רצח של נערה בת 17 בסקילה בעירק , קשה לצפייה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח של נערה בת 17 בסקילה בעירק , קשה לצפייה

mikko

Recommended Posts

הם לא מסתכלים על התרבות שלנו וחושבים בלה בלה בלה.... הם מסתכלים על התרבות שלנו ומקנאים! הם רוצים להרוג אותנו.

הסרט רק מראה איזה ברברים הם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באיזה זכות אתה קובע שהם מתנהגים כמו חיות? מנקודת מבטם זו הדרך הנכונה. גם הם מסתכלים על התרבות שלנו ורואים תרבות רקובה, משועבדת למותגים וכסף, חסרת כבוד, מוסר וערכים. מבחינתם אנחנו הברברים. אז מספיק עם הגישה האתנוצנטרית המגעילה הזאת.

אה וואו, לזרוק אבנים על נערות בנות 17 זאת תרבות הרבה יותר מפותחת ואנושית... ואם מנקודת מבטי מה שנכון זה לרצוח את השכנה שלי שעושה רעש באחת בבוקר עם מזרחית, וזה סבבה ועל זה גדלתי בבית- זה הופך את זה למעשה טוב? אז מה אם החוק והחברה אומרים אחרת, מנקודת מבטי זה מוצדק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה זכות אתה קובע שהם מתנהגים כמו חיות? מנקודת מבטם זו הדרך הנכונה. גם הם מסתכלים על התרבות שלנו ורואים תרבות רקובה, משועבדת למותגים וכסף, חסרת כבוד, מוסר וערכים. מבחינתם אנחנו הברברים. אז מספיק עם הגישה האתנוצנטרית המגעילה הזאת.

בזכות זה שיש לו דעה משלו ודרך אגב, גם אני מצטרף לכוונה שלו גם אם לא למילים בדיוק, הרי אין חיה שתתנהג ככה אבל הכוונה שלו ברורה.

שאלה: אם אמות המוסר שלי היו שונות והייתי חושב שזה בסדר שמה שאני רוצה יהיה שלי. זה בסדר אם אני אקח לך את הארנק? מנקודת מבטי זו הדרך הנכונה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה וואו, לזרוק אבנים על נערות בנות 17 זאת תרבות הרבה יותר מפותחת ואנושית... ואם מנקודת מבטי מה שנכון זה לרצוח את השכנה שלי שעושה רעש באחת בבוקר עם מזרחית, וזה סבבה ועל זה גדלתי בבית- זה הופך את זה למעשה טוב? אז מה אם החוק והחברה אומרים אחרת, מנקודת מבטי זה מוצדק...

מחזק את דבריך. לדעתי, כדאי לכולם לקרוא את דבריו ואז להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ מענין עם אלה שיעים או סונים, בכול מקרה הקופים בספארי יותר מתורבתים, מענין גם אם היא שכבה איתו? או שזה סתם האהבה?, יכול להיות שבגלל כבוד המשפחה הם אמרו שהיא רק האהבה אותו, ולא שכבה איתו.

תבינו איזה מפגרים, תתי רמה, אם הם עושים את זה לבני משפחה שלהם, המשפחה שלה, שגידלו אותה מגיל 0 והאהבו אותה, ככה רוצחים אותה במוות אכזרי על דבר כזה מטומטם, תבינו באיזה קלות הם יעשו את זה ליהודי\ישראלי\אמריקאי.

מתי תבינו שיש בעיה מאוד מאוד מאוד גדולה ורצינית עם המוסלמים.

שיעול * כהנא צדק * שיעוללל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"פנאטים שטופי מוח" זה ניסוח ופתרון מאוד נוח. זה לא שהעיראקים והמוסלמים מתנהגים כמו חיות, ומלחמות הכבוד הברבריות שלהם לא מתאימות למאה ה-21, הם פשוט "שטופי מוח". הם "פנאטים". הם מתנהגים ככה לא כי הם רוצים להתנהג ככה אלא כי מכריחים אותם. גישה כזאת מסירה את האחריות מעושי המעשים ומעבירה אותם אל "תת המודע שטוף המוח" שלהם.. או בקיצור אין דרך לומר את זה מאשר- העירקים כנראה צריכים שליט דיקטטור שירצח המונים, כי זאת הדרך היחידה לשלוט שם על חיות אדם כאלה.

