מסך LCD חדש מדגם סמסונג 931B בעיה עם DVI (הודעה מס' 6) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD חדש מדגם סמסונג 931B בעיה עם DVI (הודעה מס' 6)

oorlevi

Recommended Posts

שלום.

אני מעוניין לשאול אתכם כמה שאלות, אז ככה היום בערב אני הולך לקנות מסך ולא משנה מה יהיה :) אני הולך לקנות כנראה או בצי'פ מחשבים או באופיס דיפו.

עכשיו אני רוצה לקנות מסך 19 אינ'ץ LCD כמובן ואני רוצה לדעת יותר על עיניין של פיסקסלים שרופים כמה פיקסלים שרופים צריכים להיות? ואם יש יותר אז מחליפים את המסך ?

הבנתי שיש תוכנה שבודקת את זה אשמח לקבל לינק לאחת כזו האמינה והפשוטה מבין כול אלו שיש ואם אפשר גם הסברים על איך מתפעלים אותה כי אני לא מבין בדברים האלה.

תודה

התוכנה דחופה והמדריך שלה גם אז אפ אפשר תגובות מהירות תודה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פיקסלים שרופים צריכים להיות?

תלוי ביצרן/יבואן יש כאלה עם 0,3,5,6 וכו'.

תוכנה שבודקת כמה פיקסלים שרופים יש- אין תוכנה כזאת, פשוט יש תוכנות שמציגות על המסך צבע אחד ואתה מסתכל עם יש נקודות ששונות מהצבע הזה. למשל התוכנה הזאת:

http://www.dps.uk.com/freeware_DTP.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פיקסלים שרופים צריכים להיות?

תלוי ביצרן/יבואן יש כאלה עם 0,3,5,6 וכו'.

תוכנה שבודקת כמה פיקסלים שרופים יש- אין תוכנה כזאת, פשוט יש תוכנות שמציגות על המסך צבע אחד ואתה מסתכל עם יש נקודות ששונות מהצבע הזה. למשל התוכנה הזאת:

http://www.dps.uk.com/freeware_DTP.htm

תודה על התגובה. ועוד פעם סליחה על ההקפצה.

בקשר לתוכנה הורדתי אחת ששמה הוא: DPB והשימוש ניראה די פשוט.

עוד מהשו הוא שצריך לסכם עם המוכר מראש שאם יש פיקסלים מתים אז המסך יוחלף לחדש ? אני כבר יוצא בייי

ותודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מסך LCD חדש של חברת מדגם 931B

קיבלתי איתו שני סוגים של כבלים אחד ככול וקן יותר והשני לבן ורחב יותר.

חיברתי את המסך עם הכבל הככול והקטן יותר כי שניסיתי עם הלבן לא עבד...

האם זה בסדר ומה ההבדל בינהם?

תשובות דחופות תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את השני כי ההוא ה DVI לא עבד לי ואני לא יודע למה....

יש במסך כפתור שאני לוחץ עליו כתוב על המסך דיגטל ואנלוג אחרי זה לזה אתה מתכוון ללחוץ על זה לאחר החיבור?

למרות שבחיבור שני לא ה DVI לא לחצתי על שום כפתור .. מוזר..

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלבן הוא DVI

יש לו כפתור שבוחר בין החיבורים, תשתמש בו

אחי בבקשה תעזור לי שוב פעם ניסיתי עם הלבן.. ושיחקתי עם הכפתור פעם הוא כותב לי אנלוג ופעם דיגטל ולא רואים כלום והוא רושם לי באנגלית לחבר את הכבל אז שוב חיברתי את הכבל הכחול..

עריכה:

שמתי לב שבמקום שאני מחבר את הכבלים במסך יש DVI IN שזה לא עובד שאני מחבר לא יודע למה...

והשני הוא בכלל לא VGA (אם זה השם אם אני לא טועה) הוא בכלל RGC משהו כזה (זה משהו מכיוון לא בול המילה)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שצריך להגדיר בדרייבר שאתה משתמש ב-DVI, אני לא זוכר (ואין לי כרגע איפה לבדוק)

נסה לשחק עם ההגדרות של ה-nView (עדיף בזמן שגם הכבל של ה-DVI מחובר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שצריך להגדיר בדרייבר שאתה משתמש ב-DVI, אני לא זוכר (ואין לי כרגע איפה לבדוק)

נסה לשחק עם ההגדרות של ה-nView (עדיף בזמן שגם הכבל של ה-DVI מחובר)

תודה על התגובה אני קיבלתי עם המסך דיסק שלא הסתדרתי איתו הכנסתי את הדיסק וזה ניכנס לי לאתר אינטרנט שם אני הייתי צריך לבחור את הדגם ומשם אין לאן ללכת..

אז ויתרתי על זה אני לא חושב שזה הבעיה כי אין מה להתקין במסך..

בכול מיקרה מה שלא הבנתי זה שאיך אני אמור לשחק עם ההגדרות של הnview בזמן שה- DVI מחובר ואני לא רואה כלום... :s05:

עכשיו בדקתי יש חיבור אחד שהוא DVI שהוא לא עובד לא יודע למה והשני שדרכו המסך מחובר הוא חיבור ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...