זקוק להמלצה - ספק כח 500W עד ל-600 ש"ח - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה - ספק כח 500W עד ל-600 ש"ח

WhiteTigerK

Recommended Posts

אני יודע.

אבל כשמודדים כמה מערכת מושכת, אתה לא יכול לבדוק כמה היא מושכת מהספק עצמו.

מחברים את הספק לשקע בתוך מכשיר מיוחד אשר מודד את כמות ההספק שמושך המכשיר שמחובר אליו.

בדוגמה הנ"ל אתם רואים 342W מהקיר, לא מהספק.

לכן עם נצילות של 85%, כדי למשוך 342W מהקיר, מהספק צריך למשוך 290W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה נראה לי גבוה מדי האמת (ממתי ה - FSP חזק כמו הליברטי ?), אבל לא בדקתי את זה עדיין.

דניס צודק..

וכמו שהראו לך אור ההספק לGTX 11A לGTS 9A ולא מה שהראת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם פרגולה כל אף אחד לא הראה כלום והGTX לא לוקח 130W אלא הרבה יותר ומי שחושב שזה הצריכה שלו חי בסרט.

דבר שני אלו נתונים רשמיים של FSP. ודניס חמוד שלי אין שום דבר לבדוק הגבלות של ספקים חוץ מהאתר הרישמי של החברה שרק שם זה מפורסם, וכן הFSP 400W נותן 30A במסילה של ה12V, מה ההפתעה הגדולה זה מה שרוב הספקים של ה400W נותנים.

אנשים פה שוכחים שהליברטי זה ספק בינוני ולא ספק מיוחד ואין שום דבר מפתיע ששאר שלשאר הספקים יש אותו הגבל כמו שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני אלו נתונים רשמיים של FSP. ודניס חמוד שלי אין שום דבר לבדוק הגבלות של ספקים חוץ מהאתר הרישמי של החברה שרק שם זה מפורסם, וכן הFSP 400W נותן 30A במסילה של ה12V, מה ההפתעה הגדולה זה מה שרוב הספקים של ה400W נותנים.

אנשים פה שוכחים שהליברטי זה ספק בינוני ולא ספק מיוחד ואין שום דבר מפתיע ששאר שלשאר הספקים יש אותו הגבל כמו שלו.

אז זהו שאתה טועה!

לפי האתרים שהבאת בעצם ההגבלה רקרק של מסילות ה12V הוא אחר..! כמובן הרבה יותר נמוך.. 12.5 15 ו19

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מצוין ההספק המקסימלי ל-3.3V, 5V, 12V1, 12V2 ובנפרד ממנו מצוין ההספק המקסימלי ל-3.3V, 5V אז אתה מחסיר את הראשון מהשני ומחלק ב-12

זה המדידה ולכן יוצא 12.5 15 ו19 ולא כמו שאמרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים,

אני שמח שהת'רד גדל לדיון מעניין, אבל אפשר בבקשה גם לקבל המלצה לספק ?.... ספק של 500W, במחיר של עד 600 ש"ח.

חיפשתי קצת ומצאתי את :

Antec TruePower Trio 550

HEC-500TD-TF

מדובר בספקים טובים / לא משהו / גרועים ? במידה והם טובים מי עדיף מבין שניהם ? וכמובן, אם יש המלצה אחרת, בברכה! אני רק מחכה לקבל המלצה ואני מתכנן לבצע קניה - מעוניין להרכיב את המחשב כבר בתחילת שבוע הבא...

שוב תודה רבה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק בכלל.

אתה לא מחסיר אחד מהשני.

ל3.3V + 5V יש הספק מקסימלי כמסילה נפרדת מה-12V.

ול-12V מצויין הספק מקסימלי כמסילה נפרדת מה-5V\3.3V.

זה ליאור פעם אמר לי.. במקרה שלא רשום את ההגבלה של מסילות ה12V ורשום את מה שרשמתי למעלה.. אז ככה הוא אמר שצריך לעשות..

ואני לא חושב שליאור היה טועה.. חוצמיזה שזה מסתדר עם הערכות שתמיד אמרו.. תמיד אמרו בערך איזה מערכות הוא מחזיק.. ובאמת זה יוצא נכון לפי זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרה הקיצוני המינימלי הוא שאין הגבלה משותפת על ה-3.3V, 5V, 12V שהיא נמוכה מההגבלה של ה-3.3V+5V+12V

במקרה הזה החישוב הוא לא נכון, וזה כנראה דיי רחוק מהמקרה הקיצוני שציינתי למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרה הקיצוני המינימלי הוא שאין הגבלה משותפת על ה-3.3V, 5V, 12V שהיא נמוכה מההגבלה של ה-3.3V+5V+12V

במקרה הזה החישוב הוא לא נכון, וזה כנראה דיי רחוק מהמקרה הקיצוני שציינתי למעלה

אפשר הסבר יותר פשוט..?

בעצם אז אתה אומר שבFSP לפי הנתונים באתר.. אי אפשר לעשות את השיטה הזאת? שמפחיתים..

אז מה בעצם כן ההספק של הFSPים.. אי אפשר לדעת אותם? אפאחד בעולם עוד לא בדק את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמר תסלחי לי אבל לא הבנתי מה הביקורות הללו אמורות להביע.

זו אמורה להיות הההמלצה שלך או שסתם התחשק לך להפנות אותנו לביקורות?

בכל מקרה,ה-TT הזה מעולה אבל הרבה פחות טוב מגרסאת ה-600W למשל

אבל אם תוכלי למצוא TT 550W כזה בעד 600 ש"ח זה יהיה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים,

אני שמח שהת'רד גדל לדיון מעניין, אבל אפשר בבקשה גם לקבל המלצה לספק ?.... ספק של 500W, במחיר של עד 600 ש"ח.

חיפשתי קצת ומצאתי את :

Antec TruePower Trio 550

HEC-500TD-TF

מדובר בספקים טובים / לא משהו / גרועים ? במידה והם טובים מי עדיף מבין שניהם ? וכמובן, אם יש המלצה אחרת, בברכה! אני רק מחכה לקבל המלצה ואני מתכנן לבצע קניה - מעוניין להרכיב את המחשב כבר בתחילת שבוע הבא...

שוב תודה רבה!!!

ה Antec יהיה מעולה, יש לו 42A ב +12V שזה יותר ממספיק למערכת שלך + יעילות גבוהה ו Active PFC.

ה HEC לא מרשים במיוחד ולא הייתי משתמש בו. אם אתה רוצה HEC אז ה WIN550 נחמד (אם כי חלש יותר) וסדרת ה Zephyr טובה מאוד אם כי יקרה יותר.

איפה מצאת את ה Antec בתווך מחירים שלך? הוא הרבה יותר יקר לפי מה שאני זוכר...

הנה ביקורת עליו http://www.silentpcreview.com/article712-page1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...