הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW! - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW!

DimaX

Recommended Posts

אכן חמור שאנשים לא מכירים את זה

אבל גם אתה הוצאת לזה את מעט המיץ שנשאר, מה זה שואל בשגיאה? זה כל הקטע בדמות, ערס שבקושי יודע לקרוא ועם אוצר מילים מאותגר.

לזה התכוונתי שכתבתי ב"שגיאה". רציתי שיבינו למה אני מתכוון.

קבלו סולו טוב:

וקבלו שיר טוב: http://www.youtube.com/watch?v=t9tcSpSlMkM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה אח של עמרי?

כי שמתי לב שהחלפת כינוי כבר כמה פעמים:

cant stop, חרמן עם ("INFERNo, איך את נראת ?") ועכשיו הכינוי הזה.

אני אומר שצריך לפתוח פה פורום תעלומות.

מה זה תפוווז<?

לא, לא, ולא, ומה רע בלחהליף כינוים

קבל את כולם

ExploiT

EyaltZ

Cold Steel

WHEY

PURE PRO

BerkotZ

Cant Stop

חרמן עם מצלמה

סטינגרסיט לעתיד

אבל כול זה ב3 שנים D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שרק 30 יכול!?

קיבלתי איזה 9 לייזרים השבוע.. 4 מהם חזקים בערך פי 3 מה5 האחרים...(זה שאתה קיבלת ממני היה פחות חזק מזה, אבל עם אותה תווית של 5mW...)

מה שכן, ב2 מהבלונים שניסיתי(סה"כ 4 ניסיתי) זה לקח איזה 25 שניות, ולא 10 כמו בסירטונים.. ד"א, אני עם הבטריות האלה כבר חודש והן לא נגמרות.. :D

אלימלך אגוז, נסה אתה עם אחד הלייזרים של "עיר-ההנחות" לפוצץ בלון שצבוע קצת בטוש כחול\שחור..

לי היה רק כחול.. בטח עם שחור היה יותר מהיר.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, לקנות לייזרים בשביל לפוצץ בלונים. שיא חדש של חוסר חיים שחברי הפורום הגיעו אליו.

אני אסטרונום ואני צריך את הלייזר לעבודה שלי - אני מדריך סטודנטים ובעזרת הלייזר מצביע על כוכבים..

בנוסף, אני גם מעביר הרצאות באולמות גדולים ולכן, זה גאדג'ט שמעביר רושם וגם שימושי באותו הזמן.

הבלונים זה רק בונוס :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח רק צחקתי בהודעה שלי מעליך.. :)

I'm 17.272319 years old, my birthday is in 38wks 4days 2hrs 29mins 15secs

בקשר לה"פ, זה סתם היה כי התעצבנתי כי חשבתי שפצעת ציפור.... לא משנה עזוב.. השתכנעתי ממה שאמרת לי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שרק 30 יכול!?

קיבלתי איזה 9 לייזרים השבוע.. 4 מהם חזקים בערך פי 3 מה5 האחרים...(זה שאתה קיבלת ממני היה פחות חזק מזה, אבל עם אותה תווית של 5mW...)

מה שכן, ב2 מהבלונים שניסיתי(סה"כ 4 ניסיתי) זה לקח איזה 25 שניות, ולא 10 כמו בסירטונים.. ד"א, אני עם הבטריות האלה כבר חודש והן לא נגמרות.. :D

אלימלך אגוז, נסה אתה עם אחד הלייזרים של "עיר-ההנחות" לפוצץ בלון שצבוע קצת בטוש כחול\שחור..

לי היה רק כחול.. בטח עם שחור היה יותר מהיר.. :P

מכרתי את כולם, נשארו לי רק מה שאמרתי לך.... את האחרון מהם שלחו אתמול ואני אקבל בתחילת השבוע הבא אבל אחרי הקטע המסריח שהם עשו לי אני לא מזמין מהם עוד אלא אם אין לי ברירה אחרת. יש לי עכשיו 50MW מ"המקום המגניב שלי" ו5MW מ"עכבר מצביע" שאת שניהם אני צריך לשלוח ומחכה לעוד 4 של 50MW ש2 מהם אני צריך לשלוח ואני שולח ביחד ;)

וואו, לקנות לייזרים בשביל לפוצץ בלונים. שיא חדש של חוסר חיים שחברי הפורום הגיעו אליו.

:nono: למה אתה משמיץ סתם? זה לא רק בשביל לפוצץ בלונים! זה בעיקר כסף 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...