חשד: אמר לחיזבאללה לאן לירות - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד: אמר לחיזבאללה לאן לירות

MoRtZkInG

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשארה זה אותו אחד שבית המשפט הגבוה לצדק איפשר לו להמשיך לכהן אחרי הצהרות אנטי ישראליות לחלוטין( http://news.msn.co.il/news/CriminalLawCourt/Law/200602/20060201142053.htm

) בגלל שהגזענות שלו כלפי יהודים היא לגיטימית ביחס למוצא שלו.

ואנשים פה (אולי איש) מנסים לתת לגיטמציה כלשהי לניגוד אינטרסים פשוט, הפוך על הפוך:אתה גזען כלפי מישהו שיש לו ניגוד אינטרסים איתך. איפה השכל הישר פה אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקשר בין כל הויכוח הזה, לצורך של המדינה היהודית הדמוקרטית לשמר את עצמה כנגד אנשים שבשארה הוא דוגמה לקיומם.

אגב, תתפלא, אבל המילה "דמוקרטית" נגזרת דווקא מהיותה של המדינה יהודית. אם היו כאן 80% ערבים והמדינה היתה "מדינת כל אזרחיה" (כן, בטח) אז לא היתה כאן דמוקרטיה, תהיה בטוח. ואם כן, זה היה רק למראית עין.

בכל מקרה, סטיתי מהכיוון אליו חתרתי.

הנקודה היא שלא צריך להיות גזען ולחשוב ש"כל הערבים טרוריסטיים" בשביל להבין שיש כאן בעיה, וצווחות להוטות של "גזענים כולכם" כנראה לא תפתורנה אותה.

יש בערך 200,000 איש בישראל שבמובהק ישמחו לתת את המדינה לפלסטינים (היות והם מגדירים את עצמם כפלסטינים בכל מקרה) וירקדו על הגגות בכל הפסד, צבאי או אחר, של המדינה. כל האנשים האלה שאליהם אני מתייחס הם ערבים. מה לעשות? אין יהודים פלסטינים. מעבר לזה, המנטליות הזאת שלהם, מאוד "מדבקת" - ויש הסתה נרחבת בקרב הלאום הערבי בתוך מדינת ישראל, לכיוון אותה מנטליות. העובדה שכרגע זה 20% לא מונעת את האפשרות שזה יהיה 80% מהערבים בתוך 20 שנה. ואין מה לדבר על זה שחלקם של הערבים באוכלוסייה הולך וגדל - בשורה התחתונה סכנה נוראית לכל מי שאוהב את המדינה כפי שהיא (ולא כמדינת "שריעה" או כמדינה פלסטינית).

עכשיו, מר אגוז הנכבד,

1) האם אתה מסכים / מקבל את קיום הסכנה הזאת? האם אתה בכלל רוצה שתהיה כאן מדינה לעם היהודי, או שזה לא קריטי לך?

2) אם ענית שזה משנה לך, ושאתה מקבל את קיום הסכנה, האם אתה מסכים שביצוע צעדים לפתרון הבעיה צריך להיות בעדיפות גבוהה ביותר?

2) אם ענית כן לשאלה הקודמת, מה אתה מציע לעשות? ואני מדבר על תוכנית ריאלית בעיקרה ולא פילוסופית שתביא לפתרון אותה בעיה.

אגב, תתפלא, אבל המילה "דמוקרטית" נגזרת דווקא מהיותה של המדינה יהודית. אם היו כאן 80% ערבים והמדינה היתה "מדינת כל אזרחיה" (כן, בטח) אז לא היתה כאן דמוקרטיה, תהיה בטוח. ואם כן, זה היה רק למראית עין.
אם זה מה שהרוב היה רוצה - סבבה, בגלל זה הוא הרוב. לא ברור לי ההקשר שעשית בין היות המדינה דמוקרטית לבין הרוב היהודי שבמדינה.
יש בערך 200,000 איש בישראל שבמובהק ישמחו לתת את המדינה לפלסטינים (היות והם מגדירים את עצמם כפלסטינים בכל מקרה) וירקדו על הגגות בכל הפסד, צבאי או אחר, של המדינה. כל האנשים האלה שאליהם אני מתייחס הם ערבים. מה לעשות?
יש לפחות פי חמישה אנשים שהיו שמחים להעיף מכאן כל ערבי/מוסלמי ולכבוש את הרשות - לא במקרה כולם יהודים ולמרות זאת אני לא מכליל על כל האוכלוסיה היהודית בארץ. אני מבטיח לך שסכום לא יותר קטן מה200,000 שלך היו שמחים מאד להעיף את הדמוקרטיה כאן לקיבינימט ושיהיה כאן שלטון דתי יהודי, גם הם שלא במקרה כולם יהודים.

