ipod vs zune - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ipod vs zune

free fraek

Recommended Posts

כי ה ZUNE הוא מכשיר מסורס לחלוטין בכוונה?

למרות שבטח תאשים אותי סתם בפאנבויות ה ZUNE פשוט נגן גרוע.

הזון לא יכול לשמש בתור דיסק נייד, לא מסוגל להציג על המסך שום שפה שהיא לא אנגלית, נתח שוק אפסי שזה אומר שאין אביזרים משלימים, אין לו GAPLESS PLAYBACK, עובד אך ורק עם מחשבי WINDOWS (מה יקרה אם יום אחד תחליט לעבור ללינוקס?) ה שלו מסרס אותו לחלוטין, אני צריך להמשיך?

Usability

James Kim, the late CNET editor, criticized the Zune for failing to play TV shows recorded using Windows Media Center's digital video recorder (DVR) software, function as a hard drive, wirelessly sync to its host computer, support seamless music transitions with gapless playback (although the average gap between songs is typically less than 1/2 second), and playback exact high quality renditions with lossless audio.[76][24]

Michael Kaplan, the technical lead from globalization infrastructure, fonts, and tools at Microsoft who works on collation, locales, unicode, and native language support claims the Zune can only display English text and can't even get his music files to properly describe themselves on the device.[77]

The Zune is restricted to specific Windows platforms,[78] with its proprietary MTP protocol rendering it unusable with OS X or GNU/Linux. Initially, the Zune Software had been criticized for faulty device detection and buggy installation.[79] Web 2.0 users find that a lack of podcast support, gaining popularity as a medium for information, disappointing as it is not part of the Zune Software package found in competing products. They also find it disappointing that there is no support for Audible.com's audiobooks found in competing products.

Zune users frequently have difficulty finding others with whom to wirelessly share files, with the "no nearby Zune devices found" message appearing.[80] Ina Fried, CNET reporter, took two rounds through San Francisco to locate one Zune to share after two weeks of the device launch.[80] Technology journalist Steven Levy conducted a survey "in the wild" and within Microsoft's events and found only one Zune user out of a crowd of many in both occasions are willing to share music.[81][82]

American shoppers find it cumbersome to work with the music store's Points system. As columnist Andy Ihnatko jokingly put it, "The Zune Marketplace doesn't even take real money."[83] To illustrate this confusion, a song costs 79 points, which corresponds to $0.99, which gives the impression that songs cost 79 cents; points can only be purchased in blocks of at least 400 points, leading to possible over-purchase and unused points. An explanation for this could be found in the fact that all prices on the Market Place are universally the same amount points regardless of local currencies. [70][84]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטן לטעות הנפוצה שלך-

ה ZUNE מנגן כל קובץ שתעלה אליו מהמחשבף גם אם הוא בלי .

מה הסיפור עם ה DRM? אם תשלח לחבר שלך שיש לו ZUNE שיר, רק אז יוסף לשיר והחבר שלך שקיבל את השיר יוכל להשתמש בו רק 3 פעמים או 3 ימים.

שאר הטיעונים שלך די נכונים, אבל רובם תקפים גם לגבי האייפוד.

לכן אני ממליץ בכלל על ZVM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לזה שה לא משפיע על המוזיקה שלך שהעלית מהמחשב אבל הפיצ'ר הבאמת מגניב היחיד של הזון הוא האלחוט וזה מסורס בגלל .

חוץ מזה אף אחד מהטיעונים שלי לא תקף לגבי ה , יש ל חסרונות אבל לא בולטים כמו אלה של הזון.

לסיכום: קנה ZV: M או או כל דבר אחר אפילו סתם איזה זבל מדבקה סיני העיקר אל תזרוק כסף על זון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הZUNE .. אין לי מושג בקשר לאחרים.. פשוט ענק!

ענק = בגודל לא באופציות

האופציות טובות והסוללה נמשכת יחסית להרבה זמן אבל אישית, לא שווה.

קונים נגן MP כדי שיהיה קטן ויהיה אפשר לשמוע בו .. לא קונה נגן שצריך בשבילו חתיכת תיק כדי לסחוב!

בכיס הכי גדול הוא בחיים לא יכנס, המכשיר פשוט ענק בגודלו ובגלל זה לי למשל, לא מתאים.

