האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 35 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התגובה שלי היא כנראה מאוחרת ואולי אמרו את זה פה, ואין לי ממש כוח לקרוא את כל העמודים האלה.

בגדול, את ילדיי אני מתכוון לגדל על הצד הטוב ביותר שיתאפשר לי, וזה תלוי בהרבה משתנים וזה ברור לכולנו.

הדבר הכי חשוב מבחינתי זה כמובן החינוך היסודי ודרך הארץ, חינוך ביד קשה אך אוהבת [ולעתים קרובות מפנקת...]..

כמובן שזה יהיה סוג של תגמול, שזה חשוב מאוד ושהילד מגיע לגיל בגרות הוא מתחיל לגלות ולהבין כמה משמעותי זה היה בחיים שלו.

ללמד את הילדים לא להיות כפויי טובה.

אחר-כך לא צריך לדאוג לדברים כמו איפה ילדינו חיים, בסופו של דבר זה תלוי בחינוך והערכים הבסיסיים שלו והיכולת שלו להתמודד עם מצבים מגוונים שיסייעו לו

לסגת מתת רמה של החברה ולקבל החלטות עצמאיות לטובה לזכות ולחובה.

זה כמובן לא פשוט וגם לא נשמע כך, אבל למען איכות צריך לעבוד קשה.

בנוסף, מה שקורה פה במדינה זה בהחלט שערורייה אחת גדולה, חוסר ההתחשבות הממשלתית באזרח [לפחות של הצמרת], התככים וסקנדלים המגוחכים הללו...

חוסר יכולת להודות בטעות ... זאת פשוט בושה.

אבל מה לעשות, בנתיים [לפחות אני] לא בעמדה שיכול להגיד - "את הילד שלי אני אגדל בגרמניה"...

הכל תלוי במה צופן לנו העתיד, וכידוע, על-מנת להטות את הסיכויים לטובתינו, צריכים שוב ושוב ושוב....

לעבוד קשה למען זה, למעננו , למען עתידנו ועתיד ילדינו...

בהצלחה לכולם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, מצאתי דבר אחד טוב בישראל:

1. אין כאן כאלו לוביסטים בכמו בארה"ב.

2.אין כאן סופות טורנדו שגורמות לנזק עצום בכמו בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוריקן אכן פגע בנו הרבה,אך עדיף הוריקן או טורנדו מאשר רעידת אדמה

YELLO STONE ?

אומר לך משהוא ?

התפרצות אחת .. כל החוף המערבי הולך פיפן.

מרכז ארה"ב והחוף הדרום מזרחי .. סופות הוריקן וטייפון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מעלים בעיות של עשירים.

במקום אחד יש אסונות טבע ובמקום אחר יש טרור. אף אחד לא מוגן.

אבל אין ספק שהחינוך והתרבות במדינה הזאת בירידה מחרידה. אותי אישית זה מפחיד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YELLO STONE ?

אומר לך משהוא ?

ומה הסיכוי לזה? ופייר בראסמי הוריקן עם כול העוצמה, והבלאגן הם יודעים טוב מאוד לטפל שם במקרים שכאלה, עדיין כול שנה בממוצע יש לך 10 הרוגים מהוריקנים.

ובתי הזיקוק בחיפה אומר לך משהו? (שירו לשם ופגעו כמה פעמים, וניסים הצילו אותנו), קטיושה אחת וכול חיפה והקריות עולה לאוויר, ויש עוד כמה אתרים שכאלה

בסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוביסטים זה רק הדרך האמריקנית להפוך את השחיתות לחוקית. זה מעצבן ומגעיל אבל לפחות יש שקיפות ולא מתחת לשולחן כמו במדינות אחרות.

אסונות טבע יש בהרבה מוקומות. להזכירכם גם בארץ מדברים כבר שנים על הרעידה הגדולה שתבוא יום אחד. נגד רעידות אדמה סה"כ אם בונים נכון לאזור לא אמורה להיות בעיה גדולה מדי. (כמובן שאני מדבר על רעידות אדמה כמו שהיו בעולם כבר ולא אם תבוא אחת פי כמה וכמה ממה שרגילים.)

