חלמתם על R600XT בלילות שיגיע וינצח את G80 ? אז אל תחלמו יותר :\ - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלמתם על R600XT בלילות שיגיע וינצח את G80 ? אז אל תחלמו יותר :\

assafiles

Recommended Posts

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^^ זה שאלה מרגיזה ו מה הערך של התשובה ?

בכול אופן כמו תמיד על הנייר זה נראה מדהים אחרי TYPE_OUT הראשון הגיעו למסקנה שיש הרבה הבדלים בין על הנייר ו מה על הציפ ...תמיד יש איזה ליקוי שדופק\מגביל את השעון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה משהו , סה"כ ניסיתי למצוא את ההבדלים

urib בכל הרצינות , יש לך הסבר לכשלון של ATI ?

כשלון?

מישהו אמר שהם נכשלו ? זה רק בנצ אחד מסכן בודד ולא אמין בכלל, אתה יודע ש88GTX ש מוציא רק 56 ב19XX X 1200??

פה הוא קיבל 100! ללא SLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני מנסה להסביר כבר כמה תגובות, אבל אף אחד לא מקשיב לי :s07:

אני מסכים , כל עוד אין בנצים רשמיים , ואין מעודכנים

אבל הבנצים כנראה לא ישתנו בצורה קיצונית , אחרי ההצהרה של ATI ש-R600 לא יתחרה ב-88GTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשלון?

מישהו אמר שהם נכשלו ? זה רק בנצ אחד מסכן בודד ולא אמין בכלל, אתה יודע ש88GTX ש SLI מוציא רק 56 ב19XX X 1200??

פה הוא קיבל 100! ללא SLI

בערך אותו דבר שאמרתי לאורי

אין פה אפילו שאלה של אם, אתה כותב שטויות.

1.אם אתה כל כך מתעקש

http://www.motherboards.org/reviews/hardware/1685_13.html

2.כל הביקורות עם המשחק הזה משתמשות בדריוור ישן שנותן בין 5-30 אחוז פחות ביצועים.המערכות בדיקה שונות וגם זה תלוי בדיוק במקום בו בודקים במהלך המשחק.לא בכל נק' אתה תקבל את אותו קצת FPS.

אתה מאז ומתמיד משמיץ חברות שהן מתחרות בAMD.זה לא חדש לאף אחד וכולנו מכירים את הטקטיקות שאתה נוקט בהן כמו לדוגמא כאן בלפסול מקור אמין לחלוטין של חדשות ע"י השמצות לא מבוססות מצידך.אם אתה לוקח בחשבון את כל הגורמים זה יותר מסביר שהכרטיס יוציא 100FPS + במשחק הזה בהגדרות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים , כל עוד אין בנצים רשמיים , ואין מעודכנים

אבל הבנצים כנראה לא ישתנו בצורה קיצונית , אחרי ההצהרה של ATI ש-R600 לא יתחרה ב-88GTX

לא יתחרה ?

אז בישביל מה הם מוציאים אותו ? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לתת איזה שהוא האנשה ...(כדור-רגל)

למה אנשים פה מפעילים כלכך הרבה רגשות ...בכל הנושא הזה ...אשכרה זה נראה מצופה מהצד כמשהו עומד למות וכולנו מרגישים רע על זה ...

כל אחד מנתח את מהלכים של המשחק וכל החמצה של ATI זה מפח נפש מטורף.

כי זה מזכיר את הסיפור של דוויד וגולגול הגדול שכולם רוצים לחסל בגלל שזה סיפור יפה ....

חפשו סיפורי מעשיות אחרים...די כבר ....ביג דיל אז ATI לא זכו בסיבוב הזה אזזזזז מה ?בגלל זה יש כאן 8 9 ...יותר דפים שמדברים על כלום ...

מביא אותי ...למה אני בכלל קורא את כל הדפים האלה ...לא יודע מצחיק אותי כמה רגשות אנשים מפעלים על דברים כאלה כאלו זה סוף העולם כמו שאנו מכירים אותו

עם פגעתי במשהו אני מתנצל.

אני רק חושב שיש לראות את זה בפרופורציות ולא להגזים...

(רק תחשבו על זה ...לא חייבים להסכים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח יש בדיילי טק שני ב אנצים שלו אחד נגד ה 88GTS ואחד נגד ה GTX

בשניהם באותו מבחן הוא מקבל באחר 40 FPS

ובשני 100

(המבחן הינו OBLIVION באותה רזולוציה ואותו כרטיס HD2900XT)

הוכחה שזה לא אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זו הוכחה רק למי שרוצה שזו תהיה הוכחה.

המשחקים נבדקים במקומות שונים.כידוע זה פאקטור מאוד גדול במשחק הזה וירידה כזו של FPS נורמלית בהחלט(חוץ מזה שבאחד המבחנים ההגדרות שונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם 3DFX עדיין הייתה בשוק היום...הם יכלו להיות טחלס הכי טובים ...ומחירים הכי טובים...לא?[br]פורסם בתאריך: 28.04.2007 בשעה 13:47:10

הדפקט הוא שעכשיו אין תחרות בHIGH END מה שאומר מחירים גבוהים קבועים(עד לטכנולוגיה הבאה )

זה ממש מוזר ש -ATI ביחד לא מצליחים להוציא מוצר שינצח את המתחרה ועוד לא מוציאים אותו בזמן...משהו לא הולך שם כמו שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...