קבלו את הביקורת הראשונה על ה GEFORCE FX !!! - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו את הביקורת הראשונה על ה GEFORCE FX !!!

ophirv

Recommended Posts

אני רק רוצה להבהיר לאנשים פה כמה דברים... אני ראיתי מישהו פה טוען שלמרות ה-FX לא אוכל את הרדאון ושטויות כאלו...

אני גם ראיתי איזה אתר שאמר שזיכרונות של ה-FX רצים ב-250MHZ שזה 500MHZ ו-1000MHZ ... בולשיט!!!

DDR2 בסה"כ מאפשר לזיכרונות לרוץ במהירויות גבוהות יותר... זה לא שהם רצים פי-2 יותר מהר מ- רגיל...

ATI כבר אמרו שגם הם יכלו להשתמש ב-DDR2 עוד ב-R300... אבל לא היה צורך... זיכרונות רגילים רצים אפילו יותר מהר ממה ש-ATI מריצה אותם ברדאון 9700 פרו... ולכן יהיה סתם יקר...

אני גם לא בטוח שה-R350 באמת יהיה צריך את ה-... אבל הם ישתמשו בו, בעיקר בתור תרגיל שיווקי לפי דעתי...

לגבי Doom3...

הם לא רצו לאנווידיה אח"כ... וב-ATI ננקטו צעדים נגד המדליפים...

המשחק ירוץ על שני הכרטיסים בצורה חלקה... רק שב-FX עדיין ישמעו את המאוורר אפילו כשכל היריות והמפלצות הם בפול ווליום... :)

דרייברים חדשים עלולים להציל את ה-FX מעט... אבל בתאכלס... היה להם כבר מספיק זמן לעבוד על ... וגם בלי הדרייברים החדשים אני חושב שציפו שה-FX יימחץ את הרדאון... לפחות זה מה שאנווידיה כל הזמן אמרו...

אז עכשיו שהוא יצא ולא מציג כאלה ביצועים טובים, אני חושב שגם אם יהיה שיפור של-20% עם חדשים, ה-FX לא יגיע לרמה שציפו ותכננו...

לגבי ... אחד האתרים ניסה... ה-FX פשוט כמעט בלתי ניתן לאוברקלוקינג...

לא רק שהם לא הוציאו תוצאות טובות, הכרטיס התחמם כ"כ מהאוברקלוקינג הקטן שהוא נכנס לפאניקה ועבר למצב 2D שלו כדי להתקרר שזה מהירות של 300MHZ וזיכרון ב-600MHZ... ככמה שכשממהירים את הכרטיס, בעצם מאיטים אותו במשחקים... זה די מצחיק אם שואלים אותי... :)

לעומת זאת, כבר יש בשוק כרטיסי רדאון מומהרים מראש, עם פאסיבי של זלמן... ככה שהם גם מהירים יותר וגם שקטים פי אלף מה-FX...

ה-OTES כפי שנאמר פה תוכנן במחיוחד בשביל האוברקלוקרים... אין הצדקה לעומת זאת שהמשתמש ה"רגיל" (מישהו שמוכן לשלם הון תועפות על כרטיס מסך אבל לא ממהיר אותו) יצטרך לסבול כמות רעש כזאת... אני הייתי מעדיף לקנות את ה- FX שאפילו לא אין כזה מפלצתי (לדגם החלש יותר יש רגיל ולדגם החזק יותר זה עדיין תופס שני סלוטים אבל לא הקירור הרועש של הג'יפה)

בקיצור... כולם התלהבו מהכרטיס הזה... מבחינת מהירות ומבחינת איכות...

במהירות הוא בהחלט שובר שיאים... מבחינת מגהרצים כמובן וכמויות החום הנפלטות תודות להם...

אבל מבחינת איכות... אני לא הבנתי ממה כולם מתלהבים...

לא ראיתי שום פריצת דרך באיכות התמונות שלו... התמונות של הרדאון עדיין נראות הרבה יותר מרשימות ומדגימות את האיכויות שלו הרבה יותר טוב...

אין ספק שה-FX הוא אכזבה... ניתן רק לחכות עכשיו ולקוות שאנווידיה יצילו את התחת המסכן שלהם איכשהו... רק למען התחרות כמובן... אני אישית לא סובל את אנווידיה מאז ומתמיד ולא הולך לגעת בשום מוצר שלהם... למרות שאפילו שקלתי לחכות ל-FX... אבל תודה לאל כבר קניתי לי רדאון 9700... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...