חיבור מחשב בעל כ. רשת אלחוטי לנתב של השכנים. אין מונעים זאת? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מחשב בעל כ. רשת אלחוטי לנתב של השכנים. אין מונעים זאת?

stio

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי אחות שלא מבינה כלום במחשבים, וכל פעם מתחברת לנתב האלחוטי של השנים. המחשב הנייד שלה מזהה 3 רשתות בטווח, כאשר אחת מהם זו הרשת שלי. 2 הרשתות של השכנים לא מאובטחות (בניגוד אליי) ולכן היא מתחברת אליהם חופשי.

יש לי 2 שאלות:

1. איך מונעים מהמחשב הנייד לא להתחבר לרשתות של השכנים?

2. האם חיבור המחשב לרשת של השכנים אסורה עפ"י חוק?

מדובר במחשב נייד של אייסר, שמריץ וינדוס הום אדישן בעברית, המעבד הוא 1.6 וזיכרון של 512 מגה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה בהגדרות של כרטיס הרשת האלחוטי, במקום שבו אתה בוחר את רשימת הרשתות המועדפות, לסמן את השכנים וב"מאפיינים->חיבור" לבטל את האפשרות של חיבור אוטומטי כשהרשת זמינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להסיר את הוי זה לא יעזור בגלל שהיא פותחת את הרשימה ומתחברת אליהם ידנית. האם אפשר להסתיר את הרשת שלהם?

מצורפת תמונה, הסימנס זה שלי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחברת ידנית? אז שלא תהיה מטומטמת ותתחבר לנכונה. מה קשה בזה? בחיי שאנשים לפעמים מחפשים פתרונות הזויים לבעיות מצוצות מהאצבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. האם חיבור המחשב לרשת של השכנים אסורה עפ"י חוק?

לדעתי זו גניבה לכל דבר, ואני בטוח שככה גם החוק רואה את זה.

או שתלמד אותה איך להיכנס לרשת שלכם, או שתשים בתיבות הדואר בבתים הסמוכים הודעה שאומרת שהרשתות שלהם לא מאובטחות ועל הסכנות שבכך, ותוסיף הסבר איך לאבטח אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זו גניבה לכל דבר, ואני בטוח שככה גם החוק רואה את זה.

ממש... זה אמנם נכנס תחת הגדרה מסוימת של גניבה, אבל זה בפרוש לא מוגדר היטב, ובכלל לא מפותח מספיק כדי שיהיה חוק העוסק בזה. האם כשהשכנים משדרים ברדיו AM להאזין להם זה גם גניבה?
או שתלמד אותה איך להיכנס לרשת שלכם
הפתרון היחיד, לדעתי.
או שתשים בתיבות הדואר בבתים הסמוכים הודעה שאומרת שהרשתות שלהם לא מאובטחות ועל הסכנות שבכך, ותוסיף הסבר איך לאבטח אותן.

וגם תוסיף תלושים לשופרסל בסכום של 500 ש"ח מתנה לחג...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש... זה אמנם נכנס תחת הגדרה מסוימת של גניבה, אבל זה בפרוש לא מוגדר היטב, ובכלל לא מפותח מספיק כדי שיהיה חוק העוסק בזה. האם כשהשכנים משדרים ברדיו AM להאזין להם זה גם גניבה?

אם אתה גולש דרך האינטרנט שלהם, אתה משתמש ברוחב הפס שלהם ומשאיר להם פחות. בעקיפין, אתה 'גונב' להם את הכסף שאיתו הם שילמו לאינטרנט כי הם לא נהנים ממלא השירות כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...