זקוק להמלצה למאוורר 12cm איכותי ושקט... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למאוורר 12cm איכותי ושקט...

WhiteTigerK

Recommended Posts

שלום לכם,

רכשתי את המארז Enermax Chakra והוא כולל מאוורר 25cm בפאנדל הצדדי, כאשר אני יכול לקבוע ע"י כפתור את כיוון הסיבוב של המאוורר (לשם הכנסת אוויר או הוצאת אוויר) או לכבות אותו לחלוטין.

בתחילה חשבתי להוסיף 2 מאווררים של 12cm - אחד בקידמת המארז לשם הכנסת אוויר ואחד מאחור לשם הוצאת אוויר, כאשר מאוורר ה-25cm ישמש להכנסת אוויר. בסופו של דבר שיניתי את דעתי והחלטתי לרכוש בתחילה רק מאוורר אחד של 12cm שיוציא אוויר ולמקם אותו בחלקו האחורי של המארז, ובהמשך להוסיף מאוורר בקידמת המארז במידה ואזדקק לכך.

אשמח לקבל המלצות למאווררי 12cm איכותיים ושקטים שמוציאים אוויר, וכמובן שאשמח לעצות אחרות בנוגע לכמות המאווררים וסוגם (הכנסת/הוצאת אוויר).

לגביי תקציב למאוורר בודד - אני מניח שסביב ה-70 ש"ח (זה המחירים שלפחות אני ראיתי עבור מאווררים שנחשבים איכותיים...).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח מאוורר ג'נרי ב 18 שח מאיבורי. שים לו שמן מכונות תפירה והוא יהיה רועש אולי ב 2DB מהאחרים. יעשה אותה כמות CFM אם לא יותר. לי מותקנים 2 מאווררים ג'נריים במארז +92 ממ + מאוורר סטוק של המעבד + מאוורר של ספק והכל ביחד לא עושה בכלל רעש.

אם אתה רוצה גומי כדי שלא יהיו ויברציות אז תחתוך פנימית ישנה של אופנים ותכין. הכל ביחד (פנימית ישנה+2 מאווררים) יעלה פחות מהמאווררים שהציעו לך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות.

אני לא מתכוון להפוך למקגיוור בשביל מאוורר למארז (ושלא תבין לא נכון - אני לא מזלזל בהמלצה שלך, פשוט זה לא בשבילי).

המאוורר של נראה אחלה.

יש סיבה להוסיף עוד מאוורר קדמי להכנסת אוויר ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את הAC והוא חמד אבל זה שאני המלצתי יור שקט ויותר חזק א ממליץ למרות המחיר עליו!

אני ממליץ מאוד על המאוורר הבא:

http://com4u.co.il/Product.asp?Pid=761345-750120-6&Cat2Cat1ID=22&Cat2ID=301

הוא אומנם חורג קצת אבל הוא מצוין ויש לו שלוש מהירויות(יש לי אחד ואני מרוצה עד הגג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח מאוורר ג'נרי ב 18 שח מאיבורי. שים לו שמן מכונות תפירה והוא יהיה רועש אולי ב 2DB מהאחרים. יעשה אותה כמות CFM אם לא יותר. לי מותקנים 2 מאווררים ג'נריים במארז +92 ממ + מאוורר סטוק של המעבד + מאוורר של ספק והכל ביחד לא עושה בכלל רעש.

אם אתה רוצה גומי כדי שלא יהיו ויברציות אז תחתוך פנימית ישנה של אופנים ותכין. הכל ביחד (פנימית ישנה+2 מאווררים) יעלה פחות מהמאווררים שהציעו לך פה.

מנסיון שלי עם שני מחשבים של אייבורי:

מחשב שנקנה בקיץ שעבר עם מעבד 3800, קרור סטוק (או אפילו פחות טוב, לך תדע) בתוך המארז ATX הכי סטנדרטי וזול של אייבורי עם ספק כח שמגיע יחד איתו ושני מאווררים של 80 מ"מ - עובד בשקט מופתי מבלי לשנות כלום!

עוד מחשב שנקנה בחורף האחרון גם כן עם מעבד 3800 רק בתוך מארז מיקרו ATX עשה רעש בלתי נסבל. חזרתי לאייבורי שיחליפו ספק כח והחליפו לספק כח "שקט" שאכן היה שקט יותר מהקודם אבל עדיין לא שקט כמו הספק כח של המחשב הקודם!

למרות הספק השקט המאווררים גם עשו רעש חזק מידי לטעמי והחלפתי אותם במאורר אחד 92 מ"מ של AC (בדומה לזה שהמלצתי עליו לעיל) ועכשיו רק הספק כח השקט נשמע.

מסקנה - זה עניין של מזל כי אתה לא יודע איזה ספק ואיזה מאווררים תקבל. וכנראה שלמארז ATX הזול של אייבורי יש בידוד רעש טוב ולמארז מיקרו ATX אין אקוסטיקה טובה :)

חגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה, אבל לפי הנתונים של ה-, הוא אמור להיות יחסית רועש, לא ? (23dbA).

באותה הזדמנות, מה דעתכם על ‏Silent Wheel 13cm של ? הוא גם אמור להיות פחות רועש (16dbA) וגם לפי הבנתי מתאים להרכבה כמו מאוורר 12cm רגיל (מבחינת הגודל).

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה, אבל לפי הנתונים של ה-, הוא אמור להיות יחסית רועש, לא ? (23dbA).

באותה הזדמנות, מה דעתכם על ‏Silent Wheel 13cm של ? הוא גם אמור להיות פחות רועש (16dbA) וגם לפי הבנתי מתאים להרכבה כמו מאוורר 12cm רגיל (מבחינת הגודל).

תודה רבה.

joining the Question

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המאוורר הזה ‏Silent Wheel 13cm‎ היום ואבדוק אותו בתוך המארז שלי אני מקווה עוד היום לפני שבת. אחזור אליך עם תשובות אם הוא שקט או לא. ובכמה מעלות הוא שיפר לי את המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים של TT בנושא רעש אמינים כמו פוליטיקאים.

בתקציב שלך הייתי הולך על מאוורר של SCYTHE, לינק - http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=7573

אם אתה רוצה לחסוך ואולי אף לקנות שני מאווררים שקטים באותו מחיר, אז שני אלה יהיו אופציות טובות:

1) http://www.gcomputer.co.il/Product.asp?Pid=GT12252BDL&Cat2Cat1ID=156&Cat2ID=686&aff=Zap〈=he

2) http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=5057

נ"ב: האנטק יקר מאד לא משתלם, במחיר שלו יש מאווררים עדיפים בהרבה והוא לא שקט יותר מה - AC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עד כמה שידוע לי לא כל מאוורר יכול לתפקד כמוציא אוויר או כמכניס אוויר.

יש מאווררים שניתן להבריג אותם בכיוון אחד בלבד וזה קובע את סוגם (הוצאה / הכנסה).

אם תוכל לפרט יותר לגביי ההברגה אני אשמח - עדיין לא הבנתי איך כיוון ההברגה קובע את כיוון סיבוב המאוורר....

לגביי הדגם שהצעת - מה ההבדל בין הדגם GT12252BDL לבין הדגם ש-Danman הציע, ה-GT1225EBDL-1 ?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...