקרה לך אם תעשה את זה?

לא בראש שלי לשרוף ככה 3 שנים.

מה אם אלה שעושים את זה ושומרים עליך, למה הם עושים את זה, אתה גם יכול לעשות את זה, אתה גם יכול להתחיל ולצאת בשלב מאוחר.

ישנן עוד חטיבות חי"ר, ונראה לפי הת'רד שלך שאתה מה שנקרא בלשון צבאית "צהוב" כלומר ילד טוב, רוב הסיכויים אשכנזי, שבשבילו גולני מסתכם בערסים שחורים.

אתה לא מכיר אותי,אל תשפוט אותי,ואני לא אשכנזי משום צד,ממש לא מעניין אותי האנשים שמשרתים שם,מעניינים אותי התפקידים.

אמנם יש אמת בזה שיש בגולני הרבה ערסים, אבל הם הערסים הטובים, הערסים הרעים הם לרוב טבחים ונהגים, והאלה מגולני, אכן שומעים מזרחית, וגרים במקומות שנחשבים ללא איכותיים, אבל זה לא עושה אותם אנשים רעים, זו המציאות שהם נולדו אליה, ולהיות בחברת אנשים כאלה יכול לעשות לך רק טוב, קצת יוציא אותך מהסרט שאתה חיי בו, ויכניס בך ראיית עולם קצת יותר נרחבת מסטיגמות.

לא הבנתי מאיפה בא לך הקטע של הערסים השחורים,אני הבן אדם האחרון שאתה יכול להגיד עליו שיש לו דעות קדומות,אז שב בשקט כי אתה לא מכיר אותי,וכנראה שאתה צריך לעשות תיכון שוב כדי להבין שאני לא מדבר על סוג האנשים שיש שם,לא איכפת לי אשכנזי דרוזי תאילנדי,מדבר על תפקידים

שירות ביחידה קרבית מתחלק לכמה חלקים:

1) לוחם בגדוד מבצעי (חי"ר, שריון, תותחנים, נ"מ והנדסה)

שירות זה הוא שירות בט"ש, בט"ש הוא ראשי תיבות של, בטחון שוטף, הכוונה היא שאתה פועל במסגרת שתופסת גזרה מסויימת ומבצעת את המשימות של אותה גזרה, כגון סיורים, מארבים, מעצרים, פילבוקסים (ושאר עמדות סטטיות), מחסומים, מעברים ועוד פעילויות רבות.

רמת הטחינה בשירות כזה תלוי בסד"כ (סדר כוחות, במילים אחרות כוח אדם) של אותה יחידה, ישנן גזרות בהן יש יותר עומס, ולהיפך.

שאתה נוסע בסיור, וקופץ לדוגמא לישוב, שישנה הודעה שחדר מחבל, ואתה מסייר בישוב, ומחפש את המחבל, אתה מרגיש שאתה מציל חיים זו הרגשה מאוד מיוחדת, שלא תרגיש בשום מקום אחר.

ישנם רגעים קשים ומסריחים, אבל לא משנה כמה המערכת סתומה ולא שוויונית, העובדה שאתה מציל חיים היא אכן, עובדה.

2) לוחם ביחידה מיוחדת (פלס"רים, פלחה"נים, עורבים, סיירות)

שירות ביחידה שכזו הוא שונה, בתור לוחם ביחידה מיוחדת, אתה תקרא לבצע רק משימות בתום ההתמחות שלך, או כל פעולה שדורשת הכשרה לטיפול במצבים מסוכנים יותר, ישנן הרבה מאוד פעילויות שגם הגדודים עושים, אפילו גדודי שיריון ותותחנים, אבל לרוב ליחידות המיוחדות ינתנו פעילויות מאוד מסובכות, וינתנו לה גם האמצעים המתקדמים ביותר.

מסלול ההכשרה ליחידות האלה קשה מאוד, וארוך, אבל בסופו תוכל למצוא את עצמך לא עושה כלום למשך שבועות, ופעם ב- יוצא לפעילות.

לסיכום, אל תשלול על הסף שירות ביחידה קרבית, אם אתה שולל זאת על הסף, צר לי לבשר לך שאתה

1) אגואיסט

2) פחדן

3) עצלן

4) ילדותי

וכיוצא באלה,

אל תחשוב שאתה מכיר אותי ,כי אתה לא,עצלן במקצת אני כן,אבל לא דבר מהרשימה הסתמית שכתבת.

ושוב,אם תשים לב,לא שללתי קרבי,ואני מוכן ורוצה ללכת לקרבי,פשוט ליחידה שאני אשרת את המדינה ,ולא ישב על התחת כל היום.

אני לא אומר שלא תנסה להגיע ליחידות עורפיות, אם יש באפשרותך לשרת ביחידה עורפית איכותית יבורך

אבל אם הכל מסתכם אצלך ב"הכל חוץ מקרבי" כולל להיות שקמיסט, עובד רסר או טבח,

איפה בדיוק קראת שאני רוצה "הכול חוץ מקרבי?"

דע לך שלא תדע לעולם איך להתמודד עם קשיים, ובהמשך החיים אתה גם תעדיף לברוח מקשיים מאשר להתמודד איתם.

על סמך מה אתה קובע את זה? אתה מכיר אותי? לא. תאמין לי שאני לא בורח משום דבר,זה סתמי.

תמיד במקרה הכי גרוע אפשר לצאת בכל רגע מכל יחידה בעזרת קב"ן,

והיום כבר לא סוגרים ולא קורעים את התחת בקרבי כמו פעם, המגמה הזו השתנתה.

חבל שאתה שופט ככה אנשים שאתה לא מכיר,כי אני לא אשכנזי ,לא שזה קשור,אני ערקי והודי.

מוכן ורוצה מאוד לשרת ביחידה קרבית אמיתי,לעשות משהו מועיל ב3 שנים האלה,ואתה צריך דחוף ללמוד הבנת הנקרא ולא לזרוק שטויות ככה באוויר,איפה שמת לב שאני מדבר על האנשים שביחידות האלה? אתה חושב שיש לי בעיה עם "ערסים"? ,ואני בן אדם עם סטיגמות הא? לא איכפת לי שישמעו מטאל מצידי .

אגואיסט אני לא,ותאמין לי אני יודע טיפה יותר טוב ממך אין להסדר בעולם לבד מסיבות שונות ,בקיצור הפסיכולוגיה בשקל שלך לא עובדת על אף אחד,אל תשפוט אנשים לפני שאתה מכיר אותם,אתה חושב שהיה לי בעיה ללכת לקבן ולצאת מהצבא לגמרי עם סיבות משלי?

בחרתי לקבל את ה97 הזה ולא 21,בתור ילד מאומץ עברתי הרבה יותר ממה שאתה בחיים שלך תוכל לדעת,מציע לך פעם הבאה לסתום את הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...