לאלו מכם שיש להם חיים ויצא להם לחגוג את ל"ג בעומר... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאלו מכם שיש להם חיים ויצא להם לחגוג את ל"ג בעומר...

eART

Recommended Posts

בקצרה, מישהו שיכור התעסק עם חבורת ערסים, דפק בהם ובאוטו שלהם מכות עם קרשים.

הם בתגובה זרקו עליו מנגל דולק ודקרו אותו בחזה, לא לפני שהם דאגו להיכנס בו (פיזית ומוחשית) עם האוטו.

הבחור המסכן שכב מדמם ומפורק לגמרי עד שהאמבולנס הגיע ולקח אותו (לקח לפחות חצי שעה)..

אני מנסה לברר אם המסכן חי.אחלה.

ועל הדרך תעשה טובה, אל תגיב בכלל פה.

ואי אני שונא שזה קורה בזמן האחרון יותר מידי במסיבות סוגרות שלנו מגעים מלא ערסים קטנים כאלה והורסים הכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקצרה, מישהו שיכור התעסק עם חבורת ערסים, דפק בהם ובאוטו שלהם מכות עם קרשים.

הם בתגובה זרקו עליו מנגל דולק ודקרו אותו בחזה, לא לפני שהם דאגו להיכנס בו (פיזית ומוחשית) עם האוטו.

הבחור המסכן שכב מדמם ומפורק לגמרי עד שהאמבולנס הגיע ולקח אותו (לקח לפחות חצי שעה)..

אני מנסה לברר אם המסכן חי.אחלה.

ועל הדרך תעשה טובה, אל תגיב בכלל פה.

how's Gaza this time of year ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל"ג בעומר פשוט - בלי בירות\אלכוהול וודקות ורנרגילות.זה פשוט מגעיל ומסוכן.(גם מהבחינה הבריאותית וגם מזו שאולי תשתכר ותלך לגעת בחברה של איזה ערס :lol:.)

בהתחלה שהגענו עוד היו כמה זייניקים מעצבנים שניסו להישאר עד הבוקר והלכו בעשר וחצי הבייתה :kopfpatsch: והשאירו לנו מדורה ענקית ומלא קרשים.

כמה חברה התארגנו בקבוצות והיה משו כמו 3 מנגלים (לא היה לנו גחלים) - פתרון פשוט ויעיל והרבה יותר חזק מגחלים - גחלים היישר מין המדורה ! :lol:

(תאמינו לי הם כאלה חזקים-הספיקו לנו לאיזה 4 שעות של מנגל נראה לי )

היה דיי כיף.

וכל הבני 13 האלה פה שמנסים להיות מגניבים עם וודקה perpect שלהם מהמכולת ממול-תנסו פעם אחת איזה ל"ג בעומר בלי אלכוהול ותראו שבכל זאת יהיה כיף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכל'ס.. לפחות אתה מודה..

ואני לא מבין למה ילדים בני 12 מעשנים ושותים. לעזאזל, אין להם הורים או משהו? אז סבבה, בריזר, בירה.... אבל פאק, סתם וודקה בשביל הקטע? ואז עוד יוצאים גברים?

אין.. למדינה הזאת אין עתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם המאה

1) אני לא שותה וודקה בישביל הפוזה ואני שותה בירה בכלל אם כבר משקאות חריפים פשוט היה רק וודקה אז חבר שלי הביא לי

2) אני מעשן נרגילה בערך שנתיים ושוב לא בישביל הפוזה כל מי שמעשן בישביל פוזה בישבילי אפס מאופס

3) אני לא מודה בשומדבר כי אני לא פוזאיסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מעשן אם לא בשביל הפוזה?(תיכף תגיד לי שאתה רק התחלת לעשן בשביל הפוזה ואח"כ א הבת את זה אז אתה ממשיך אפיו שאתה יודע שזה עושה לך רע לבריאות אבל אתה כבר פשוט מכור ולא יכול להפסיק.........)

ועוד לא מפסיק להתלהב מזה כל פעם מחדש בפורום?

POSER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכל'ס.. לפחות אתה מודה..

ואני לא מבין למה ילדים בני 12 מעשנים ושותים. לעזאזל, אין להם הורים או משהו? אז סבבה, בריזר, בירה.... אבל פאק, סתם וודקה בשביל הקטע? ואז עוד יוצאים גברים?

אין.. למדינה הזאת אין עתיד

זה עוד כלום.

כיום אני רואה ילדים בשכבה שלי שמעשנים קופסא ביום,מה יהיה בעוד 3 שנים שיצטרכו להגן על הצבא שלהם? אפילו לרוץ עם הנשק הם לא יוכלו.

בעוד שחיילי האויב רק מתאמנים ומשתפרים המצב שלנו רק מדרדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...