שאלה בקשר לצבא ועוד אחת שלא - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לצבא ועוד אחת שלא

א אוהל

Recommended Posts

מישהו אולי יודע איך אני מגלה את הפרופיל שלי לפי זה:

"כשירות רפואית כפוטנציאל לשיבוץ בתפקידי לחימה ביחידות שאינן חי"ר (חיל רגלים)"

זה מה שכתוב אצל י בקיוסק מידע באתר של צהל בסעיף פרופיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי יודע איך אני מגלה את הפרופיל שלי לפי זה:

"כשירות רפואית כפוטנציאל לשיבוץ בתפקידי לחימה ביחידות שאינן חי"ר (חיל רגלים)"

זה מה שכתוב אצל י בקיוסק מידע באתר של צהל בסעיף פרופיל

72

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^ די..לא נכון....

זה כמו שאתה בא לקצין מיון ואומר לו שמע אני רוצה לתרום..לעשות משהו עם עצמי בצבא...

אז הוא אומר לך טוב לך תהיה טבח/עובד רס"ר זה חשוב... :s07::bash:

איזה תסכול...זה באמת תגובה לא בוגרת שלא אדם שלא אוהב את הצבא וגם לא מבין את העיקרון שמאחוריו הוא פועל.

צבא זה חובה ,זה לא כיף וזה לא מה שאתה רוצה,זה מה ואיפה שצריכים אותך.

לצערי למערכת כמובן יש שיקולים ולא בדיוק ישימו אותך איפה שאתה רוצה אלא איפה שצריכים.

אני כן יודע בוודאות מידידות שלי שהן מאבחנות פסיכוטכניות לשעבר ומשיחה עם חבר של המשפחה שהוא קצין מיון שכן מנסים ללכת לקראת החייל

ולא לתקוע אותו במשהו שהוא סימן 1,אבל שוב צרכי הצבא קודמים לכל. ולא כולם יכולים לעשות מה בא להם ומתאים להם אחרת לא יהיה .

לפותח הדיון,אני לא יודע אם יש לך בעיות שמונעות ממך להיות קרבי אבל פרופיל 72 פותח יחידות קרביות שיכולות להציע שירות מעניין. כמה מחבריי הטובים הם בעלי פרופיל 72 ומשרתים ביחידות כגון שריון תותחנים וכדומה. הם אוהבים מאוד את התפקיד והוא מאתגר כמו כל תפקיד אחר,הם עוסקים בפעילות שחשובה לעיתים מהפעילות שאנו עושים. אז אם אתה חושב שאתה יכול לעמוד (ואני משוכנע שאתה יכול) בטירונות ושירות קרבי שלדעתי יוסיף לך ערך מוסף ל-3 שנים הללו אני מציע לך לא להוריד פרופיל..בהצלחה בבחירתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שריון \ תותחנים שירות מעניין - נראה לי אתה הראשון בעולם שאומר את זה.

רוב השריונרים בוכים בשירות שלהם , זה החיל הכי שבוז בצה"ל ( חוץ מהחימוש כמובן )

שלא נדבר על תותחנים שזה פשוט שואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שריון \ תותחנים שירות מעניין - נראה לי אתה הראשון בעולם שאומר את זה.

רוב השריונרים בוכים בשירות שלהם , זה החיל הכי שבוז בצה"ל ( חוץ מהחימוש כמובן )

שלא נדבר על תותחנים שזה פשוט שואה.

ומה נראה לך,שבחי"ר הוא רק יעשה יזומות? ::)

הכול אותו הדבר,בתכלס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**ניצול תרד'** :

אם עברתי תאונת דרכים (ללא פגיעות במוח ללא כלום , אפילו לא שברתי עצם אחת ועוד המכונית עלתה עליי וירדה ממני ברוורס :bash: ) הפרופיל שלי ירד?

ואיזה פרופיל צריך כדי להתקבל ל8200?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תסכול...זה באמת תגובה לא בוגרת שלא אדם שלא אוהב את הצבא וגם לא מבין את העיקרון שמאחוריו הוא פועל.

צבא זה חובה ,זה לא כיף וזה לא מה שאתה רוצה,זה מה ואיפה שצריכים אותך.

לצערי למערכת כמובן יש שיקולים ולא בדיוק ישימו אותך איפה שאתה רוצה אלא איפה שצריכים.

אני כן יודע בוודאות מידידות שלי שהן מאבחנות פסיכוטכניות לשעבר ומשיחה עם חבר של המשפחה שהוא קצין מיון שכן מנסים ללכת לקראת החייל

ולא לתקוע אותו במשהו שהוא סימן 1,אבל שוב צרכי הצבא קודמים לכל. ולא כולם יכולים לעשות מה בא להם ומתאים להם אחרת לא יהיה .

לפותח הדיון,אני לא יודע אם יש לך בעיות שמונעות ממך להיות קרבי אבל פרופיל 72 פותח יחידות קרביות שיכולות להציע שירות מעניין. כמה מחבריי הטובים הם בעלי פרופיל 72 ומשרתים ביחידות כגון שריון תותחנים וכדומה. הם אוהבים מאוד את התפקיד והוא מאתגר כמו כל תפקיד אחר,הם עוסקים בפעילות שחשובה לעיתים מהפעילות שאנו עושים. אז אם אתה חושב שאתה יכול לעמוד (ואני משוכנע שאתה יכול) בטירונות ושירות קרבי שלדעתי יוסיף לך ערך מוסף ל-3 שנים הללו אני מציע לך לא להוריד פרופיל..בהצלחה בבחירתך.

:xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 30 אפריל 2007, 23:37:24

תודה רבה לכולם

אבל לא הבנתם אותי

אני יכול להיות קרוב לבית בוודאות!

השאלה אם אני יכול לתרום מעצמי משהו נורמלי?

ולא ללכת להתבבאס בכך שאני טבח וכד'

הכל תלוי בך ורק בך, גם טבח זאת תרומה... לא שמעת על הביטוי "הצבא צועדת על קיבתו" או משהו כזה, וזה נכון לגמרי.... עובד רס"ר זה משהו אחר... בכל מקרה לכל תפקיד יש את התרומה שלו... בין אם זה להאכיל את היחידה שלך או לנקות את היחידה כדי שלחיילים יהיה יותר נעים כשיכנסו להיכנס לבסיס ולא ל"מזבלהבסיס"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...