בזק בנלאומי התחילה בחודשיים האחרונים לפגוע באימיול !תקראו ותצעקו - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בנלאומי התחילה בחודשיים האחרונים לפגוע באימיול !תקראו ותצעקו

יוםטוב

Recommended Posts

בזק בנלאומי התחילה בחודשיים האחרונים לפגוע באימיול !תקראו ותצעקו

שלום לכם אני יודע שחלקכם סובל מבעיות קשות בתקשורת אינטרנט עם אימיול דבר שידוע עם נטויזן ובזמן האחרון בזק בנלאומי היתחלה גם כן לפגוע בגולשים

ע"י תיכנות ראוטרים וסווצים שיגלו גולשים שגוזלים פס אינטרנט יקר לשרתים בחו"ל והזרמת מידע דרך ראוטרים שמקצצים בקישורים של אימיול .....

באם אתם תבדקו כמה GB מקצה חברת בזק בנלאומי לשירותי אינטרנט לרוחב פס חו"ל לא כולל שיחות בין לאומיות !

תגלו בחשבון מתמטי פשוט שלא יתכן שכמה מאות אלפי מנויים מקבלים רוחב פס קטן .

והיום בעידן האינטרנט המהיר שלכל אחד יש קו המצב נעשה קשה מאוד לעבוד עם אימיול שגוזל הרבה מאוד קישורים גם שתפתחו 10000 קישורים ב- XP לא שווה הדבר כלום ,באם בזק בנלאומי ושותפים !

יחסמו ולא יתנו לגולשים לקבל את הקישורים שמגיעים להם .

התרגילים לבדיקת מהירות אינטרנט שעושים לכם ספקים שונים הם בדיחה ולא קשור כלל לגלישה שלכם ! ( סוג שונה של התחברות ).

אני יכול לקנפג שרת שבחיבור פשוט יתן לכם מהירות גלישה טובה אך בגלישה דרך אימיול ,

הראוטרים מגלים את הקישורים שגוזלים רוחב פס יקר וחוסמים קישורים רבים מאוד שלכם ! הראוטרים והסווצים כיום כל כך התפתחו שניתן לתכנת אותם כך .

תוכלו לגלות זאת בהרבה אלמנטים עד כמה העסק מסריח ועושים עליכם כסף .

הדבר מתבצע בכמה דרכים :

1. הרבה פעמים התקשרתי ולאחר שדיברתי עם טכנאי קו האינטרנט החל להעלות פלאים לרמות היסטריות !

גם ללא התערבות פסית של טכנאי . (גם שההטכנאי עשה פוזה של מחפש בעיה ולא מצא כלום או שינה הגדרות לאותם הגדרות שהיו קודם ) תאמינו הוא לא עשה דבר . האינטרנט פתאום החל להשתפר .. זה גם יכול להתחיל לאחר כמה שעות מתום שיחתכם שכאלו תחשבו שבעצם אתם אשמים ! וחס ושלום הטכנאי עשה משהו . ולאחר כמה שעות או יום הקו חוזר לרמתו הנחותה 20% בלי שעשיתם דבר !

אין הגיון שבאם אתם מורידים 100 או 200 הורדות עם מאות קישורים לכל הורדה

תקבלו רק 20

או 40 KB

2. יש גם חלוקת זמן בין אזורים כל תקופת זמן שמשתנה הם נותנים עדיפות לאינטרנט מהיר ואימיול ואתם שקועים בשעות של חיפוש הבעיה מתגלה שבעצם זה תכסיס לצמצם ברוחב הפס ! ובגלל שזה במחזור ביום שאיכות הקו חוזרת אליכם אתם חושבים שאתם מצאתם איך האימיול עובד ( וכותבים מדריך ).....

3. ישנם איזורים עמוסי גולשים שבזק מצמצמת להם באופן ניכר את המהירות והם מתייאשים ,בעיה כרונית שבזק לאומי וגם חברות דומות +בזק מצפצפות

4. יש גם חלוקת עומס עפ"י רוחב פס שלכם כך שאימיול מקבל בכל רוחב פס % שונה של קישורים או מספר קישורים

1/2 MB או 11/2 או 21/2

כמו שאתם רואים ישנם הרבה תרגילים שבו עוצרים אותכם ואני הבאתי כמה מהם .

אין פיקוח של משרד התקשורת לכמה רוחב פס חברות צריכות לשמור או לתת .. וגם באם יהיה מה זה שווה ?

כל שאלכם לבצע : תשלחו מכתבים למשרד התקשורת , בזק בינלאומי שבאם הגלישה לא תשתפר מיידית תעזבו אותם .

bsherut@bezeqint.co.il

על תעשו מינוי עם קנסות !

ולא להתחייבות תקופתית ,תשלמו עוד 10ש"ח ולא יתפסו אותכם בביצים .

חברה שדורשת מכם התחייבות ,זאת חברה שעומדת לעקוץ אותכם בגדול !

