לאלו מכם שיש להם חיים ויצא להם לחגוג את ל"ג בעומר... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאלו מכם שיש להם חיים ויצא להם לחגוג את ל"ג בעומר...

eART

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו חזרתי ולא בא לי להירדם בשיט כי שתיתי 2 בקבוקים של חיקוי של רד בול בשם "רודיאו"...

פאק העיניים לא נעצמות!

אה וגם שתיתי 3 ליטר בירה!

ואכלתי 2 לחמניות עם המבורגר כל אחת ו2 קבבים חמודים...

היה כיף!

התקלחתי עכשיו.

העברתי 140 עכשיו. נשארו 127 טובות אחרי סינון..

היה שווה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי בערך ב-3 אחרי חצות והיה מאוד סבבה: פוצצנו איזה משהו אני ועוד 2 חברים. זה עושה פיצוץ אדיר יותר מסופר טייגר וגם ....

זה הרים את כל השכונה.... היו לידינו עוד חבורה שהסתכלו עלינו, ואתה פשוט רואה את הפרצוף שלהם שאומר: "WTF???" ואז הם באו אלינו כדי לדעת את סוד הנוסחה... אבל הם כמו מטומטמים את זה בתוך בקבוק זכוכית, יש את הקטע הזה של רסיסים אז זה מאוד מסוכן.

רק מה שלא היה טוב זה שהביאו מנגל חד-פעמי שבקושי פולט חום והביאו לנו חצי המבורגר מבושל... ההמבורגר נראה כמו חרא של קוף בצורה שטוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי במדורה חזרתי ב 5 וחצי הבייתה

שתיתי קצת אכלתי ישבתי עם בנות עישנתי נרגילה

הסתכלתי על המדורה חברים שלי בנו מגדל בגובה 5 מטר משהו יפה!!

והכי חשוב שלי ולעוד חבר היה יום הולדת אתמול לפי התאריך העברי!!

(כן נולדנו באותו יום והתאריך הרישמי הוא ה 21.5.89)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי, עבר בית, אז באנו אליו אתמול ב1 בצהריים 6 חברים, בלי כלי עבודה, ופירקנו את כול הבית, ארונות,מיטות ספות, שברנו תקירות מה לא, חתכית אימון, מכול מה ששברנו בבית ושברנו הכוללל ! אפילו תגג, תאסלות, כיורים הכול (הבית מיעוד להריסה אז אפשר היה להשתולל חופשי), תמדרגות לגג, תקירות גבס, מה לא... חח איזה כיף ומה שאפשר לשרוף זרקנו מהחלון למטה, שנקח באוטו לשרוף בערב...

קיצר בערב באנו, ים קרשים אבל הרוב מצופים בפורמיקה, אז שפכנו מלא דלק, הלדקנו ובשנייה הכול נשרף, המדורה החזקיה איזה שעתיים, ואז חתכתי, לנ''ק הזנקה לתורנות ערב, היו 2 מקרי דקירה, וכמה מקרים של כוויות, ואחרי זה הביתה למקלחת, ולחברה בחיפה, לילה סוער כפי שאומרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה כיף, נשארנו בערך 13 חברים עד 6-7 בבוקר וחזרנו...

שיחקת עם הלייזר כל הלילה ?

^^ אני יודע שזה לא קשור אליי אבל אני כן (יש לי קטן אדום כזה ;D), הארנו לתוך העשן וראו פס כזה מזה יפה... אני ישלח תמונה מתישהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטעים הי! עשיתי עם עוד 8 חברים....

בהתחלה לא עשינו כלום היה משעמם, אחרי זה רצינו לאכל לקח לנו בערך 3 להדליק את ההמנגל, אחרי שמנו קבבים אבל הם נשרפו :kopfpatsch:

בשמע 2 ככה הלכנו לחברים אחרים מצבר אחר, כולם שמה מסטוליםפ ברמות! היה אחד שתה 5 כוסות ודקא נקי, כל היום הלך עם נרגילה.

