ספק כח שיחזיק את המערכת הבאה בסביבות ה300 ש"ח. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כח שיחזיק את המערכת הבאה בסביבות ה300 ש"ח.

MT99

Recommended Posts

אהלן, אני קונה מחשב חדש בקרוב ואני רוצה לדעת איזה ספק יתאים למערכת הזאת ויחזיק אותה בצורה טובה

המפרט:

AMD 4800X2

RADEON 1950XT

2GB RAM

WD 250 GB

כמעט כל מי שאני שואל אותו לגבי המלצה לספק ישר זורק את הLIBERTY 400. אני חושב שהספק הזה הוא מיותר במערכת שכזאת ולדעתי אפשר לחסוך איזה 100-150 ש"ח ולקחת ספק זול יותר שיחזיק את המערכת הזאת בצורה טובה.

יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד 300 ש"ח יש את שני הספקים האלה:

1) http://www.slg.co.il/shop/product_info.php?cPath=42&products_id=402

2) http://www.skypc.co.il/pl_product~EG375P-V~24~0.htm

אבל הייתי ממליץ לקחת ליברטי בכל מקרה, הוא לא רק חזק אלא גם מודולרי ושקט למדי (שלא לדבר על איכותי ויציב מאד) ועולה רק 110 ש"ח מעל התקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא חזק מאוד, איכותי ושקט זה ידוע לי. אבל השאלה שלי אם הוא באמת הכרחי לכל מחשב שבונים היום? כמעט בכל מפרט שאני רואה לא משנה מה שאר החלקים, ברוב המקרים שמים את הליברטי ולמרות שהוא שווה את המחיר ביחס לביצועים שהוא נותן, לא משתלם יותר לקנות ספק איכותי אבל פשוט זול יותר ולחסוך עדין 100 ש"ח?

‏TR2 Power W0062 420W Silent (24pin לדוגמא יספיק למחשב הזה? ועד כמה הוא שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית מחשב ברמה גבוהה ואני בטוח שהוא גם עלה לך לא מעט כסף.

ה100 שקל האלה שווים את השקט נפשי שלך שתדע שקנית ספק חזק שיתן יציבות למחשב שלך, אני לא הייתי מתפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אחרי שגם בפורום הזה כמו שזה נראה כולם הולכים פה אחד עם הליברטי, כנראה שגם אני אלך עליו ואשקיע את ה100 ש"ח האלה.

ובקשר למערכת , עם תקציב של 4000-4500 זה נראה לי הכי משתלם לעשות. אני לא מתכנן שום OC מעבד 4800 שעולה 700 ש"ח נכנס מעולה בתקציב יחס עם החלקים האחרים לעומת מעבדי אינטל שכמו שהבנתי (תקן אותי אם אני טועה) המחיר של מעבד ששווה ל4800 בסטוק הוא לפחות 1000 ש"ח. מה גם שהלוחות אם שמיודעים לאינטל יותר יקרים מאלה של .

אם תוכל להמליץ לי על מפרט יותר טוב בתקציב הזה (ללא חריגה) זה כמובן יתקבל בשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך דיון בפורום מפרטים ? כי אם כן אני אשמח להיכנס לשם ולעזור.

(בד"כ אני לא עוסק בהרכבת מפרטים כי זו עבודה קשה וארוכה למדי ואחרכך עוד צריך להסביר למה מה שהרכבת טוב יותר משל האחרים :pissed:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...