עדיין יש הרוגים כל שנה מהוריקנים וכו' רק כי אנשים מפגרים וכשיש אזהרות הם מחליטים שהם לא יתפנו אלא ישארו "להגן על הבית" כאילו שיש ביכולתם לעשות משהו נגד כוחות הטבע. היום כמעט ואין מקרים שסופת טורנדו או הוריקן מפתיעים אזורים (לא בארה"ב בכל מקרה) יש אזעקות לפחות 20 דקות מראש אם לא יותר. ומה שקרה בקטרינה שנה שעברה זה לא דוגמא כי הנזק העצום נגרם מתכנון בניה לקוי שהרי אם הסכרים לא היו נופלים רוב הנזק היה נמנע. אם כבר וויכוח בנושא אז נשאלת השאלה למה לעזאזל אנשים מתעקשים לבנות ערים במקומות שהם יודעים שכל איקס זמן מגיע אסון טבע שהורס להם את הבית . יש איזה עיירה אחת בפלורידה שכבר 10 פעמים אולי נהרסה עקב סופות ואנשים שם עדיין בונים כל פעם את הבית מחדש במקום להבין שזה מקום שהטבע פשוט לא רוצה אותנו שם.

בתי הזיקוק זה לא מפגע טבעי זה מפגע תכנוני שבנו משהו לא מוגן או משהו כל כך מסוכן ממש בתוך עיר מרכזית וגדולה כמו חיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוביסטים בארה"ב הולכים להרוג את כולנו, נראה לי, יום אחד, הם לא מזיקים רק לארה"ב.

למשל, שמעת פעם על משהו שנקרא pfiesteria ? מדובר במוטציה של אצה שנהפכה מאד מאד רעילה וטורפת בעקבות הזרמת שפכים, בעיקר דשנים כימיקליים ושפכים של רפתות/אורוות ושאר חיות משק. ניסו לעצור את השפכים האלו במשך שנים, אלא שהלוביסטים הפריעו, וגם כאשר האצה נתגלתה וגרמה נזקים, הלוביסטים התכחשו, כמובן.

תקרא מה הדבר הזה עושה. ומילא אם האצה המגעילה הזאת היתה רק במעלה נהרות של ארה"ב ובחופים שם, תוקפת את הדגה, הדייגים והמתרחצים שלהם בלבד, אלא שזה התגלה עכשיו גם בים הצפוני, באיזור אנגליה. אותם לוביסטים עובדים קשה כבר שנים כדי להשתיק את כל הביולוגים והאקולוגים לגבי זה. עכשיו פשוט אף אחד לא לוקח את זה ברצינות. מדובר באצה שטורפת תאי דם בשלימותם וממיסה רקמה חיה וגורמת לפצעים שלא מגלידים. אם לא דיי בזה, בבני אדם זה גורם גם בעיות עיכול, זכרון והרגשת חולשה וחולי כללי, בדומה להרעלה חמורה. הפסיסטיריה מוגדרת בדרגת biohazard 3.

http://www.unc.edu/depts/cmse/science/pfiesteria.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנהגות מגעילה לא חסרה גם פה בפורום ...ועוד מאלה שמטיפים לסבלנות.

וזה נכון...

גם בחיי היום יום, אנשים מטיפים למשהו אחד ועושים משהו אחר, אתה יודע יש לזה שם, נו, פיו וליבו אינם שווים, או במילה אחת, צבוע...

ומה שמוזר שאני בטוח שזה רוב האנשים שרוצים לרדת מפה, הם כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא כאלה!!

סליחה את יודעת מי אלו לוביסטים?

בדיוק כאלו לוביסטים יש בישראל, אותו התפקיד רק אנשים שונים.

YELLO STONE ?

אומר לך משהוא ?

שבר הסורי-אפריקאי מוכר לך?

לא צריך להוסיף מילים.

מה שכן גם עם הסופות והסיכוי שלך למות גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום היתי במשביר לצרכן עם אחותי במקרה ...

קופאית שרמוטה בא לי לההרוג אותה מה שלא היה קורה לי בחו"ל וגם זה היה בגלל החום

עובדת לאט לאט ואני מתחיל להזיע מעצבים :pissed:

בסוף הגעתי לתורי ומה הזבל אומרת ? שאי אפשר להשתמש בכרטיס חבר לפי המיספר או התעודת זהות אלה רק עם הכרטיס עצמו (מה שלא נכון )

אז היו קצת עצבים והלכנו

בדרך עצרה אותנו אחת ואמרה תביא לי אני יקנה לך מהכרטיס שלי

מצד אחד אחת כזאתי לא היתי מוצא בחו"ל אבל מצד שני הקופאית והחום :pissed:

בקשר לטורנדו וכו' בישראל יש דרך שונה לבניית הבתים ... שם בונים מעץ , תבן , וסתם קקי אחר

פה בונים מבלוקים ובטון,ברזל מה שיעמוד בסופת טורנדו ברב הפעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...