ברגע שאתם מרגישים שהאימיול נעשה איטי להתקשר ולומר להם !

(לא יתכן ששנים של עבודה וניסיון שיש לכם באימיול לא שווה כלום וגם פרמותי מחשב שונים ,לא עוזרים ).

ישנם הרבה חברות שיתנו לכם שירות ויריבו עליכם . תבדקו אצלהם ,

( תשאלו אותם בלי בושב האם תומכים או עוצרים תוכנות שיתוף קבצים ? )

תקליטו אותם .

אין ברירה לפעמים צריך לדעת לומר שלום לספק התקשורת שלכם .

פריירים אולי מתחלפים אבל בסוף עוזבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בבקשה לראות מקור? איזהשהו אימות לדבריך או כלים ע"מ לבדוק את מה שאתה טוען? לא הצלחתי ממש להבין באיזה קישוריות מדובר שכן ברגע שאני מעלה באימיול את מספר החיבורים אני ישר מצליח להתחבר ליותר משתמשים ללא הגבלה. מהירות ההורדה האיטית ברשת הנוראה הזו נובעת מחוסר שיתוף, שנובע מתכנון לקוי של מערכת הקרדיטים. לא משנה, תביא לפחות מקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. ניתן לשנות פורטים. אבל הם יכולים לעקוב אחרי IP ולראות מי מוריד הרבה ובליילה(כשרוב האנשים ישנים) או למשך דקות או שעות אחדות להוריד לו את המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. ניתן לשנות פורטים. אבל הם יכולים לעקוב אחרי IP ולראות מי מוריד הרבה ובליילה(כשרוב האנשים ישנים) או למשך דקות או שעות אחדות להוריד לו את המהירות.

לא ידעת?! כבר חודשים שהם מפעילים את "בריגדות המעקב"! הם עוקבים אחרי אנשים תמימים שמשתמשים באימיול למטרות חוקיות וחוסמים אותם! אם מישהו מגלה עליהם - הם באים אליו בלילה וחותכים לו את הכבל טלפון!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחוק צחוק, אבל האמת היא שיש להם מחשב מאוד מאוד מאוד חזק, שזו המטרה שלו. לנטר אחר סטיות של רוחב פס ולשתק לאט לאט לאחר חישוב סטטיסטי.

שוב, אתן לא חייבים להאמין, אבל אם אי פעם תכירו משיהו שעובד בפנים(לא שירות לקוחות) אז תשאלו ותחזרו אלי.

אני לא רוצה להגיד מי עושה את זה, ואל תשאלו מאיפה אני יודע.

מי שרוצה, יאמין.

שמתם לב שלא נתתי אפשרות למי שלא מאמין... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעת?! כבר חודשים שהם מפעילים את "בריגדות המעקב"! הם עוקבים אחרי אנשים תמימים שמשתמשים באימיול למטרות חוקיות וחוסמים אותם! אם מישהו מגלה עליהם - הם באים אליו בלילה וחותכים לו את הכבל טלפון!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחח דייי הרגתת אותי עכשיו אחיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחוק צחוק, אבל האמת היא שיש להם מחשב מאוד מאוד מאוד חזק, שזו המטרה שלו. לנטר אחר סטיות של רוחב פס ולשתק לאט לאט לאחר חישוב סטטיסטי.

שוב, אתן לא חייבים להאמין, אבל אם אי פעם תכירו משיהו שעובד בפנים(לא שירות לקוחות) אז תשאלו ותחזרו אלי.

אני לא רוצה להגיד מי עושה את זה, ואל תשאלו מאיפה אני יודע.

מי שרוצה, יאמין.

שמתם לב שלא נתתי אפשרות למי שלא מאמין... ;)

אסור להם לעשות את זה ואני בספק אם מבחינה טכנית הם יכולים לעשות את זה. אל תשכח שלרוב הלקוחות יש ip משתנה שאי אפשר לעקוב עליו... אומנם יש להם תמיד גישה לip הנוכחי אבל אני מאמין שהם יצטרכו מערך לא קטן כדי לעשות את זה. ברגע שהם עושים את זה הם מפרים את החוזה שלהם ואני מניח שגם את את הרישיון שלהם ואת החוק. חברה שיגלו עליה שעושה דבר כזה תצטריך להכריז על פשיטת רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפשרי, אני לא אגיד שלא

אישית לא חוויתי את זה : אני מנוי בבזק בין לאומי בדיוק יום אחד (היום העבירו אותי)

ואני לא חושב שאחווה את זה כי אני לא משתמש באימיול.

זה לא כמו החסימה שדיברנו עליה בזמן האחרון בברק (טורנטים)

אפשרי לחסום תעבורת P2P / להגביל., אני ממש לא יודע אם הם עושים את זה, ואישית ממש לא נראה לי שזה נכון.

בכל אופן, מי שחושד, שיפעיל הצפנת פאקטות באימיול, אני בטוח שיש אפשרות כזו (לפחות בגרסאות האחרונות הרשמיות)

ויראה אם זה עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...