התלבטות בין 2 זכרונות 800. + שאלה על לוח אם (במקום DS3) - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 2 זכרונות 800. + שאלה על לוח אם (במקום DS3)

elad_jacoby

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם יש לך את הזמן והכוח תפתח ת'רד ותוסיף כל פעם את היתרונות והחסרונות של כל לוח

אני מוכן לעשות אותו דביק

אישית אני מציע לעשות חלוקה לפי יצרניות

ואז חלוקה לפי דגמים

ובכל דגם לעשות יתרונות וחסרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, אני די התייאשתי מלחכות למחשב והחלטתי ללכת על הAB9 : האם הוא בא עם כרטיס רשת? לא היה לי ברור מהמפרט באתר שלהם.

ועוד שאלה, לOC די מתון בלי העלת מתחים האם הוא מספיק ולא יהווה בעיות? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיגה בייט יש שני יבואנים רישמיים בארץ מור לוי וסידילוג שקיימים שנים רבות שניהם מוכרים אלפים מהלוח הזה ואים היה בו שמץ של בעיה הם היו מפסיקים את היבוא כי הם צריכים לתת עליו 3 שנים אחריות שניהם גדולים מאוד ובעלי מחסנים ויכולת שירות מוכחת ומעסיקים עשרות עובדים.

ניראה לי שפשוט שמישהוא תקוע עים לוחות אביט שקנה בזול מי יודע אים ביכלל יהיה לך למי ליפנות לשירות אים תצטרך שירות בעוד שנתיים שלוש הם דוחפים לך את הלוח כי הם מיבאים אותו מדובר בחנות לא באותו סדר גודל של היבואנים של גיגהבייט בארץ.

http://www.abit.com.tw/page/mi/where2buy/where2buy_retailer.php?pCOUNTRY=Israel&pCOUNTRY_NAME=Israel

אתה הלקוח ואתה קובע מה אתה רוצה כי אתה זה שמשלם וצריך לחיות עים הרכישה.

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שפשוט שמישהוא תקוע עים לוחות אביט שקנה בזול מי יודע אים ביכלל יהיה לך למי ליפנות לשירות אים תצטרך שירות בעוד שנתיים שלוש הם דוחפים לך את הלוח כי הם מיבאים אותו מדובר בחנות לא באותו סדר גודל של היבואנים של גיגהבייט בארץ.

http://www.abit.com.tw/page/mi/where2buy/where2buy_retailer.php?pCOUNTRY=Israel&pCOUNTRY_NAME=Israel

בואנה על מה אתה מדבר? לא יהיה לו שירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל יום צץ יבואן חדש ל והם מיתחלפים בקצב מהיר יותר מהשרים שסורחים בממשלת אולמרט לעומת היבואנים של גיגה בייט שנימצאים בשוק המחשבים לפחות עשור שנים (מור לוי).

הכי לא מוצא כן בעיני שהיבואן בכדי לידחוף את הסחורה שלא מיתוצרת מלכלך על מוצר מעולה של גיגה בייט שיש לא "קבלות" באלפי בתים בישראל.

זה תרגיל מסריח ומראה על זילות וחוסר מיסחר הוגן (ובעתיד גם גישה לשירות) ללכלך על סחורה של מיתחרה בכדי למכור את שלך.

טוב שם טוב משמן טוב

זה מזכיר שלפני שנה קניתי מנורות מחלקת תאורה בהום סנטר והנציג שרות שהיה עובד של היבואן של פילפס אמר לי שהמנורות של אוסרם מיתפוצצות כמו קטיושיות ומה שהוא הישיג בזה שדווקא קניתי אוסרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה, הבנתי, ז"א שהABIT AB9 הוא בהחלט בחירה נכונה במצב שלי?

ותגידו מה עדיף 4GB 667mhz או 2GB 800mhz (לא לOC רצחני אלא לOC ללא העלת מתחים) השאלה היא אם שווה לקנות היום 4 ג'יגה במחירים של היום וכמה זה ישפיע בעיקר למשחקים לא לקידוד או דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...