Now it's my turn.. מפרט מחשב ב5000ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Now it's my turn.. מפרט מחשב ב5000ש"ח

1_Nike_1

Recommended Posts

CPU: Athlon XP 2000 +Fan (576nis)

MotherBoard: Epox EP-8RDA+ nVidia nForce2 (743nis)

Video Card: Gigabyte Radeon 9700 Pro 128MB DDR (1975nis)   

Memory: Samsung Winbond 256MB PC3200 DDR400Mhz (549nis)

--

CPU Cooler: ThermalTake Smart&Silent Volcano 9 CoolMod (127nis)

DVD/CD-ROM Drive: BenQ DVP-1648A 16x48 (279nis)

Case: Chieftec/Directron Dragon AX-01SLD Aluminum Silver Case (662nis)

Power Supplier: SmartBlue 350Watt (489nis)

אל תדאגו לגבי שאר רכיבים, הם מסודרים. אבקש לא להעיר הערות על הדי.וי.די, בניגוד לשאר, אני הכי נעול עליו. גם בעצם על הכל, אבל יש ספק לגבי הזכרונות, המעבד, המארז ומערכת הקירור של המעבד. בכל אופן אודה לכם מאוד להתייחס לדברים בצורה רצינית ו.. זהו זה. בתודה מראששש ! (עריכה- המחירים נלקחו מפנדה ורציתי להוסיף שאל תדאגי בקשר לזיכרון- יותר מאוחר, לאחר קניית המחשב אני ארכוש עוד סטיק, זהה. ועוד להוסיף שיצא בסוף 5400 במקום 5000 אבל זה לא נורא..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל ok, רק מספר הערות להרכבת מפרט יותר יעילה:

1. זכרונות- וודא שאתה מקבל את אלו של ווינבונד, מראים יכולת עצומה כמול הסמסונג תחת .

2. מארז&ספק- במקום להוציא 1150 שש"ל על הצמד הזה, למה לא לקחת את המארז המשולב של אנרמקס (זהה לצ'יפטק במבנה, שונה בזה שוהא לא אלומיניום) יחד עם ספק ה350W שלהם? אום ביצועים כמעט מבחינת הריילים בהרבה פחות כסף.

3. מעבד- את הכסף שנחסך בספק ובמארז כדאי להשקיע בקניית מעבד 2200+ ומעלה ככה שתקבל מכפלה פתוחה עם ההרכבה (בעצם כל מעבד TBREDA ומעלה יתאים, גם 1800\1700 ואחיהם), כך תוכל לקלב ביצועים מיטביים, לא בהכרח עם O\C בעת הורדת מכפלה והעלאת הFSB.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה. ועכשיו, לעניין..

1- סבבה.

2- פיצ'ר האלומיניום הוא כל העיקרון שלו, חוץ מהיופי, המאווררים והגודל. ואני ממש לא מעוניין במארז מכוער מבית אנרמקס.

3- 2200? את הFSB של ה166Mhz פותח מעבד ה2400.. או שאני טועה?

עריכה- אלף שקל ?! אני עוד חשבתי לרדת ל1700 שעובד ביצור של 0.13 מיקרון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2- המארז של אנרמקס צ'יפטק זהה חוץ מהעובדה ששל צ'יפטק כסוף ומאולומיניום, זה שווה לך עוד 500 שקל? אן כן, תהנה...אפשר כבר לקנות ליאן לי בסכום הזה.

3- כל מעבדי TbredA\B ייתן לך מכפלה פתוחה על הלוח הזה, גם ה1700's שמוצהר כאחד מממעבדי ה0.13 מיקרון הם אופציה, בחר מעבד לפי התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד על האנרמקס כי הוא מכוער רק עקב הצבע, ולהתצעלם מהעובדה כי אתה משלם עוד 500 שקל על אותו מארז מחומר מעט שונה היא מעט תמוהה, במיוחד עקב אפשרויות ההשקעה האחרות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכן כדאי לך לפחות לחשוב על האנרמקס שהוא זהה לחלוטין במבנה אבל לא מאותו חומר. אני לא בטוח שבגלל שהמארז אלומיניום שווה לשלם 500 שקל יותר.

אני חושב שכן כדאי שתקח את ה2200+ בכסף שנשאר מהמארז.

חוץ מזה המפרט בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאילא אם הייתה גרסא שחורה או עקרונית צבע אחר, אבל הכחול הגאה הזה? :-\

בכל אופן אני מעדיף את הCI6919 של Compucase. למרות שהוא נמוך (54cm), הוא יותר יפה. שני מאווררי 8cm בתא הHDD התחתון ואחד rear של 12cm. יש לו ספק HEC300Watt.. בלה בלה בלה, אבל זה קקה. אני יכול לבזבז יותר על מארז עם ספק ואני לא אקח משהו גרוע שכמו זה.

נו באמת, תציעו דברים אחרים חוץ מההוא של אנרמקס בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...