רצח של נערה בת 17 בסקילה בעירק , קשה לצפייה - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח של נערה בת 17 בסקילה בעירק , קשה לצפייה

mikko

Recommended Posts

לי אישית קשה לרדת על המשטרה, בזמן המלחמה הם היו פשוט גדולים פה בחיפה.

ועוד מקרה, היה איזה כלב שנתקע על איזה גגון... לא משהו גבוה אבל אני לא הצלחתי להוריד אותו, התקשרתי למכבאי אש, הם העבירו אותי לשירות הוטרינרי... הוטרינר בא (כל זה אחרי שעתיים-שלוש והכלב מתייבש בשיא החום)... לא היה מוכן להוריד את הכלב כי לא היה לו קולר... בקיצור הכלב צועק שם ומתייבש ואף אחד לא מוכן להוריד אותו.

התעצבנתי קראתי למשטרה, הם באו תוך 10 דקות, טיפסו על הגגון, פרצו את הדירה והכניסו את הכלב פנימה (גם נתנו לו לשתות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחיפה אין מה להגיד עליהם.

מצד שני, פה ברמת ישי, רבע שעה משם-

לפני 3 חודשים באו מעקלים לבית שלי עם צו עיקול שנמסר להם בטעות, על דוחות שבעצם כבר שולמו, אבל לא נרשם ששולמו (גם כן בירוקרטיה מפגרת)

לא פתחנו להם את הדלת, והם איימו לפרוץ את הבית ולהשתמש בכוח.

התקשרתי למשטרה ואמרתי להם שמישהו מנסה לפרוץ לי הביתה.

"אין לנו ניידת פנויה"

חבורת מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית קשה לרדת על המשטרה, בזמן המלחמה הם היו פשוט גדולים פה בחיפה.

ועוד מקרה, היה איזה כלב שנתקע על איזה גגון... לא משהו גבוה אבל אני לא הצלחתי להוריד אותו, התקשרתי למכבאי אש, הם העבירו אותי לשירות הוטרינרי... הוטרינר בא (כל זה אחרי שעתיים-שלוש והכלב מתייבש בשיא החום)... לא היה מוכן להוריד את הכלב כי לא היה לו קולר... בקיצור הכלב צועק שם ומתייבש ואף אחד לא מוכן להוריד אותו.

התעצבנתי קראתי למשטרה, הם באו תוך 10 דקות, טיפסו על הגגון, פרצו את הדירה והכניסו את הכלב פנימה (גם נתנו לו לשתות).

אני לא מאמין! הם לא ניסו לעצור אותך ולא קיללו אותך ואפילו עשו את העבודה שלהם! זאת בהחלט התקדמות!

עכשיו אחרי שהמשטרה הפסיקה להציק לאזרחים רק נשאר לנו הקטע הקטן של המלחמה בפשע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד הפרדה של דת ומדינה. אם לא ברמה החוקית אז לפחות ברמה הכלכלית!!!!!!!!

מאז או מתמיד כל הדתות התקיימו מתרומות של המאמינים שלהם!

מעולם לא היה מצב שבו לדת יש חלק בתקציב המדיני!!!!!! רק בישראל תראו כזה דבר!

ועכשיו הפינגווינים האלה עוד מתפסים לפוליטיקה, אפילו שאסור להם לפי הדת (אם אני לא טועה בחלק הזה)..

אנשים כקבוצה הם כמו עדר כבשים, הם לא חושבים.

בנאדם כיחיד הוא שקול, חושב, מחשב, ובוחן...

לכן קבוצה צריכה להיות מונהגת על ידי יחיד! ולא ע"י קבוצה מטומטמת אחרת! (ראה דמוקרטיה, פוליטיקאים).

----------------------------------------------------------------------------------------------------

בקשר לסקילה, כן זה פרימיטיבי, בישבילנו זה לא נורמלי, אבל זה השלב שבו הם עדיין נמצאים.. אין מה לעשות.. אצלם זה נורמה... אצלם זה לגיטימי כמו אצלנו להושיב בכלא רוצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד הפרדה של דת ומדינה. אם לא ברמה החוקית אז לפחות ברמה הכלכלית!!!!!!!!

