אני רוצה מאווררים!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה מאווררים!!

yoav9

Recommended Posts

אם למישהו מכם יש מחשב ישן ערבי דפוק עלוב ממש ממש שלא עובד או שאתם מתכוונים לזרוק או שאתם מכירים מישהו שיש לו אז אתם יכולים בבקשה לפני לפרק ממנו את המאוורר של הספק העלוב שלו ואולי עוד איזה מאוורר ערבי אחר וליצור איתי קשר? אני מחפש כול כך!!! בקשה, סתם מאווררים עלובים, לא אכפת לי שיעשו cfm 1 רק שיעבדו ;)

בתודה מראש יואב

אהה ואם במקרה למישהו יש והוא נדיב מספיק לשאול איזה חברים שלו אם יש להם והוא מוכן לשלוח לי אז שיצור איתי ווקשה קשר בהודעות הפרטיות :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למישהו מכם יש מחשב ישן ערבי דפוק עלוב ממש ממש שלא עובד או שאתם מתכוונים לזרוק או שאתם מכירים מישהו שיש לו אז אתם יכולים בבקשה לפני לפרק ממנו את המאוורר של הספק העלוב שלו ואולי עוד איזה מאוורר ערבי אחר וליצור איתי קשר? אני מחפש כול כך!!! בקשה, סתם מאווררים עלובים, לא אכפת לי שיעשו cfm 1 רק שיעבדו ;)

בתודה מראש יואב

אהה ואם במקרה למישהו יש והוא נדיב מספיק לשאול איזה חברים שלו אם יש להם והוא מוכן לשלוח לי אז שיצור איתי ווקשה קשר בהודעות הפרטיות :hi:

מאוררים, הרבה, שחד אותי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כול הקטע, אין לי במה... אני מרושש אחרי קניית הti-500 שלי...

אבל אני יכול להבטיח לך שברגע שיהיה לי משהו אני יוכל לעזור לך להביא לך, או שפשוט תהיה אדם טוב יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני יכול להבטיח לך שברגע שיהיה לי משהו אני יוכל לעזור לך להביא לך, או שפשוט תהיה אדם טוב יותר...

תראה.....נחמד אני לא, אבל אני זול....., ויש לי ה-ר-ב-ה מאווררים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכון נכון..

יש לו מיליון מאווררים ועוד איזה 200 כרטיסי ועוד 50 ATi rage 3D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכון נכון..

יש לו מיליון מאווררים ועוד איזה 200 כרטיסי ועוד 50 ATi rage 3D

LOL, כנראה מגיע היום עוד "משלוח"--> מישה יבין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי המון מאווררים ספייר שפירקתי מספקי כוח - עשיתי פשיטה על בי"ס !!!

שלח לי הודעה פרטית אם אתה רוצה.

נ.ב - בקשר למאוורר 220V - פשוט חבר אותו לחשמל ותקנה ממסר (RELAY) מתאים כדי שהמאוורר יעבוד רק כשהמחשב דלוק.

שוב - שלח לי הודעה פרטית אם אתה רוצה הסבר יותר מפורט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב - בקשר למאוורר 220V - פשוט חבר אותו לחשמל ותקנה ממסר (RELAY) מתאים כדי שהמאוורר יעבוד רק כשהמחשב דלוק.

אני יודע איך לחבר אותו...

העניין הוא שיש לי כבר איזה 12 מאווררים במארז והוא די גדול המאוורר הזה, אז אני צריך איזשהו רעיון מקורי בשבילו...

למען האמת נראה לי שאני אסתפק במה שכבר יש במארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...