אז הערבים משריצים 10 זאטוטים כל משפחה(זה נכון לגבי הרבה משפחות - אבל לא כולם. מהיכרות אישית), תחגור להם חגורת צניעות? זכותך להתלונן על כך שבקצב הנוכחי הם יהיוו רוב דמוגרפי במדינה, אבל לבצע משהו נגד זה יהיה מעשה ברברי, גזעני ולא מוסרי. כנגד אני יכול להראות את המשפחות החרדיות שמשריצות מספר לא מבוטל וזהה של זאטוטים שחיים בעוני לא פחות מהערבים והם אפילו מהווים יותר נטל כלכלי על המדינה.

1) האם אתה מסכים / מקבל את קיום הסכנה הזאת? האם אתה בכלל רוצה שתהיה כאן מדינה לעם היהודי, או שזה לא קריטי לך?

2) אם ענית שזה משנה לך, ושאתה מקבל את קיום הסכנה, האם אתה מסכים שביצוע צעדים לפתרון הבעיה צריך להיות בעדיפות גבוהה ביותר?

2) אם ענית כן לשאלה הקודמת, מה אתה מציע לעשות? ואני מדבר על תוכנית ריאלית בעיקרה ולא פילוסופית שתביא לפתרון אותה בעיה.

1. מבין, לא מקבל. לא קריטי לי בכלל.

בשארה זה אותו אחד שבית המשפט הגבוה לצדק איפשר לו להמשיך לכהן אחרי הצהרות אנטי ישראליות לחלוטין( http://news.msn.co.il/news/CriminalLawCourt/Law/200602/20060201142053.htm

ואנשים פה (אולי איש) מנסים לתת לגיטמציה כלשהי לניגוד אינטרסים פשוט, הפוך על הפוך:אתה גזען כלפי מישהו שיש לו ניגוד אינטרסים איתך. איפה השכל הישר פה אני לא יודע.

תפתח מילון עברי-עברי בסעיף "גזענות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה דיבורי סרק. לא ענית לי על 3 השאלות, שהן המרכז. ניסיתי למקד אותך.

ואגב, שמתי לב עכשיו שטעיתי במספור, אבל אני מניח שתסתדר עם זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להיות מטומטם? למה ללכת ולבכות כל שנה על 6 מיליון שנרצחו ושלא היתה השמדת עם כזאת וכמה שצריך לזכור ובלה בלה בלה ובאותה נשימה אתה רוצה להשמיד 1.4 מיליארד(פי 233 משואת היהודים) איש!!! אם זה נקרא לכבד את זכר השואה - אז אני לא יודע מה לומר לך. זה מה שאני לא אוהב שנפוץ מאד בארץ - אנשים צבועים. אומרים שלא יתנו לדבר כזה לקרות שנית וזה היה דבר נורא ודקה אחרי זה כבר רוצים לרצוח פי 250 יותר... :nixweiss:

ואם אתה חושב שערבים הם האויב של היהודים רק בגלל שמדובר בגזע שונה אז אתה מפגר ברמות וגזען ברמות עוד יותר גבוהות. דרך אגב, לפי הגישה שלך לערבים יש הצדקה להשמיד את כל היהודים בעולם וכנ"ל לנוצרים יש סיבה להוריד חצי מאוכלוסיית העולם. :bash:

מי אמר שלהנציח 2 דקות בכל שנה לזכר העם שלך שנרצח על ידי אידיאולגיה גזענית הוא דבר מטומטם?

