המלצה למצלמה דיגיטלית - 2200 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה דיגיטלית - 2200 ש"ח

EagleX2

Recommended Posts

היי,

אני זקוק להמלצה למצלמה דיגטלית עד 2200 שקל (עם אפשרות לחריגה).

הצילום יכלול אנשים, נופים, לא משהו מיוחד.

יש לי העדפה לזום אופטי גבוה...

(אני מודע לזה שפתחתי כזה דיון בעבר, אך כיוון שההורים שלי לא רצו לקנות בסוף, ועכשיו הם רוצים, אני פותח מחדש. מצטער אם זה מפריע למישהו).

כמו כן, אשמח להמלצה על חנויות שאפשר לקנות בהם את המצלמה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסתבך יותר מידי, המצלה שלי - Canon S3, זולה ונותנת תמורה מעולה למחיר שלה. אופטי X12 מספק את הסחורה.

כל חנות שתמצא אני בטוח שיביאו לך אותה, מקסימום חיפוש בזאפ יקל עלייך קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שהיא די גדולה ודי כבדה יחסית למצלמה קומפקטית רגילה. לא ציינת אם הגודל חשוב לך, אבל לי יותר נחמד שהמצלמה שלי תמיד בתיק, ולא תופסת הרבה מקום מאשר הזום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר תקציב של 2200, אז למה לא לקנות דמויי SLR טובה, אלא לקנות קומפקטית שחוץ מיתרון גודל אין בה כלום?!

לדעתי בתקציב כזה, S3 פשוט מעולה (היא גם יותר זולה מ 2200),

היא גם לא כזאת גדולה, אני אישית סוחב את ה S2 שלי לכל מקום בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף שהמצלמה שלי תהיה זמינה בכל מקום מאשר זום פי 12.

בSD800 יש למשל עדשה רחבה וטובה שמעולה לצילום קבוצתיות, מייצב תמונה, זום פי 3 וקצת, משקל קל ומידות צנומות. היא נכנסת לכל כיס וכיף וקל לסחוב אותה לכל מקום. וגם שמצלמים אז לא צריך להחזיק חצי קילו ביד שזה גם יתרון.

זה שאתה סוחב את הS2 לכל מקום זה מעולה. אבל נכון שהיה לך הרבה יותר נוח לסחוב את הSD800 לכל מקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לגודל - זה לא פקטור משמעותי,

אבל בתור שתשמש הרבה את ההורים שלי גם, עדיף שהיא תהיה קטנה (בלי להתפשר על האיכות כמובן).

בקשר לS3 - הזום אופטי הגדול בא על חשבון משהו אחר? אני מעדיף זום נמוך יותר ודברים אחרים איכותיים יותר (אם בS3 יש "הכל", אז מה טוב).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו מה עשיתם מהגודל שלה. מצלמה סך הכל ממש לא גדולה... באמת שלא, תבדוק את זה בחנות כלשהי ותראה שהיא לא גדולה בכלל.

העדשה שלה גם כן מאד רחבה יחסית, מקבילה ל 36-432 וזה רחב מספיק וגם זום טוב. למצלמה מאקרו מעולה!!! (ראה בגלריה שלי http://pc1ko.photolight.co.il/)

היא מאד אינטואיטיבית, לא צריך ללמוד הרבה, לדעתי ממש טובה ומשתלמת מאד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...