מאז או מתמיד כל הדתות התקיימו מתרומות של המאמינים שלהם!

מעולם לא היה מצב שבו לדת יש חלק בתקציב המדיני!!!!!! רק בישראל תראו כזה דבר!

ועכשיו הפינגווינים האלה עוד מתפסים לפוליטיקה, אפילו שאסור להם לפי הדת (אם אני לא טועה בחלק הזה)..

אנשים כקבוצה הם כמו עדר כבשים, הם לא חושבים.

בנאדם כיחיד הוא שקול, חושב, מחשב, ובוחן...

לכן קבוצה צריכה להיות מונהגת על ידי יחיד! ולא ע"י קבוצה מטומטמת אחרת! (ראה דמוקרטיה, פוליטיקאים).

----------------------------------------------------------------------------------------------------

בקשר לסקילה, כן זה פרימיטיבי, בישבילנו זה לא נורמלי, אבל זה השלב שבו הם עדיין נמצאים.. אין מה לעשות.. אצלם זה נורמה... אצלם זה לגיטימי כמו אצלנו להושיב בכלא רוצח...

זה יפה איך שכדי לקדם טיעון שלך אתה מוכן להתעלם מהמציאות. אני אתעלם מהדוגמאות הברורות כמו הוותיקן ואירן אבל למה אתה לא "סופר" את ארה"ב בריטניה צרפת איטליה שוייץ ברזיל הודו ואוסטרליה הן לא מדינות מספיק גדולות כדי שתתחשב בהן? אתה יודע שבכמה השנים האחרונות אפילו סין נותנת משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפה איך שכדי לקדם טיעון שלך אתה מוכן להתעלם מהמציאות. אני אתעלם מהדוגמאות הברורות כמו הוותיקן ואירן אבל למה אתה לא "סופר" את ארה"ב בריטניה צרפת איטליה שוייץ ברזיל הודו ואוסטרליה הן לא מדינות מספיק גדולות כדי שתתחשב בהן? אתה יודע שבכמה השנים האחרונות אפילו סין נותנת משהו?

עד כמה שאני יודע כל המדינות האלה יש להם הפרדה ברורה בין דת ומדינה.

חוץ מאיטלה שם אני לא בטוח... מה שבטוח הוא שהם עושים הרבה $$$ על הנצרות (מישהו שגר שם סיפר לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה דברים שמבדילים את משאר העולם המערבי ונותנים לנו הצדקה לא להפריד דת ומדינה (למרות שלדעתי יש ליצור הפרדה בלי לאבד את הצוויון היהודי)

1. יהדות היא אחת הדתות היחידות שהיא גם לאום. והנושא הזה נחרש ונחפר מספיק פעמים ועדיין הטענה הזאת לא הופרכה

2. מדינה יהודית יש רק אחת, לעומת הרבה מדינות שהדת הרשמית שלהן היא נצרות, או הרבה מדינות מוסלמיות, בודהיסטיות וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאממ... ארהב נותנת לגיטימציה לכל הדתות, נותנת הקלות לכל הדתות, הקלות כלכליות אני מתכוון, אבל היא בשום פנים ואופן לא מסבסדת אותם!!!!

ו 95% בא מתרומות של המאמינים!!!!

היהדות היא בבסיס של המדינה שלנו.. סבבה.. אף אחד לא מוציא אותה משם...

אני רק מוציא אותם מהרשימת התקציב המדיני!!!!!!!!!!!!

הקלות, (יש להם מלא הקלות), סבבה, נשאיר להם אותם (האמת שהאיתי לוקח גם אותם, אבל צריך להשאיר להם משו.. ועושים את זה לאט לאט)...

אבל לא ניתן להם חלק בתקציב המדיני!!!!!!!!!!! :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...