תראה לי הודעה אחת\דעה שאני טוען שצריך לחסל את כל המוסלמים בעולם\ אפילו את כל הערבים בעולם ? הודעה אחת!

תבין כל הערבים הגייס החמישי הזה שנמצאים על האדמה שלי הם האויב שלי.

ברגע שאותו ערבי עף מפה לארה"ב לאירופה, שחייה כמה שהוא רוצה, ויעשה שם מה שהוא רוצה.

הערבים שנמצאים פה בארץ שלי הם האויב שלי. אין לי בעיה. כמובן אם הוא לא פוגע או מפריע.

בסדר אתה עדין למרות שכבר אמרתי לך שאני לא שונא ערבים בגלל הגזע שלהם, אלא בגלל שהם האויב שלי. אבל אתה חתרן.

נכון אני האויב של הערבים והערבים הם האויב שלי ואתה האידיוט שלא מבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה דיבורי סרק. לא ענית לי על 3 השאלות, שהן המרכז. ניסיתי למקד אותך.

ואגב, שמתי לב עכשיו שטעיתי במספור, אבל אני מניח שתסתדר עם זה ;)

עניתי על הראשונה בלא ועל השאר אני לא יכול לענות אלא אם עניתי על הראשונה "כן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ניגוד אינטרסים שמישהו שחושב שמדינה הזו לא צריכה להיות דמוקרטית או לא צריכה להיות מדינה יהודית, יכהן בכנסת כדי להביא את מה שהוא מאמין בו לידי קיום. כמו שאין ניגוד בזה שמישהו שחושב שחובה לאסור בחוק נסיעת מכוניות בשבת יכהן בכנסת.

אם תאסור על כל מי שיש לו דעה שונה משלך זכות לייצוג, אז אתה בהחלט דיקטטור. בגלל שאתה עושה את זה על בסיס גזעני בלבד, אתה אולי גם עונה לתואר גזען (או לאומן).

מותר לעזמי בשארה לנסות לקדם את הדברים שהוא מאמין בהם ועל בסיסם הוא נבחר.

מותר לו גם לחשוב שטוב יותר שמדינת לא תהיה פה והיוא תחולק בין מצרים, ירדן, סוריה והרשות - ואפילו לפעול כדי שזה יקרה, כל עוד זה במסגרת הכללים הקיימים. תקרא לזה שלטון עם הרס עצמי - אולי, אבל למנגנון הזה יש חשיבות רבה מאוד במשטר הדמוקרטי.

אסור לו להעביר חומרים לאוייב (יותר נכון למכור, בואו לא נשכח שמעורב כאן כסף. לכאורה) ולנסות לגרום לנפילת המשטר והמדינה בניגוד לכללים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... כזו ערימה של בולשיט לא קראתי כבר הרבה זמן...

לח"כ שלא נבחר ברוב של כלל הציבור אין שום סמכות לייצג את הכלל-> הוא יכול לעשות מהבאלו בכנסת, אבל ברגע שהוא נוסע למדינת אוייב ומביע סולידאריות- בניגוד לעמדה הרישמית של הממשלה הנבחרת- כדי לקדם את האג'נדה שלו הוא הופך לבוגד.

יחי ההבדל הקטן.

ולכול המטומטמים שעדין לא קלטו שזה ששונאים את הערבים לא קשור לגזענות- תנחומי. לי כבר נמאס להסביר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא. לא בדמוקרטיה אידאלית בכל אופן.

יש רמות רבות של דמוקרטיה, ואין אף מדינה שמשתמשת בדמוקרטיה אידיאלית, אבל אם תלמד קצת פילוסופיה, תיתקל בהגדרת הסיכון.

ארה"ב יכולה להרשות הפגנות גיזעניות בשיטחה ואפילו מרשה לכאלו לרוץ בבחירות - כי היא מאמינה שהיא מספיק חזקה כדי לדכא כל ניסיון לעבור על החוק ולפגוע במיעוטים.