אי לכך, לחבר שלי יש אותו והביצועים עצמם טובים ולדעתי יותר משל VIDEO..האיכות שמיעה באוזניות שמקבלים הרבה יותר טובה והמסך יותר טוב.. הסוללה נמשכה ליותר זמן אם אני לא טועה.. אני לא בטוח בקשר לעמידה של VIDEO עליו.. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לזה שה לא משפיע על המוזיקה שלך שהעלית מהמחשב אבל הפיצ'ר הבאמת מגניב היחיד של הזון הוא האלחוט וזה מסורס בגלל .

חוץ מזה אף אחד מהטיעונים שלי לא תקף לגבי ה , יש ל חסרונות אבל לא בולטים כמו אלה של הזון.

לסיכום: קנה ZV: M או או כל דבר אחר אפילו סתם איזה זבל מדבקה סיני העיקר אל תזרוק כסף על זון.

אין Drag&Drop כמו ב ZVM, שלדעתי זה חסרון ענק.

מה ההבדלים שאני ארגיש בין הZVM לבין האייפוד?

ששוים את ה400 שקל?

ממתי ההבדל בין ZVM לאייפוד זה 400 שקל? האייפוד ירד ל 900 שקל בלי ששמתי לב?

מחירים עדכניים:

אייפוד דור 5.5: סביבות ה 1250 ש"ח.

ZVM: סביבות ה 1280 ש"ח, בנעה מחשבים עולה 1315 וב BSD עולה 1269

ל ZUNE איכות שמע טובה יותר, רדיו, מסך טוב יותר, משמש ככונן נייד ונותן אפשרות לשימוש ב Drag&Drop, לא דורש תוכנה מוזרה ומעצבנת כמו אייטונס, קורא הרבה פורמטי (לא רק WMV כמו הזון, ולא רק MP4/QT כמו האייפוד)

לא דורש המרה של פרקים/סרטים ברוב המקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין Drag&Drop כמו ב ZUNE, שלדעתי זה חסרון ענק.

ממתי ההבדל בין ZVM לאייפוד זה 400 שקל? האייפוד ירד ל 900 שקל בלי ששמתי לב?

מחירים עדכניים:

אייפוד דור 5.5: סביבות ה 1250 ש"ח.

ZVM: סביבות ה 1280 ש"ח, בנעה מחשבים עולה 1315 וב BSD עולה 1269

ל ZVM איכות שמע טובה יותר, רדיו, מסך טוב יותר, משמש ככונן נייד ונותן אפשרות לשימוש ב Drag&Drop, לא דורש תוכנה מוזרה ומעצבנת כמו אייטונס, קורא הרבה פורמטי (לא רק WMV כמו הזון, ולא רק MP4/QT כמו האייפוד)

לא דורש המרה של פרקים/סרטים ברוב המקרים.

תיקון טעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אין שום סיבה בעולם לקנות את הדברים האלה. זה מוצרים שמיועדים למי שיש לו יותר מדי כסף ולא מבין הרבה במוסיקה ומחשבים.

אי-פוד = אי-פרייר. ומי שטוענים אחרת זה אלה שקנו את זה בכסף רב ומנסים לשכנע את אצמם בעיקר שהם לא קנו זבל יקר.

כנ"ל לגבי זון = זיון של מיקרוסופט. נגן זול גנרי יעשה את אותה העבודה ואלי אפילו טוב יותר, בהרבה פחות כסף וללא השטויות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אין שום סיבה בעולם לקנות את הדברים האלה. זה מוצרים שמיועדים למי שיש לו יותר מדי כסף ולא מבין הרבה במוסיקה ומחשבים.

אי-פוד = אי-פרייר. ומי שטוענים אחרת זה אלה שקנו את זה בכסף רב ומנסים לשכנע את אצמם בעיקר שהם לא קנו זבל יקר.

כנ"ל לגבי זון = זיון של מיקרוסופט. נגן זול גנרי יעשה את אותה העבודה ואלי אפילו טוב יותר, בהרבה פחות כסף וללא השטויות של .

תהנה ותמשיך לחיות באופוריה שלך.

אפשר למצוא נגנים מעולים במעט כסף (200 +-).

אתה בטח מהאנשים שמתאהבים בנגן שלהם שעלה 50 שקל (מי משקיע בנגן 50 ש"ח?! זה כמו לקנות מחשב למשחקים כבדים ב500 ש"ח).

אבל כמובן הכול תלוי בתכונות, זמן בשוק, נפח וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...