מפרט ב - 4000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב - 4000 ש"ח

liranman

Recommended Posts

אני לא חושב שהמחירים מופקעים - אם בסופו של דבר ההפרש יוצא 200 - 300 ש"ח, כשהחנות קרובה אלי

ולא צריך לנסוע שעה כדי להגיע לדובים, אז אני מוכן לשלם את תוספת המחיר.

לגבי לוח האם - אני צריך 2 כרטיסי רשת בשביל שאחד יתחבר למחשב הישן ואחד ל -ADSL.

זה לא שלקחתי את הלוח הכי יקר - לקחתי את הלוח הכי טוב ל - NF2.

בכל ה - REVIEWS שקראתי, היה הכי טוב!

חוץ מזה, יש יותר יקרים ממנו (CHAINTECH עולה 1030 ש"ח).

כשקונים , קונים יציבות, איכות בלתי מתפשרת, ביצועים...

בנוסף, ה - FEATURES שיש עליו תומכים בטכנולוגיות חדשות מאוד, ובמקרה של שידרוג מחשב,

בעוד שנה - שנתיים, הוא יתמוך בהם (SATA, לא זוכר מה עוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lots of bullshit..

בקשר למחיר, סבבה, זה לא מעניין אותי כמה הכיף שלך יסבול. אבל מה שכן, דיברתי המון שטויות על הלוח של אסוס. קודם כל, הוא לא הכי טוב. הטוב ביותר, לפי השוואות ומבחנים, הוא הלידטק, ואני יכול להביא לך הוכחות. אם הטכנולוגיות המטופשות הללו ממש חשובות לך, אז אין מפלט אחר, אבל אתה לוקח את הלוח בשביל שתהיינה לך רגיעה כלפי העתיד- שלא יהיו לך בעיות תמיכה. אז אני יכול לומר לך שהטכנולוגיה היחידה שכ"כ מייחדת את הלוח ושגם עליה יש ספק אם היא יזדקקו לה בכלל, היא ה-S-ATA.

לסיכום, אתה עושה שטות. אם אתה לא מתכנן אוברקלוק, תדע שלוח-האם מבוסס הצ'יפסט nForce2 מבית nVidia בעל הביצועים הטובים ביותר הוא של לידטק, אך זה בלי אוברקלוק. עם אוברקלוק? רק אפוקס, הלוחות שלהם שולטים גם בלי קשר לאוברקלוק, ולמעשה הם עקרונית יותר טובים מהלידטק כי האחוז הבודד הזה המתאר את הפרש הביצועים לא שווה לאחוז הביצועים לאחר האוברקלוק שאולי תצטער שלא קנית למענו לוח טוב, כי תמיד יכול להיות שתשנה את דעתך על אוברקלוקינג של רכיבים.

בכל אופן, איני בא בטענה שתקנה דברים שאתה לא רוצה, מצדי תקח את הAsus. אני רק מנסה להסביר לך שהאפוקס והלידטק בכל זאת יותר שוים. להוסיף שיש ללידטק יותר שם מאסוס בזמנים האחרונים (והכוונה היא לעין של כאלו שלא יושבים על חומרת מחשב כל היום ולא מתמצאים בזה), ספק לגבי אבל הם בכל זאת יותר נמכרים ויותר טובים. לפחות לאלו שיודעים מה הם קונים וכאלו שבחרו את הלוח שלהם בקפידה לפי הצורך שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את בגלל שני כרטיסי הרשת שיש בו וגם בגלל השם (אמינות, איכות, הכי טוב כיום למעבדי AMD).

לוח אם זה אחד החלקים הכי חשובים ופה אני לא מתכוון לחסוך.

זה לא בדיוק לחסוך...

הלוחאם של אפוקס מציג ביצועים טובים יותר... אך לאסוס יש יותר פיצ'רים (תוספות)

תעשה את ההחלטה שלך

אתה יכול לחפש בחדשות את ההשואה של לוחות האנפורס2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...