8500GT בנועה..שו? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8500GT בנועה..שו?

rikus

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאכזבת את מי?

אין שום בעיה עם היכולת של 8600GTS הוא נועד לשוק הבינוני-נמוך ולא לזה שדורש 100FPS +כל הפילטרים על מקס ברזולוציה גבוה.

למשתמש הבינוני-נמוך הוא מספיק בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל איכשהו הוא קצת סוטה מהמסורת : 6600GT הציג ביצועים די קרובים ל-HI END, ובמחיר שפוי, 7600GT גם הציג קצבי FPS מעולים שלא ביישו את ה-HI END, ועכשיו ה-8600GTS, שאמור להיות אפילו יותר חזק מה-8600GT, מראה ביצועים נחותים משמעותית מה-HI END?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון..השאלה עדיין עומדת-אבל לגבי ה-8600 אני לא בטוח בכלל שיש כאן שאלה-הכרטיס שלי שקניתי לפני כמה חודשים באיזה 1700 שקל עכשיו אוכל אותו ה8600GT והוא עולה פחות ממנו בהמון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ דעתי, NVIDIA תבין מתישהו שהכרטיסים האלה חלשים מדי יחסית לפלח השוק שלהם, אני בהחלט הייתי לוקח כרטיס מסך מסדרה 7 של NVIDIA או מסדרת X1xxx של , לעומת זאת, ברגע ש- תבין שהכרטיסים האלה חלשים, היא תוציא משהו קצת יותר חזק ל-MID RANGE (שמוכר בטירוף בדרך כלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ דעתי, NVIDIA תבין מתישהו שהכרטיסים האלה חלשים מדי יחסית לפלח השוק שלהם, אני בהחלט הייתי לוקח כרטיס מסך מסדרה 7 של NVIDIA או מסדרת X1xxx של AMD, לעומת זאת, ברגע ש-NVIDIA תבין שהכרטיסים האלה חלשים, היא תוציא משהו קצת יותר חזק ל-MID RANGE (שמוכר בטירוף בדרך כלל)

אני אישית אופטימי

גם X1600XT היה כרטיס מיינסטרים עלוב שהחל את דרכו בקטגוריית המשקל הבינוני (250$)

ותראו כמה הוא עולה היום

http://3btech.net/atirax12516x.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין רוצה להיות אופטימי ולקוות שדרייברים יסדרו את זה או משהו...

NV חייבת כרטיס טוב ולא יקר. רוב הגיימרים לא משחקים עם כרטיס של 400$ ותתפלא, גם לא עם כרטיס של 250$.

500 שקלים זה לא מעט לרוב המשתמשים, וזה נחשב לסכום לא קטן להשקיע. ה-8600GT ואפילו ה-8500GT חייבים לאפשר למי שקונה אותם לשחק בכל המשחקים בשנה הקרובה. לא, לא על הגדרות על, אבל לאפשר לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...