בגרמניה אסורה כל התאגדות של קבוצות גזעניות - הם חושבים שאחרי מלה"ע ה-2 הם לא יכולים לצפות את זה, והם אוסרים כל דבר שבכיוון.

ארה"ב לכן, מהבחינה הזו, יותר דמוקרטית מגרמניה. באידיאל בכל מקרה, אם הרוב רוצה שלא תהיה דמוקרטיה - לא תהיה דמוקרטיה.

כאן אגב מתנגשת הדמוקרטיה עם הציונות. אם, במצב היפוטטי, עוד 50 שנה יהיו בין הירדן לים 65% פלסטינאים ורק מדינה אחת. האם יש אפשרות להפוך את למדינת כל אזרחיה? לפי ההגדרה של לדעתי לא. האם זה דמוקרטי? גם לא. שאלה מעניינת לכל אחד באופן אישי בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ניגוד אינטרסים שמישהו שחושב שמדינה הזו לא צריכה להיות דמוקרטית או לא צריכה להיות מדינה יהודית, יכהן בכנסת כדי להביא את מה שהוא מאמין בו לידי קיום. כמו שאין ניגוד בזה שמישהו שחושב שחובה לאסור בחוק נסיעת מכוניות בשבת יכהן בכנסת.

אם תאסור על כל מי שיש לו דעה שונה משלך זכות לייצוג, אז אתה בהחלט דיקטטור. בגלל שאתה עושה את זה על בסיס גזעני בלבד, אתה אולי גם עונה לתואר גזען (או לאומן).

דווקא יש ניגוד אינטרסים.

לשבת בכנסת ולדבר נגד מדינת והדמוקרטיה, ולצדד באויבים שלה (מדינות ערב / הרשות הפלסטינית), זה במקרה הטוב צביעות, ובמקרה הרע (והנכון) - פשע שיש לשאת עליו את הדין.

והדוגמה שלך בכלל לא נכונה. אם מישהו חושב שחובה לאסור נסיעה בשבת, או באופן כללי חושב אחרת ממני - אז אני לא יכול להגיד לו כלום. מותר לו לחשוב מה שהוא רוצה, ומותר לו להחזיק דעה שונה משלי. אבל רק כאשר זה נוגע לענייני ניהול שוטף (ברמה כזאת או אחרת) של המדינה.

כאשר מתעסקים בעצם ההגדרה של המדינה, חייבים להיות דברים שהם טאבו. חייבים להיות כללים קבועים שכולם מסכימים עליהם, ומתחייבים לשמור עליהם, אחרת אפשר לסגור את הבסטה ולעבור לגור ממול הרצליה (נראה מי יזהה את מי אני מצטט :P). אסור שחבר כנסת, או כל נציג ציבור, ידבר (ויפעל) כדי לחסל את המדינה, או סתם יצדד באויביה. אסור. ולכן בשארה, טיבי וחבר מרעיהם הם בוגדים, צריך לשפוט אותם כבוגדים ולהעניש אותם בהתאם.

ארה"ב יכולה להרשות הפגנות גיזעניות בשיטחה ואפילו מרשה לכאלו לרוץ בבחירות - כי היא מאמינה שהיא מספיק חזקה כדי לדכא כל ניסיון לעבור על החוק ולפגוע במיעוטים.

שוב - אתה עושה טעות יסודית מאוד.

להחזיק ברעיונות גזעניים זה דבר אחד. לחתור נגד המדינה זה דבר אחר לגמרי. כמו שאמרתי קודם - כל אחד יכול לדבר כמה שהוא רוצה ולהכפיש כמה שהוא רוצה - כל עוד זה נגד אנשים. אפשר להגיד שזה מכוער, לא רצוי, במקרים קיצוניים אפשר (ואולי צריך) להפוך את זה ללא חוקי. לכן מותר לצעוק "מוות לערבים" כמו שמותר לצעוק "מוות ליהודים". לדעתי אם רוצה לשרוד היא צריכה להקיא מתוכה את מי שצועק את הדבר השני, אבל זה כבר ויכוח אחר, שלא קשור לכאן.

