למה כולם מדברים פה על ה DELL? אין מסכים יותר זולים\טובים ממנו....? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה כולם מדברים פה על ה DELL? אין מסכים יותר זולים\טובים ממנו....?

moshikoko

Recommended Posts

לא שילמתי מכס, המסך עבר במסלול הירוק.

כן, הסמסונג ורק בגלל התמורה למחיר

אז ל- יש -

* פאנל S- - יותר צבעים, יותר ניגודיות, יותר זוויות צפייה, פחות ניצנוץ.

* חיבורי Composite, S-Video, האב USB

‏* Pivot, כוונון גובה

* אפשרויות Picture in picture, Picture beside picture

ומה לסמסונג יש?

* הוא 22 אינץ'

* אממ, זהו?

אני אתן לאנשים אחרים לשפוט האם רשימת הפיצ'רים הארוכה הזו מצדיקה 300 שקל (קצת יותר מהמע"מ ששילמת על הסמסונג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ל- יש -

* פאנל S- - יותר צבעים, יותר ניגודיות, יותר זוויות צפייה, פחות ניצנוץ.

* חיבורי Composite, S-Video, האב USB

‏* Pivot, כוונון גובה

* אפשרויות Picture in picture, Picture beside picture

ומה לסמסונג יש?

* הוא 22 אינץ'

* אממ, זהו?

אני אתן לאנשים אחרים לשפוט האם רשימת הפיצ'רים הארוכה הזו מצדיקה 300 שקל (קצת יותר מהמע"מ ששילמת על הסמסונג)

אמרת את הכל, ואני מבטיח ש99 אחוז מהאנשים שבאמת ילכו לראות את המתחרים האחרים יבינו שלשלם 300 ש"ח פחות ולקבל 2" יותר (שזה ה-מ-ו-ן) ילכו על ה 22".

ההבדים בפנל כמעט ולא מורגשים, הכיוונון גובה שולי תוריד ותעלה את הכיסא לפיצוי במידה וצריך, הSVIDEO? אם תנסה באמת לחבר לו יס או כבלים תבין שגם יתרון זה לא שווה הרבה כי רואים איתו זוועה. מזעזע.

האם הייתה מעדיף 1400 סמ"ק עם גלגלי מגנזיום וחלון בגג על אותו 1600 סמ"ק בלי? באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדים בפנל כמעט ולא מורגשים, הכיוונון גובה שולי תוריד ותעלה את הכיסא לפיצוי במידה וצריך, הSVIDEO? אם תנסה באמת לחבר לו יס או כבלים תבין שגם יתרון זה לא שווה הרבה כי רואים איתו זוועה. עיבוד תמונה מזעזע.

אתה צריך להיות עיוור בשביל לא לשים לב להבדלים בפאנל. הכבלים\לווין נראים חרא כי ככה זה עם שידורי הטלוויזיה בארץ (איכות נמוכה באינטרפולציה לרזולוציה גבוהה תמיד תיתן לך איכות נמוכה). S-Video יש גם במכשיר ה- שלי (למשל).

האם הייתה מעדיף 1400 סמ"ק עם גלגלי מגנזיום וחלון בגג על אותו 1600 סמ"ק בלי? באותו מחיר.

יש לי ניסוח קצת יותר מוצלח. היית מעדיף 1400 סמ"ק עם מזגן או 1600 סמ"ק בלי? יש עוד דברים שמשפיעים על חווית הנסיעה\נהיגה פרט לנפח המנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להיות עיוור בשביל לא לשים לב להבדלים בפאנל. לא אמרתי שאין הבדלים אבל הם לא גדולים כמו שרוב החברים מתארים כאן ואני גם משאר בלי לראות אחת מול אחדהכבלים\לווין נראים חרא כי ככה זה עם שידורי הטלוויזיה בארץ (איכות נמוכה באינטרפולציה לרזולוציה גבוהה תמיד תיתן לך איכות נמוכה). S-Video יש גם במכשיר ה-DVD שלי (למשל).לא נכון, עיבוד תמונה טוב ייתן לך תמונה יחסית טובה

יש לי ניסוח קצת יותר מוצלח. היית מעדיף 1400 סמ"ק עם מזגן או 1600 סמ"ק בלי? יש עוד דברים שמשפיעים על חווית הנסיעה\נהיגה פרט לנפח המנוע. אז אתה מסכים איתי שזה אישי, שלשלוח אנשים לקנות על עיוור זה לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, עיבוד תמונה טוב ייתן לך תמונה יחסית טובה

שידורי הכבלים והלווין בארץ הם ברמה מאוד נמוכה, ואין שום דבר שאתה יכול לעשות עם זה כל עוד אתה רוצה להציג תמונה שנאמנה למקור.

אז אתה מסכים שזה אישי ולשלוח אנשים לקנות על עיוור זה לא נכון?

למה זה לא נכון? מדובר במסך שהוא מעולה לכל שימוש. אין לו חסרונות משמעותיים, והוא יותר משתלם מכל מסך במחיר שלו. אני לא רואה שום בעיה לשלוח אנשים לקנות אותו על עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידורי הכבלים והלווין בארץ הם ברמה מאוד נמוכה, ואין שום דבר שאתה יכול לעשות עם זה כל עוד אתה רוצה להציג תמונה שנאמנה למקור.

סקיילר חיצוני יפתור לך את הבעיה הזו, אני משתמש באחד בחיבור למקרן שלי והתוצאה טובה מאוד.

למה זה לא נכון? מדובר במסך שהוא מעולה לכל שימוש. אין לו חסרונות משמעותיים, והוא יותר משתלם מכל מסך במחיר שלו. אני לא רואה שום בעיה לשלוח אנשים לקנות אותו על עיוור.

חוץ מזה שהוא יקר יותר קטן יותר ולרוב לתוספות שלו אין שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש הצחקת אותי עם הפרש ב300 שקל וקבלת ה 2 אינץ' יותר

זה הזכיר לי בדיחה (שקצת שונתה כדאי להתאים)

איש בא לאישתו ואומר לה, מותק את יודעת מה שמתי לב, אחרי שהתחלתי ללכת לחדר גדל לי הז*ן ב2 ס"מ!

אז היא עונה לו, נו אז מה? עדיין היית גרוע אתמול.

זה עדיין אל ישנה את העובדה שהסמסונג יותר גרוע מהדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית רואה ביקורות, כי נראה לי שלא ראית, אז היית מבין שסמסונג הוא המוביל כרגע כמסך ה TN 22" הטוב ביותר, אז הדל 20" לא שווה כלום באופן עקרוני כי זאת תחרות על אינץ, ומי שמשחק משחקים תמיד יילך על הכי גבוה, חוץ מזה שיש לי את הסמסונג בפאנל S והוא ממש ממש מצויין, מי צריך בכלל כניסת טלויזיה, קנה טלויזיה 32" וזהו, ביג דיל, ממש תשחק משחקי XBOX360 על מסך 20 S- ממש וואו,,, חוץ מזה שאתה צריך בשביל 1080 מינימום 24", אז תבין את התוצאות ואת השווי, לא שווה כלום בהשוואה סאמסונג, לפחות לא נגד פאנל S.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם McFly, הדל בכלל לא באותה רמת איכות כמו הסמסונג.

הדל מצויד בשבב וידיאו יעודי של GENESIS מאפשר אפשרויות רבות, מביניהן Hardware Mapping.

הסמסונג משתמש ב 6BIT + 2BIT SOFTWARE DITHER ואליו הדל בפאנל 8BIT טבעי והרשימה עוד ארוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...