לקנות עכשיו מחשב INTEL C2D? או לחכות ל Penryn? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות עכשיו מחשב INTEL C2D? או לחכות ל Penryn?

Liran3331

Recommended Posts

זה ידוע

ש PENRYN יהיה מהיר ב 8% מ C2D באותו תדר למרות מה שראית

אינטל השתמשה בבנצמרק שמכיל תוכנת SSE4

כדי להבליט את ההבדל

אבל בסביבת העבודה השיטחית

שהרי בגמ' בשבת כד. אמרינן "אמר אביי כל מילי דמר (רבה בר נחמני- פרש"י) עביד כרב לבר מהני תלת דעביד כשמואל וכו'" ע"כ רבה ס"ל כרב ורב לי"ל דינא דמכירי כהונה וע"כ גם לרבה לי"ל דינא דמכירי כהונה. ומשום הכי צריך הוא לתרץ דמוציאין מידו,וקדושה הבאה מאליה שאני.

תלמוד בבלי מסכת שבת דף כב עמוד א

איתמר, רב אמר: אין מדליקין מנר לנר, ושמואל אמר: מדליקין. רב אמר: אין מתירין ציצית מבגד לבגד, ושמואל אמר: מתירין מבגד לבגד. רב אמר: אין הלכה כרבי שמעון בגרירה, ושמואל אמר: הלכה כרבי שמעון בגרירה. אמר אביי: כל מילי דמר עביד כרב, לבר מהני תלת דעביד כשמואל: מדליקין מנר לנר, ומתירין מבגד לבגד, והלכה כרבי שמעון בגרירה. דתניא: רבי שמעון אומר: גורר אדם מטה כסא וספסל, ובלבד שלא יתכוין לעשות חריץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע

ש PENRYN יהיה מהיר ב 8% מ C2D באותו תדר למרות מה שראית

אינטל השתמשה בבנצמרק שמכיל תוכנת SSE4

כדי להבליט את ההבדל

אבל בסביבת העבודה השיטחית

שהרי בגמ' בשבת כד. אמרינן "אמר אביי כל מילי דמר (רבה בר נחמני- פרש"י) עביד כרב לבר מהני תלת דעביד כשמואל וכו'" ע"כ רבה ס"ל כרב ורב לי"ל דינא דמכירי כהונה וע"כ גם לרבה לי"ל דינא דמכירי כהונה. ומשום הכי צריך הוא לתרץ דמוציאין מידו,וקדושה הבאה מאליה שאני.

תלמוד בבלי מסכת שבת דף כב עמוד א

איתמר, רב אמר: אין מדליקין מנר לנר, ושמואל אמר: מדליקין. רב אמר: אין מתירין ציצית מבגד לבגד, ושמואל אמר: מתירין מבגד לבגד. רב אמר: אין הלכה כרבי שמעון בגרירה, ושמואל אמר: הלכה כרבי שמעון בגרירה. אמר אביי: כל מילי דמר עביד כרב, לבר מהני תלת דעביד כשמואל: מדליקין מנר לנר, ומתירין מבגד לבגד, והלכה כרבי שמעון בגרירה. דתניא: רבי שמעון אומר: גורר אדם מטה כסא וספסל, ובלבד שלא יתכוין לעשות חריץ.

אז בשביל 8% אין טעם לחכות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...