אתם מפחדים מגנבים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם מפחדים מגנבים?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בפסח תפסנו גנבים מתחת לבית!

אח שלי שמע אותם והתקשר לאבא שלי אבא שלי ירד וראה אחד שניים ברחו הם הביאו לו מכות והסגירו אותו למשטרה!

(יש לנו משטרה מטומטמת!! לקח להם חצי שעה להגיע!!)

ואני עד עכשיו אוכל את הלב שלא שמעתי את זה בגלל שאמא שלי סיימה לנקות לי תחדר לפסח וסגרתי את החלון שלא יכנס אבק

ד"א

יש של הגנב ורואים איך אנחנו מחזיקים אותו קשור!

למזלנו הוא לא היה חמוש הוא היה עם ביגוד מינימלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שחברי הכנסת יעשו סוף סוף משהו חיובי ויאשרו את חוק דרומי בתקווה שיום יבוא והגנבים יפחדו מאיתנו ולא ההפך

ברגע שגנב יהיה מודע לכך שיש סיכוי גבוה ויותר מסביר שהוא יחטוף כדור בראש אם הוא ישיג גבול אז הוא יחשוב פעמיים במיוחד במדינה כמו שלנו שלכל אדם שני יש הכשרה צבאית קרבית וכל אדם שלישי נושא כזה או אחר במיוחד באזורים מועדים לפורענות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח^^

show us ;D

בכיף אחי אבל אני יעלה תמונה אחת כי אין לי כוח!

זאת תמונה שאבא שלי תופס אותו ושניסינו לשאול אותו שאלות הוא עשה עם היד כאילו הוא שותק!

dscf1344ej7.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפסח תפסנו גנבים מתחת לבית!

אח שלי שמע אותם והתקשר לאבא שלי אבא שלי ירד וראה אחד שניים ברחו הם הביאו לו מכות והסגירו אותו למשטרה!

(יש לנו משטרה מטומטמת!! לקח להם חצי שעה להגיע!!)

ואני עד עכשיו אוכל את הלב שלא שמעתי את זה בגלל שאמא שלי סיימה לנקות לי תחדר לפסח וסגרתי את החלון שלא יכנס אבק

ד"א

יש של הגנב ורואים איך אנחנו מחזיקים אותו קשור!

למזלנו הוא לא היה חמוש הוא היה עם ביגוד מינימלי

חחחח סרט שלם, אני פעם אחת תפסתי את גונב האופניים של אחי, באתי לפוצץ לו את בצורה אבל לא הייתי בטוח שזה הוא גנב, בסוף בדקנו את מס' הרישוי של האופניים של אח שלי ומתברר שזה אותו אופניים שגנבו, הגנבים היו 2 רוסים בני 15/16 אם אני זוכר טוב, זה קרה לפני 5 שנים... :P[br]פורסם בתאריך: 8.05.2007 בשעה 23:50:39

חחחחחח^^

זאת תמונה שאבא שלי תופס אותו ושניסינו לשאול אותו שאלות הוא עשה עם היד כאילו הוא שותק!

dscf1344ej7.th.jpg

הוא נראה כמו ערבי, הוא אכן ערבי?

איזה ערבי בן זונה גנב לאבא שלי את המכונית, למחרת הוא מתקשר לבית ודורש כמה אלפי שקלים בשביל הרכב, אז אבא שלי אמר לו שהגניבה לא הייתה שווה לו כי זה היה פורד טרנזיט מודל 87' לול, בקושי עולה כמה אלפים.... זה מראה שלערבים אין ראש, עדיף לו היה להשקיע בפריצה של מכונית יוקרה ולא זה.

בסופו של דבר הוא נתפס אבל המכונית לא חזרה, היא בטח איפה שהוא בשטחים או שפירקו אותה :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח^^

dscf1344ej7.th.jpg

HAHAHAAHA OWNED ! by ofeky1's dad

:xyxthumbs:

הרצועה הלבנה הרגה אותי מצחוק

הוא נראה ערבי .... הוא ערבי ?

תעלה עוד תמונות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מת'מדבר אחי... יגיע אלי גנב הביתה, אזמין אותו לקפה... אפילו אעזור לו להוריד את המסך ורק אחרי שיילך אתקשר למשטרה.

גנבים הם אנשים טובים, יש להם דרכים מקוריות להשיג עושר. קשה שלא להעריך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח סרט שלם' date=' אני פעם אחת תפסתי את גונב האופניים של אחי, באתי לפוצץ לו את בצורה אבל לא הייתי בטוח שזה הוא גנב, בסוף בדקנו את מס' הרישוי של האופניים של אח שלי ומתברר שזה אותו אופניים שגנבו, הגנבים היו 2 רוסים בני 15/16 אם אני זוכר טוב, זה קרה לפני 5 שנים... :P[br']פורסם בתאריך: 8.05.2007 בשעה 23:50:39

מס' רישוי של אופניים? אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ חחחחחח

הייתי שובר לו תצורה,טוב יותר נכון לא אני,אבא שלי או איזה חפץ כהה

גם אני הייתי עוזר כל עוד הוא קשור טוב טוב,ואני נועל תנייק שלי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...