תוכנה הכי גאונית! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה הכי גאונית!

naoriko

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב שנזכרת... :P

כן אחי חח לא הייתי פה הרה זמן...אבל בהחלט דוס כי מה שטוב בה שאו שמשהו פועל או לא אין באמצע הכל שם 100% ובלי קשר יש עוד מלא תוכנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום צל של ספק, VISUAL ASSIST

אפשר למצוא באתר שלהם:

www.wholetomato.com

מתלבש על סביבת הפיתוח של (גרסה 5 ומעלה, כרגע עד VS2005)

עולם שונה לחלוטין. כתבתי פרוייקט בעבודה, והתוכנה השלימה לבד 70% מהקוד, לי נשאר לחשוב נטו על האלגוריתמים, בלי שטויות. אולי לוקח קצת זמן להתרגל לעבוד איתה אבל זה מקצץ את זמן הפיתוח ב 40% וממכר ברמות מטורפות,. למרות שהיתה לי פריצה קניתי בסוף את התוכנה, יש דברים כל כך גאוניים שחייבים להעריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום צל של ספק, VISUAL ASSIST

אפשר למצוא באתר שלהם:

www.wholetomato.com

מתלבש על סביבת הפיתוח של (גרסה 5 ומעלה, כרגע עד VS2005)

עולם שונה לחלוטין. כתבתי פרוייקט בעבודה, והתוכנה השלימה לבד 70% מהקוד, לי נשאר לחשוב נטו על האלגוריתמים, בלי שטויות. אולי לוקח קצת זמן להתרגל לעבוד איתה אבל זה מקצץ את זמן הפיתוח ב 40% וממכר ברמות מטורפות,. למרות שהיתה לי פריצה קניתי בסוף את התוכנה, יש דברים כל כך גאוניים שחייבים להעריך.

על איזו שפה זה מתלבש? ומהי סביבת הפיתוח של מיקרוסופט?

התוכנה נשמעת מרשימה, אני אשמח להתנסות איתה לשנה הבאה :) (שנה הבאה - אלק' תקבילית ושפת C, אני אישית אצטרך ללמוד את כל החומר הזה בקיץ כדי להתחיל בתחילת השנה פרויקט באלק' :-\ )

עריכה:

נכנסתי לאתר ואין שם C :'( :'(

אין תוכנה בסגנון הנ"ל לC?

אני יודע שהחינמי לJS (שכחתי את שמו :x לא, לא eclipse ) גם יש בה את ה"זיכרון" לפקודות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזו שפה זה מתלבש? ומהי סביבת הפיתוח של מיקרוסופט?

התוכנה נשמעת מרשימה, אני אשמח להתנסות איתה לשנה הבאה :) (שנה הבאה - אלק' תקבילית ושפת C, אני אישית אצטרך ללמוד את כל החומר הזה בקיץ כדי להתחיל בתחילת השנה פרויקט באלק' :-\ )

עריכה:

נכנסתי לאתר ואין שם C :'( :'(

אין תוכנה בסגנון הנ"ל לC?

אני יודע שהחינמי לJS (שכחתי את שמו :x לא, לא eclipse ) גם יש בה את ה"זיכרון" לפקודות..

כל קומפיילר ל C++ יש בו תמיכה מובנית ב C זה חלק מהגדרות השפה.

בקשר לסביבת הפיתוח של , היא נקראת VISUAL STUDIO ויש לה לא מעט גרסאות. 5.0 6.0 והגרסאות הבאות תומכות ב .NET הראשונה פשוט נקראה .NET השניה נקראה 2003 הבאה אחריה 2005 ואמרו לי שכבר הכריזו על 2008 ואפשר להוריד בתא בחינם אבל אם אתה חדש בתחום אני לא ממליץ, כל פעם שיהיה משהו בעייתי אתה לא תדע למי לפנות, לאף אחד אין נסיון עם זה.

כדי לכתוב תוכניות ב C פשוט תשמור את הקבצים עם סיומת C, אל תשכח, המצב הרגיל זה שהוא משלים לבד ל CPP ואז הוא בודק עם סט חוקים שונה קלות.

בקשר ל JAVA יש את Turbo JBuilder 2007 לדוגמא שהוא בחינם (האמת שרק הורדתי אותו, לא היה לי זמן לבחון אותו, אני עסוק ב C#)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...