ואני מחזק את דברי ציימס:

והם מסתכלים עלינו ורואים מדינה מיליטנטית,מדינה שבה קצינים מסתובבים בבתי הספר,מדינה שבה חיי החיילים חשובים מחיי האזרחים,מדינה שבה כמעט כול פוליטיקאי הוא גנרל,מדינה שבה בן אדם כמו אריק שרון,שצריך לעמוד לדין על פשעי המלחמה שלו,נחשב גיבור,מדינה שיש בה שטיפת מוח צבאית(גדנ"ע,חיילות שמסתובבות בבית הספר,מדינה שבה גנרלים נואמים בבתי ספר-באיזו מדינה בעולם יש דבר כזה?!)מגיל 0,מדינה שבגדרתה היא גזענית("היהודים העם הנבחר","אור לגויים"-זה לא קצת פאשיסטי?),מדינה שכובשת,מדכאת ומונעת זכויות בסיסיות מ2 מיליון איש ומטילה עליו עוצר כול שני וחמישי,מדינה שמורידה פצצה במשקל טון על המקום הכי צפוף בעולם,מדינה שעוברת על החוק הבין לאומי וממשיכה בבניית ההתנחלויות הבלתי חוקיות בגדה(ועד לפני כמה זמן בעזה-עכשיו הוא סתם גטו),מדינה שבה הגזענות חוגגת-יש פה שנאה לדתות,למדינות(סתם דוגמא,תסתכל מה האזרח הממוצע חושב על צרפתים-בלי שפגש אחד כול חייו)ולעדות בארץ(רוסים,מרוקאים אתיופים),מדינה שבה אין פוליטיקאי אחד(אולי ביילין וליבני)שלא מעובר באיזו פרשיית שחיתות,מדינה שבה בין אדם ליברמן(שמשול בדעותיו ללה פאן והיידר)מקבל 20 מנדטים,מדינה שבה כמעט בכול פורום אפשרי נכתבים הודעות שמחה על כול הרג אזרחים בשטחים,מדינה שבה הצבא עושה מה שהוא רוצה-בלי לקבל שום אישור מהדרג המדיני,מדינה שבה החוטף,השופט והמבצע זה השב"כ-גלעד שליט נחטף?בעזה היו נחטפים מדי יום ויומו אזרחים ונרקבים במרתפים השב"כ(הציצו בכותרות הראשיות באתרי האינטרנט)-וסמוך עלי,,לקחתי חלק במספיק פעולות שמאד מסריחות מבחינת חוקיותם,מדינה שבה קומץ סהרורים מחזיק מדינה בביצים(צה"ל הוא לא צבא ההגנה לישראל אלא צבא ההגנה למתנחלים-צה"ל היה צריך להתאמן?מה פתאום,ההגנה על אזרחי המדינה היא שולית-יש איזו התנחלות עם 2 כבשים וזקנה לאבטח-שחס וחלילה מועצת פשע לא תצרח שדמם הופקר),מדינה שבה חברי התנועה הנאו נאצית כהנא מסתובבים חופשי(ושים לב כמה תומכים יש לכם:תקרא את התגובות בכתבה שפורסמה עליהם בוואלה),מדינה שהיא מכחישת שואה בעצמה,אבל יודעת לצרוח במלוא צביעותה כמה שהעולם אכזר וגזעני והפקיר את דמם של היהודים באירופה-רק כשסוחרי נשק ישראלים מחמשים את הארגונים שלוקחים חלק בשואה מתרחשת בדרפור-למרות האמברגו שהוטל.

זה היה רק חימום,על קצה המזלג

מי אתה בכלל שתשפוט אותם?זאת האמונה שלהם,נראה לך מגעיל?לך תעבור ליד שכונת 100 שערים בירושלים עם חברה שלך ותתנשקו ביום שבת-רק תביא .

הצביעות של האזרחים במדינה הזאת פשוט הורגת אותי כול פעם מחדש

אה,ולא צריך לחכות-כבר התגובה האחרונה הוכיחה את דברי.berkotz,אתה יודע שמה שכתבת כאן לא חוקי?הדיעה הנאצית של כהנא,יחד עם התנועה הנאו נאצית-הוצאה מחוץ לחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

redinosh

חוץ מהקטע שאמרתה שכול הפוליטקאים בארץ מושחתים, ורק בזה אני מסכים איתך, על השאר אני יכול להגיד שאתה אידיוט, עיור למציאות, שונא , שבטח עכשיו מסתיר איזה מחבל בבית שלו נכון ?

