קבלו את הביקורת הראשונה על ה GEFORCE FX !!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו את הביקורת הראשונה על ה GEFORCE FX !!!

ophirv

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הדבר המגוחך והמטופש ביותר ששמעתי מזה הרבה זמן...

בינתיים ATI התפתחה בזכות עצמה (ועושה את זה כמו גדולה, לדעת חלק בלתי מבוטל שקצת מבין עניין) ולא בזכות חברה שרכשה לפני מס' שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה? מונופול הרשע? היא זו שהייתה למונופול, וכעת זה עבר. היא זו שקנתה את 3dfx ומחקה כל זכר לתחרות אמיתית מצידה מאז ועד לפני מספר חודשים עם ה Radeon 9700.

ולהגיד את האמת, אני לא מופתע כ"כ, כל פעם שהיה באיזה ת'רד מישהו שאומר "חכה חכה כמה חודשים בשביל ה Gf FX" תמיד חשבתי לעצמי... למה כולם כ"כ בטוחים ש תחזיר לעצמה את הכתר? אני אגיד לכם למה? בגלל שהתרגלנו לכך שנבידיה שולטת בשוק ללא עוררין, והשקתו של ה r300 היוותה לכולם מעין שלב זמני עד שהכל יחזור "לשגרה" ולהובלה של נבידיה. אבל עכשיו, כאשר גילינו שה FX ממש לא יהיה שווה את הכסף בשביל ההבדל הזעום שהוא מביא איתו, ועוד עם הרעש האיום והנורא של המאוורר שלו, אנחנו עדים למימושו של המהפך בשוק הגרפיקה, והפעם זה סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה? מונופול הרשע? היא זו שהייתה למונופול, וכעת זה עבר. היא זו שקנתה את 3dfx ומחקה כל זכר לתחרות אמיתית מצידה מאז ועד לפני מספר חודשים עם ה Radeon 9700.

ולהגיד את האמת, אני לא מופתע כ"כ, כל פעם שהיה באיזה ת'רד מישהו שאומר "חכה חכה כמה חודשים בשביל ה Gf FX" תמיד חשבתי לעצמי... למה כולם כ"כ בטוחים ש תחזיר לעצמה את הכתר? אני אגיד לכם למה? בגלל שהתרגלנו לכך שנבידיה שולטת בשוק ללא עוררין, והשקתו של ה r300 היוותה לכולם מעין שלב זמני עד שהכל יחזור "לשגרה" ולהובלה של נבידיה. אבל עכשיו, כאשר גילינו שה FX ממש לא יהיה שווה את הכסף בשביל ההבדל הזעום שהוא מביא איתו, ועוד עם הרעש האיום והנורא של המאוורר שלו, אנחנו עדים למימושו של המהפך בשוק הגרפיקה, והפעם זה סופי.

כמה דברים

1. מחקה כל זכר לתחרות אמיתית?! להזכיר לך 3dfx פיגרו בחודשים בייצור של הכרטיסים שלהם שגם ככה היו ממש ממש גרועים

2. שמעת את הרעש שהמאורר של FX עושה שאתה אומר שזה רעש איום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין באנבידיה

אני חושב שהמהנדסים וכותבי הדרייברים שלהם יותר טובים משל ATI

אל תשכחו שATI היו בשוק הרבה יותר זמן מאנבידיה, ואם תסתכלו על נתחי שוק (לא רק של מחשבים שולחניים) גם מלפני שנה תראו שהם יותר גדולים מאנבידיה. הם גם הרבה יותר מבוססים כלכלית, ככה שאנבידיה אף פעם לא הייתה ממש "מונופול"

ובכלל הכי גדולים בשוק השולחני הם... ניחשתם נכון, אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שATI היו בשוק הרבה יותר זמן מאנבידיה, ואם תסתכלו על נתחי שוק (לא רק של מחשבים שולחניים) גם מלפני שנה תראו שהם יותר גדולים מאנבידיה. הם גם הרבה יותר מבוססים כלכלית, ככה שאנבידיה אף פעם לא הייתה ממש "מונופול".

אתה מפ3יץ היום אני רואה... :lol:

על מה אתה מתבסס בדיוק, באומרך את כל הדברים הנ"ל? יש לך גרפים?

ההפך הגמור הוא הנכון!

