חלמתם על R600XT בלילות שיגיע וינצח את G80 ? אז אל תחלמו יותר :\ - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלמתם על R600XT בלילות שיגיע וינצח את G80 ? אז אל תחלמו יותר :\

assafiles

Recommended Posts

מה שניסיתי להגיד, זה שבאופן מסורתי כרטיסים של ATI צורכים יותר הספק, לעומת זאת, לא בטוח בכלל שה-R600 יהייה כזה מפלצת חום, ואולי הוא אף יפתיע בביצועים, בקיצור, כדאי לחכות שירד כבר ה-NDA הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כאשר תהיה בחברה גדולה תבין שתחרות ..זה דבר מאוד קשה ...ויש מפסידים .....אני אומר לך שתור אחד שיודע מזה תחרות שכל חצי שנה יש דור חדש של דרישות

ברמוןת מטורפות זה מאוד יקל אלי עם השוק הזה יאט קצת את הקצב שלו ...דרישות של השוק היום נוצרו בגלל תחרות מפגרת ולא דרישה של הלקוחות ....

תאמין לי לא כולם צריכים קורנו 2 4 GB...לא כולם צריכים דור 3 ...או דור 4 ...ממש לא !

אני לא אומר שצריך להיות בימי הבניים אבל כן חושב שדרישה צריכה לבוא מדרישות של לקוחות ולא לדחוף לך את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעלות מחירים זה לא סביר בצורה אקסטרימית.הדבר היחיד שראיתי שעלה במחיר אי פעם אחרי ההשקה שלו היו זכרונות(וגם אחרי כמה זמן המחירים שוב ירדו).

אם ATI תיפול בכלל אז הדבר הכי סביר שיקרה זה שNV לא תוציא כל יומיים כרטיסים חדשים.

[br]פורסם בתאריך: 27.04.2007 בשעה 21:48:06

אז הדבר הכי סביר שיקרה זה שNV לא תוציא כל יומיים כרטיסים חדשים.

אז יצרני משחקים יפסיקו לפתח משחקים לדור הבא ויפתחו לדור הקייים ואז לא נצתרך להחליף כרטיס לכל משחק חדש שיוצא.... = יתרון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז גם לא יהיה שיפור באיכות התמונה, מה יתרון פה?

[br]פורסם בתאריך: 27.04.2007 בשעה 22:38:47

[br]פורסם בתאריך: 27.04.2007 בשעה 22:38:58

זה שתויות....ה DX10 בדור הקיים יכול לעשות תמונה באיכויות של סרט....ולא צריך מעבר לזה לא בשנתיים הקרובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד יקל אלי עם השוק הזה יאט קצת את הקצב שלו ...דרישות של השוק היום נוצרו בגלל תחרות מפגרת ולא דרישה של הלקוחות ....

תאמין לי לא כולם צריכים קורנו 2 4 GB...לא כולם צריכים דור 3 ...או דור 4 ...ממש לא !

אני לא אומר שצריך להיות בימי הבניים אבל כן חושב שדרישה צריכה לבוא מדרישות של לקוחות ולא לדחוף לך את זה..

אוף... כמה שאתה צודק! אני איתך בדעה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 27.04.2007 בשעה 22:38:47

[br]פורסם בתאריך: 27.04.2007 בשעה 22:38:58

זה שתויות....ה DX10 בדור הקיים יכול לעשות תמונה באיכויות של סרט....ולא צריך מעבר לזה לא בשנתיים הקרובות...

תרשה לי לא להסכים איתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על זה, 8800GTX במשחק oblivion מוציא 98.4 FPS ברזולוציה של 1920X1200 בבנצ'מרקים של דיילי-טק.

אצל תום ה-8800GTX עם ליבה במהירות של 576MHZ לעומת 650MHZ בגרסת ה-OC אצל דיילי-טק, מוציא רק 28.7 FPS.

אז מה אתם אומרים שתוספת של 74MHZ תביא לכזה FPS?

בקיצור משהו שם מסריח.

http://www23.tomshardware.com/graphics_2007.html?modelx=33&model1=727&model2=706&chart=298

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על זה, 8800GTX במשחק oblivion מוציא 98.4 FPS ברזולוציה של 1920X1200 בבנצ'מרקים של דיילי-טק.

אצל תום ה-8800GTX עם במהירות של 576MHZ לעומת 650MHZ בגרסת ה-OC אצל דיילי-טק, מוציא רק 28.7 FPS.

אז מה אתם אומרים שתוספת של 74MHZ תביא לכזה FPS?

בקיצור משהו שם מסריח.

http://www23.tomshardware.com/graphics_2007.html?modelx=33&model1=727&model2=706&chart=298

הבנצ'מרקים של דיילי-טק לא אמינים בגרוש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח נכון.תמיד אפשר להגדיל את הפוטנציאל.כדוגמא קח משחק DX9 ראשון ותשווה אותו למשחקי DX9 האחרונים שמציגים גראפיקה ברמה של כמה רמות מעל.

חוץ מזה זאת לא אומרת עצריה טכנולוגית כי הם יצטרכו בכל זאת למכור כרטיסים והמפתחים ירצו להציג דברים יותר יפים אבל זה פשוט יעט את קצב שיחרור הכרטיסים לשוק.לדוגמא במקום כרטיס דגל חדש כול 6 חודשים נקבל כל 12 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...