יאלה תצעק קצת איטבח אל יהוד מזממן לא שמעתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני לא צריך את משמעות הנאציזם,ואני לא צריך להיות גאון גדול ואני לא מתיימר להיות-

אחרי שכהנא נרצח,אשתו הפסידה בבית המשפט בו תבעה תביעת דיבה משוררת שקרא לו "כהנא-נאצי".בהחלטת השופט נכתב כי עקרונותיו של כהנא ניתנים להגדרה כ"נאציים"

אז אם השופט קבע כך,גם אני יכול-כהנא חי היא תנועה ניאו נאצית,כך גם תומכיו.שוב,את זה לא אני אמרתי

ברור שהתגובה שלי מוקצנת ודמגוגית(למרות שהיא נכונה מאד בבסיסה)-היא בסך הכול באה להראות את הצביעות שלכם.יודעים לצרוח כמה שהצד השני נורא,האם בדק בית עשיתם פעם?אני עשיתי.ונגעלתי

וכמובן,לא ציפיתי גם לתגובה-ידעתי שתתחמקו.זה בסדר,אני גם לא מצפה שמישהו יסכים איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג חמודי, נראה אותך מגן על הצד השני, שהילדים שלך יצאו להתסובב בקניון, ואז תשמע ברדיו שהיה פיגוע באותו קניון, נראה אותך אז, עד כמה יפה נפש תהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

redinosh

חוץ מהקטע שאמרתה שכול הפוליטקאים בארץ מושחתים, ורק בזה אני מסכים איתך, על השאר אני יכול להגיד שאתה אידיוט, עיור למציאות, שונא , שבטח עכשיו מסתיר איזה מחבל בבית שלו נכון ?

יאלה תצעק קצת איטבח אל יהוד מזממן לא שמעתי את זה.

אחלה.הישראל הממוצע.מראים לו את האמת בפרצוף-הוא צורח,צועק כמה שהצד השני נורא,כמה שאני סמולן סהרורי,שונא ,מסתיר מחבל בבית.

מותק,את כמות המבוקשים שאני הוצאתי מבתים בקבאטיה,טול כרם,דיר אל בלאח וכול מיני חורים אחרים אתה,כול החברים שלך,לא תוציאו כול החיים שלכם.אבל בסדר,אתה תמשיך לצווח.שזה לא יפריע לך.

תגיד ילד,בן כמה אתה?סתם שאלה,בשביל הרקורד.

16?17?כשאני ההיתי בן 17 הלכתי עם חולצות של נוער מולדת וחגגתי את רצח רבין,סתם הערת אגב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מהפך, משרוט לגמרי שתומך ברצח ראשי ממשלה (למרות שאני דיי ימיני, ו"כהניסיט" אני לא מצדיק את רצח רבין), הפכתה ליו''ר בצלם ?

או שהכול סיפורים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין מה אתה מנסה להעביר בכל הפוסטים שלך ?

אף אחד לא טען כאן שהוא מושלם או שהמדינה הזאת מושלמת, הרוב פה פשוט הזדעזעו מהרצח המזעזע הזה !

ובמקום להוקיע ולגנות מקרים כאלה, מה אתה אומר ? המדינה חרא ! הפוליטיקאים חרא ! וכו.. מה הקשר ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה.הישראל הממוצע.מראים לו את האמת בפרצוף-הוא צורח,צועק כמה שהצד השני נורא,כמה שאני סמולן סהרורי,שונא ,מסתיר מחבל בבית.

מותק,את כמות המבוקשים שאני הוצאתי מבתים בקבאטיה,טול כרם,דיר אל בלאח וכול מיני חורים אחרים אתה,כול החברים שלך,לא תוציאו כול החיים שלכם.אבל בסדר,אתה תמשיך לצווח.שזה לא יפריע לך.

תגיד ילד,בן כמה אתה?סתם שאלה,בשביל הרקורד.

16?17?כשאני ההיתי בן 17 הלכתי עם חולצות של נוער מולדת וחגגתי את רצח רבין,סתם הערת אגב

זה לא קשור מה עשית! גם אבא שלי לכד 11 מבוקשים. אז מה? התגובות שלך לא נכונות ולא לעיניין. אתה גררת תגובות כאלה אליך. דרך אגב, בין כמה אתה?! נמצא בבית בשעות אלו... אולי אתה לא בגיל שאתה רומז.

חוץ מזה, תנסה אתה ללכת לכפר ערבי ולעשות שם על האש בדשא, תנסה אתה לשמוע ישראלית בקול רם בכפר ערבי, תנסה אתה להסתובב בלילה בכפר ערבי ושרוק לבנות ולצאת מהאוטו ולדבר ראיתם. את כל הדברים האלו, הם עושים, תנסה אתה ונראה אם תוכל להגיב בפורום הזה בכלל...

אתה לא מבין שהם לא מפותחים מבחינה תרבותית כי השליטים שלהם לא רוצים בזה.

הם צריכים ללמוד מדובאי.

ואתה, אתה צריך להבין ישראלי זה ישראלי עד הסוף. אני לא אומר שאתה לא צריך לבדוק את כל העובדות לפני שאתה מגיב, אני אומר תבדוק את כל העובדות לפני שאתה מגיב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...