Command & Conquer III : Tiberium Wars דיון משחקי רשת V1.3 - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer III : Tiberium Wars דיון משחקי רשת V1.3

Skeleton

Recommended Posts

איזה משחק יפה היה לי עכשיו ;D

למרות שאני נוב- מצאתי מישהו יותר ממני.

שיחקתי עם הסקרין ובניתי את הבסיס שלי עד למקסימום טכנולוגיה(כמובן עם קצת הגנות מסביב).

בזמן שהיה לי 5 מקצרות כאלה- לו היו רק 2.

ברגע שהיה לי עד הסוף הוצאתי טרייפודים ופלנטרי אסולנט קרייר בקצב.

ברגע שראיתי שהם משודרגים עד הסוף ויש לי כסף ספייר החלטתי להוציא את הMOTHERSHIP.

וברגע שהיו לי 4 ספינות אוויר 4 טרייפודים ואולי 8 יחידות רגלים (SHOCK TROOPERS) הוא החליט לתקוף אותי עם ממוטות ג'גרנאוטים ופרדטורים ;D

למרות הצבא שהוא שלח אליי- הוא לא הרס בניין אחד.

רק הריסות נשארו מהצבא שלו.

הוצאתי עוד 3-4 ספינות אוויר וטסתי לכיוון הION CANNON שהוא בנה (ביחד עם המאדר שיט).

נתקלתי בעוד קטן של ג'גרנאוטים וממוטות אבל בשניות הם חוסלו ולהפתעתי גיליתי שהוא לא שמר על ה ION CANNON בכלל.

ספרתי עד 3 והמבנה נהרס וברגע שהוא ראה את הכוחות שלי הוא התחיל לפמפם PITBULLS שלא ממש עזרו לו ולקח לי בערך חצי דקה להשמיד לו את כול הבסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חזרתי ממשחק מאוד מבייש שלי :-X :-\

בקושי התפתחי ::) אין לי מושג מה קרה לי, אפילו teimanim שזה משחק שני שלו שיחק טוב יותר ממני =|

ואו זה היה משחק כל כך גרוע =\ וorjerby כבר פעמיים כבש לי מבנים (אינג'ינרים), לבסוף החלטתי לצאת, שלחתי את הממותות שנשארו לי למחנה של אריק,

יצאתי ואני מקווה שאריק הצליח להשיג מספיק כסף מהבניינים שמכר, אוף זה כל כך מעצבן :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ו-teimanim ניצחנו ^^ היה כיף.

השתלטתי על בניינים של רומן עם אנג'ינרים...אחרי שרומן פרש, היה לאריק מלא כסף והוא לא הפסיק לייצר ממותות. הוא התחיל לתקוף את teimanim, אבל teimanim הצליח לשרוד למרות שהיה לו רק . ויאללה איזה מעצבן זה...אריק פוצץ לי איזה 4 ארבסטרס ! רוב המשחק היה לי 0 טיבריום.

בסוף אריק פרש...

עוד מעט אני יעלה ריפלי...אם אתם רוצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תימנים זה אני ::)

מה זה היה המשחק הזה?!

אני מצטער אבל שיחקתי יותר טוב מכולכם.....

אור- איך לא היה לך כסף? הצלתי אותך מצבא של מוטציות וטילונים ;D

ואריק.... מה זה היה?!

על כול הממוטות ששלחת לי שלחתי לך את הקריירס שלי שבוא נגיד חיסלו את כול מה שהבאת.

בדיוק כשבאת למכור התחלתי להניע את הקריירס שלי לכיוון הבסיס שלך כי הבנתי שבזבזת את כול המקורות שלך.

וכל זה קרה אחרי שהם ניסו לצרף אותי למשחק שלהם ולא הסכמתי בטענה שני נוב.... :P

תעלה ריפליי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שתימנים זה אתה ::)

משחק גרוע ביותר שלי :'( :'(

אריק נעלם בדיוק כשבאתי לשאול אותו איך היה :x

ד"א אריק - אחלה כתבה על 013, אהבתי :D יום שני-שלישי אני כבר אמור להיות פעיל אצל 014 :P

ונראה לי אריק נכנס לטראומה בגלל ההפסד ולא יבוא לשחק ( :'() אבל גיא אמור לבוא, תימנים ואור אני מקווה שתבואו לשחק גם ב10? (שזה אומר אוטוטו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי איזה רמה אתה? ::)

ואני רמה 3...

כול כמה שניות כמה אלפים זרמו אליי איכשהו- וגם בניתי לך בניין שמחדש את הטיבריום אצלך בבסיס. ::)

ועוד הספקתי לבנות 3 MOTHERSHIPS (שנהרסו ::)) ועוד היה לי זמן לבנות 20 קריירס. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טראומה ולא שומדבר, סתם נמאס , היה ברור בשלב הזה שאין לי סיכוי לנצח (למרות שאם הייתי משתלט שוב על הכסף באמצע אולי היה)

וזה נמתח ונמתח , ומסתבר שמתחילת המשחק, אחרי ש"ריחמתי" על תימנים, ולא היו שום RUSHים, הוא בנה לעצמו צי שיבייש את צי המלכה...

בסה"כ GG

אבל כבר היה לי כאב ראש ועוד יש לי משמרת לילה הלילה, צריך טיפה לעוף מהמחשב לפני לילה שלם של....מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...