אבל כשמישהו צועק "מוות לישראל" (בנוסח כזה או אחר), זה ענין אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא. לא בדמוקרטיה אידאלית בכל אופן.

יש רמות רבות של דמוקרטיה, ואין אף מדינה שמשתמשת בדמוקרטיה אידיאלית, אבל אם תלמד קצת פילוסופיה, תיתקל בהגדרת הסיכון.

בגרמניה אסורה כל התאגדות של קבוצות גזעניות - הם חושבים שאחרי מלה"ע ה-2 הם לא יכולים לצפות את זה, והם אוסרים כל דבר שבכיוון.

ארה"ב לכן, מהבחינה הזו, יותר דמוקרטית מגרמניה. באידיאל בכל מקרה, אם הרוב רוצה שלא תהיה דמוקרטיה - לא תהיה דמוקרטיה.

כאן אגב מתנגשת הדמוקרטיה עם הציונות. אם, במצב היפוטטי, עוד 50 שנה יהיו בין הירדן לים 65% פלסטינאים ורק מדינה אחת. האם יש אפשרות להפוך את למדינת כל אזרחיה? לפי ההגדרה של לדעתי לא. האם זה דמוקרטי? גם לא. שאלה מעניינת לכל אחד באופן אישי בכל אופן.

דמוקראטיה אדאלית לא לוקח בחשבון שחלק גדול מהתושבים בעלי זכות ההצבעה יפעלו באופן אלים כדי לדכא קבוצות אחרות (ובכול הסקרים שהיו, ערביי הביעו תמיכה הרבה יותר נחרצת בפלסאיטנאים ושאר המדינות הערביות= מדינות אוייב, מאשר בישראל).

והמצב לא יגיע ל65%...

ברגע שיהיו כאן 51% ערבים לא ידרשו 50 ימים עד שהם יהיו 91%.

וזה שהמלחמה כאן נמשכת כבר 80 שנה זו ההוכחה האולטימטיבית שרוב הערבים לא רוצים שלו עם - אלא הם רוצים לחסל את המדינה. לא פחות.

לי לא איכפת איזה משטר יהייה כאן, כול עוד יהייה שלום, ואני (והמשפחה שלי) יהיו חיים.

לי גם לא איכפת שיהייה כאן רוב מוסלמי כול עוד אורח החיים והמצב שלי לא ישתנו.

הבעייה שזה פשוט לא מציאותי.

תראה מה קורה בשכונות של המהגרים המוסלמים באירופה. שם נותנים להם חופש מוחלט ואת כל התנאים שהקידמה מאפשרת, ועדיין הם רוצחים וגונבים בלי הכרה.

ארה"ב יכולה להרשות לעצמה לתת לקבוצות גיזעניות להתבטא כי הFBI יושב להן בתחת ויש על הקבוצות האלה בקרה מוחלטת.

בנוסף, לארה"ב אין אוייבים, ולמפלגות הגדולות יש רוב מוחלט וטוטאלי בפרלמנט. וזה שאנשים שם כמעט ולא מכירים מפלגות אחרות (כולם יודעים עד כמה האמריקקים מעורבים במה שקורה סביבם ::)) רק תורם ליציבות.[br]פורסם בתאריך: 05 מאי 2007, 16:51:42

top gun, זה לא הבעייה עם הדוגמא...

הבעייה היא, שבמקרה של נסיעה בשבת אין לך סכנה לחיים של אנשים.

בהבעת סולידריות עם רוצחים ועידוד של מעשי הטרור שלהם יש...

לגבי השאר- :xyxthumbs:

בעע... סליחה על הדאבל :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הבעיה של היא לא מבדילה שגזען מתיישב בצמרת ומפעיל עליה את הדמוקרטיה בשביל לקדם את הגזענות שלו!

איך לא רואים את זה אפילו אחרי שהוא עשה את הדברים האלה נגדינו אני לא מבין...טוק טוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...