חשבתם לגלוש "בטוח" ? תחשבו שוב...... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתם לגלוש "בטוח" ? תחשבו שוב......

Keman

Recommended Posts

אז מה?

אולי כל אתר עשירי נגוע, אבל ההתפלגות בהחלט לא אחידה. כמות אתרי הפורנו והפסאודו-פורנו (וכן קראקים, וכו) היא עצומה, ותאמין לי שמתוכם אחוז הנגועים הוא הרבה יותר מ-10%, אולי 50% או יותר.

אבל אתרים יומיומיים כמו אתרי חדשות, אתרי , פורומים, כמו הפורום היקר שלנו, לרוב הוגנים ובטוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למנהל האתר אין שליטה על פרסומות? נו, באמת. מנהלי אתרים שאכפת להם יודעים עם מי להתעסק ועם מי לא ומעיפים מפרסמים בעייתיים כמו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

כן, רק תראה לי מנהל אתר, חוץ משלנו, שאכפת לו מהאתר ?

בהרבה המקרים, לא בכולם, מה שמכריע את המצב, זה הכסף, כי האתרים חיים מהפרסומות.

במיוחד, אתרי וורז ופורנו.נו, וגם יש כמה פורטלים, שהפכו ל"בורדלים" למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adblock + noscript = ראש שקט

+עוד ו+עוד.......בסוף המחשב ינצל את כל הכוח שלו רק על האנטי-משהו.

עד מתי כל הזבלנים האלה יעשו לנו אבל ? ממשלה חמורים, פלסטינים רעים, עולם עטום, עכשיו גם חרא באינטרנט.....אני מתאבד ! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד, אתרי וורז ופורנו.נו, וגם יש כמה פורטלים, שהפכו ל"בורדלים" למיניהם.

ותחזור לטענה המקורית שלי.

אם אתה גולש בפורנו או ווארז ואחר כך מתפלא שיש לך זבל במחשב, אתה מטומטם. רוב הפורטלים הם גועל נפש גם כן. כמו שנאמר - הכי חשוב זה COMMON SENSE.

בוא נדבר במבחן התוצאה - ב-10 שנות גלישה ירדו לי אולי 5 דברים מגעילים למחשב. אף אחד ב-3 השנים האחרונות. אין לי אנטיווירוס ולא שום תוכנה ללכידת SPYWARE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נדבר במבחן התוצאה - ב-10 שנות גלישה ירדו לי אולי 5 דברים מגעילים למחשב. אף אחד ב-3 השנים האחרונות. אין לי אנטיווירוס ולא שום תוכנה ללכידת SPYWARE.

אז או שאתה עובד עם לינוקס, או שאתה לא גולש יותר רחוק מהפורום שלנו וWALLA+YNET.

אפילו בNANA לפני זמן-מה היה איזה SPYWARE שהיה מובנה בעמוד הראשי.

אצלי המחשב אף פעם לא היה נגוע באיזה ווירוס אוטרויאני או איזה SPY, אבל זה ממש לא אומר, שלא הותקפתי. ואם בזמנו לא הSAV 10 שלי, או NOD32 היום - היתי מוצא את עצמי מפרמט או מנסה לנקות את המחשב פעמים די רבות.

וכל זה עם העניין, שאני בן-אדם שלא סובל פורנו, ולא מתקרב לאתרים האלה, לא בגלל שאני מפחד מווירוסים, אלא בגלל שזה גורם לי לבחילות( אני בדעה, שאינטים חייב להישאר "אינטים" ).

באתרי הוורז הסיפור אחר, כי לא לכל אחד יש כסף לקנות, נגיד אפילו באלף - פלוס ש"ח.

אבל עדיין, תסכים איתי, שהמעשה הזה מגעיל וזדוני, זה נקרא להרוויח על חולשת האנשים.

כמו כן, אני כבר 9 שנים, והמון פעמים היה, שנקראתי לבתים של אנשים, וילדים בני 5 הכניסו ווירוסים למחשב דרך אתרים של ילדים, תשים לב, לא וורז ולא פורנו !

בקיצור, זה מגעיל אותי, בדיוק כמו פורנו, ובדיוק כמו כל מעשה בזדון. מכווה שהמון אנשים יסכימו איתי בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז אני ארחיב.

אני עובד עם WINXP ו-WIN98SE.

ספציפית ל-NANA אני באמת לא גולש, אבל בהחלט גולש לאתרים אחרים (המון פורומים, אתרי חדשות וביקורות, , סתם חיפושים אקראיים וכו).

המון אתרים שמכילים SPYWARE עדיין דורשים הקלקה על משהו כדי שה-SPYWARE יופעל. משום שחינכתי את עצמי ואת המשפחה בגישה של "אף פעם לא ללחוץ על כלום", הסיכון קטן יותר.

לגבי פורנו ו-ווארז, אין לי התנגדות עקרונית לדברים האלה, פשוט כבר מזמן ברור שיש להשיגם דרך IRC או P2P ולא דרך ה-WEB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+עוד ו+עוד.......בסוף המחשב ינצל את כל הכוח שלו רק על האנטי-משהו.

יש לfirefox תוספת שמוסיפה את כל האתרים של פרסומות לרשימה נגיד ADS.GOOGLE.COM ואז חוסמת

וככה אני בחיים לא רואה פרסומות

זה לא לא כבד ולא שום דבר..לעומת זאת אם אני ישתמש ב IE יהיה לי מלא פרסומות וחלונות קופצים שיגרמו בסוף להיתקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...