הביאו לו עגלה לסחוב אותה לכביש, המפגר הזה נכנס עם העגלה על האש :kopfpatsch:

אחרי זה הלכנו 3 חברים לחבר אחר שעשה עם הצופים, חשבו שאנחנו ערסים כמעט הלכו איתנו מכות(חבל שלא :'()

הכי קטעים היה בסוף, לפני שהלכנו שרפנו את כל מה שנשאר!:

מיזרן ענק!, חטיפים סגורים: במבה ביגלה מרשמלו סוכריה על מקל ודוריטוס. כל הכוסות והצלחות פלסטיק, רוגלעכים.

4 RC סגורים, 2 מים ו2 נסטי סורים. אחרי זה חבר שלי מסטול לקח שבלולים ושם אותם בתוך המדורה אנחנו רואים את השבלול נמס! :lol: :lol:

חבר אחר לקח שבלול וסגר אותו על היד כדי שהוא יצא, אז חבר אחר בה אליו :"איזה חמוד" טעק! מעך אותו על היד שלו! :lol: :lol: :lol:

ולסיום ב7:30 שכולם יוצאים לעבודה. חבר שלי עמד ליד הכביש והראה תתחת חצי שעה ככה! :anim-jjd: :biggrimjackbox:

קיצור היה בן בן זונה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטעים הי! עשיתי עם עוד 8 חברים....

בהתחלה לא עשינו כלום היה משעמם, אחרי זה רצינו לאכל לקח לנו בערך 3 להדליק את ההמנגל, אחרי שמנו קבבים אבל הם נשרפו :kopfpatsch:

בשמע 2 ככה הלכנו לחברים אחרים מצבר אחר, כולם שמה מסטוליםפ ברמות! היה אחד שתה 5 כוסות ודקא נקי, כל היום הלך עם נרגילה.

הביאו לו עגלה לסחוב אותה לכביש, המפגר הזה נכנס עם העגלה על האש :kopfpatsch:

אחרי זה הלכנו 3 חברים לחבר אחר שעשה עם הצופים, חשבו שאנחנו ערסים כמעט הלכו איתנו מכות(חבל שלא :'()

הכי קטעים היה בסוף, לפני שהלכנו שרפנו את כל מה שנשאר!:

מיזרן ענק!, חטיפים סגורים: במבה ביגלה מרשמלו סוכריה על מקל ודוריטוס. כל הכוסות והצלחות פלסטיק, רוגלעכים.

4 RC סגורים, 2 מים ו2 נסטי סורים. אחרי זה חבר שלי מסטול לקח שבלולים ושם אותם בתוך המדורה אנחנו רואים את השבלול נמס! :lol: :lol:

חבר אחר לקח שבלול וסגר אותו על היד כדי שהוא יצא, אז חבר אחר בה אליו :"איזה חמוד" טעק! מעך אותו על היד שלו! :lol: :lol: :lol:

ולסיום ב7:30 שכולם יוצאים לעבודה. חבר שלי עמד ליד הכביש והראה תתחת חצי שעה ככה! :anim-jjd: :biggrimjackbox:

קיצור היה בן בן זונה! :xyxthumbs:

שיעוללללל אני נחנק מכול הפלסטיק ששרפתה, שיעולללל אתה פאקינג מליין שאתה שורף חטיפים סגורים ושתייה סגורה, שיעוללל אתה סדיסט שאתה שורף שבלולים?, שיעוללל אתה ערס חסר מוחחחחח שיעולללל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני לא ערס(ואני גם לא רוצה להיות ערס)

ב. לא היה מה לעשות עם כל השטיה והביגלה, מה שכן במבה רציתי לאכל אבל ה זרקו אותה לפני שהספקתי לקחתף שתי למי ניתן עכשיו?

ג. שבלולים אני לא שרפתי זה חבר שלי

ד. לבריאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקת עם הלייזר כל הלילה ?

לא :(

מכרתי את הלייזר שלי לפני שבכלל ידעתי של"ג בעומר כך-כך קרוב..

אם הייתי יודע, הייתי משאיר אותו אצלי לשבוע ורק אז מוכר...

עריכה: טעות. סליחה משגיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...