כל ה Hype התקשורתי מכוון כלפי , מרבית המשקיעים עדיין מסתכלים לכיוונה של , מרבית מפתחי המשחקים מסתכלים לכיוונה של והדבר היפה הוא, שמגיחה לה חברת איכות ומראה שיש לה את הטכנולוגיה ואת היכולת להתייצב בפני ה"ענק" הנורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמצא גרפים

זה שאנוידיה היו _יותר טובים_ במשך שלוש השנים האחרונות והם קיבלו יותר תשומת לב ממש לא אומר שהם מונופול

איך אתה יכול לקרוא לATI חברת איכות כשהיא קיימת 15 שנה (לפחות, אני לא יודע בדיוק) ומוציאה כרטיס גרוע אחד אחרי השני, כשרק בחצי שנה האחרונה היא נזכרת להוציא כרטיס טוב??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם קיימים בערך 20 שנה, אז?... ::) זה הופך אותם ל"לא איכותיים"?

ב1998 עם ה K6 שהיה פשוט פאדיחה, והיה אמור להתחרות בPentium Series הראשונה... מה קרה לאחר מכן, וכיום?... מעבדי מהווים תחליף זול ואיכותי למעבדי , אם לא טוב יותר בחלק מהמקרים.

ATI העניקה תשובה הולמת מאוד ל עוד מלפני קצת יותר משנה... עם הראדון 8500, שלדעתי הוא היווה אלטרנטיבה מעולה לסדרת כרטיסי הג'יפורס 3.

רק הבעיה שבאותה תקופה מעט מאוד גילו את האיכות, והמשיכו לרדוף אחרי ה Hype האינווידיאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלתה חדשה גדולה, אני אישית חושב שהכרטיס אכזבה, ואין אפילו תירוץ של השקה מוקדמת,היה דיי והותר זמןם להוצאת הכרטיס עם כל הדחיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלתה חדשה גדולה, אני אישית חושב שהכרטיס אכזבה, ואין אפילו תירוץ של השקה מוקדמת,היה דיי והותר זמןם להוצאת הכרטיס עם כל הדחיות...

אני מסכים איתך, אבל מזה להוציא שATI כבר זכתה בשוק זה אבסורד

לnVidia יש עוד הרבה רוח במפרשים ואני מאמין שעם יותר טובים הכרטיס יעבור את ה9700 בלפחות 2000 נק' ב3Dmark

אני מאוד מקווה שnVidia לא הולכת בדרכה של 3DFX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, 2000 נקודות עוד כמה זמן ? חודש ? חודשיים ? שלושה ? כשה-R350 יהיה בשוק ? כשה-9700PRO יקבל עוד קצת מיץ מדרייברים חדשים אפילו יותר ? תהייה הגיוני ותסתכל על התמונה הרחבה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מסתמכים על אתר אחד?

מאיפה אתם יודעים שהוא אמיתי

ודריברים זה דבר חשוב מאוד!

אבל אם זה נכון! פשוט לא מצליחה לעמוד נגד Ati כי מאז שהושק R300 עד היום לא קיבלנו מענה מNvidia שיגבור עליו (הFx עדיין לא יצא לחניות) וגם Ati הולכת להוציא במרץ את הr350.

אם עדיין אין לה תשובה לr300 איך יהיה לה תשובה לr350 או בכלל לr400.

אבל אני חושב שזה מגיע לNvidia כי היא התחילה להמציא את השטות ti4800\se שזה תרגיל שיווקי מסריח! וגם הG4MX שהRadeon 9000 אוכל אותו.

אבל תמיד תישאר רק בגלל השם שלה!

כי כל מי שלא מבין בחומרה מה יקח Ati או nvidia? בטוח שnvidia.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני חושב שזה מגיע לNvidia כי היא התחילה להמציא את השטות ti4800\se שזה תרגיל שיווקי.

אבל תמיד תישאר רק בגלל השם שלה!

כי כל מי שלא מבין בחומרה מה יקח Ati או nvidia? בטוח שnvidia.

רק אותו?... מה עם סידרת ה MX של הג'יפורס 4?

ושוב אתה מעלה את נקודת ה Hype, השם הגיע לכל מקום וכל "N00B" רץ לקנות.

כבר שלושה אנשים שאני מכיר באו אלי בהתלהבות "שיווווווו שגיא, קניתי ג'יפורס ארבע ב300 שקל". מה אני יכול להגיד להם, פשוט מריצים משחקים ומתחילים להזיל דמעה ולא מצליחים לקלוט למה המשחק "לא רץ" כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...