AMD מבטיחה: צונמי של מוצרים חדשים ב12 חודשים הב&#148 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מבטיחה: צונמי של מוצרים חדשים ב12 חודשים הב&#148

Keman

Recommended Posts

כן, אה ?

מי אמר שהגענו לשפל המדרגה במחירי המעבדים ? :lol:

בכל מקרה, נחייה ונראה.

PS

הכתבה והת'רד מוקדשים לURIB. סתם, לעלות לו את המצב הרוח. :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 7.05.2007 בשעה 23:03:05

יופי אז תקנה שעלו 1K+- ב800 שקל..סבבה..

אבל אל תשכח שמוצרים חדשים (מחליפים שלהם) יוצאים לשוק במקביל...

כמובן שכל משתמש ממוצע "יסתפק" גם באיזה E6600...

תלוי מאוד, נגיד, אם יצא איזה מתחרה טוב של , אז למה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי.

אם מבחינה טכנולוגית היא תלחץ על הגז, ולא"תדפוק" פול-גז בניוטרל, כמו שהיה עם יציאת הC2D, שINTEL חוגגים, וAMD עדיין ממשיכה בשלה, מבזבזת כסף ו"מפליצה" את הA64 6000 !!!

מי היה צריך אותו בכלל ?

תראו לי מסטול אחד שקנה אותו !

אם הם יעשו הכל בזמן, לאינטל יהיה מאוד קשה ואני בספק, אם היא תמשיך להישאר ראשונה, כי הם לא ממש לומדים מהטעויות של עצמם.

לAMD יש פוטנציאל ענק, ורק צריך לעבוד בשכל ו,נגיד, בקטע של מחקר לחבור לאחת הגדולות, כמו שהם עשו עם הIBM, ואז נראה לאיפה הם יגיעו.

ובינתים-התמונה ברורה, לINTEL שליטה מלאה בתחום, ותהיה עוד הרבה זמן, לפחות עוד כמה חודשים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב מה לעשות זה מה יש,אים מוכנה לתרום לי מעבד חזק לבדיקה אצלי אני מוכן,בצחוק.

AMD מעריך שהיא תפתיע בגדול,ומוסיף אים נישארו לה דולרים שתשקיע במערכת הפעלה משלה.

בכלל תהיה חגיגה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממקורות לא רשמיים שלי, אחרי כל העניין של המעבר ל 64 ביט ש פתחה פער על אינטל, אינטל החליטה שעד כאן והיא החליטה למחוק את אחרי שנים שהיא החזיקה אותה על אש קטנה.

לא יודע אם תתאושש מהפער הנוכחי... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא ברור לי איך מתוך הלינקים האלה, הגעת למסקנה ש- עוקפת את אינטל. אין שם איזכור אחד של (ד"א, השני לא עובד בכלל).

וחוץ מזה, כמו שכבר אמרתי - טכנולוגית יכולה והוכיחה כבר שהיא מסוגלת להתחרות ואף לנצח את אינטל. כלכלית היא לא יכולה לחלום על זה. אם מובילים בביצועים, חותכים מחירים. בדיוק כמו שקרה עם ה-P4 כנגד ה-A64 (ובלט בעיקר בכפולי הליבה - PD VS A64X2)- ה-AMD היו ללא ספק עדיפים מבחינת ביצועים, האינטל נתנו נוק-אאוט במחיר [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו שהסתכלתי במפרט שלך אני מבין שאתה אחד מהפרייארים שקנו P4

תן לי תאריך קניה שלך ואני יגיד לך כמה הפסדת לעומת AM2.

אתה יודע מה הפער של הזמן בין הP4 לתחילת AM2?

הלוח זה עוד DDR1 AGP.

ומעבד 478 אם אני לא טועה.

אז נגיד וקנית אט'לון 64 סוקט 939 בוא אני אגיד לך כמה הפסדת לעומת E6300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...