זכרון וירטואלי - עזרה - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרון וירטואלי - עזרה

Ac-Boy

Recommended Posts

זה 2 כוננים שונים פיזית או רק 2 מחיצות?

בכל מקרה, אם אין צורך, תשאיר שיהיה מנוהל באחד מהם.

אתה מוזמן להפעיל את מנהל המשימות, ותחת תהליכים, יש בתפריט למעלה אופציה להוסיף שדות, תוסיף שם וירטואלי / VM Size ותבדוק מי לוקח את כל הזכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ידעתי שwindows מאפשר לפצל את הזכרון הוירטואלי לשני כוננים. היה נדמה לי שפשוט מגידירים לו איפה הקובץ swap יושב וזהו.

אני מניח שלא מפצלים אותו בדרך כלל אם אין בעיה של חוסר מקום.

למרות שלמען האמת אפשר לחשוב על יתרון לפיצול שלו בשני כוננים (פיזיים) שונים- ככה אפשר לקרוא בו זמנית משניהם דברים. בטח יש לזה גם חסרונות מה שכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה 2 כוננים שונים פיזית או רק 2 מחיצות?

בכל מקרה, אם אין צורך, תשאיר שיהיה מנוהל באחד מהם.

אתה מוזמן להפעיל את מנהל המשימות, ותחת תהליכים, יש בתפריט למעלה אופציה להוסיף שדות, תוסיף שם וירטואלי / VM Size ותבדוק מי לוקח את כל הזכרון.

זה הארדיסק אחד עם 2 מחיצות.

אמממ דיי שווה בשווה כי לC יש את כל הדברים המכילים את הווינדוס ששואבים ויש לD את כל התוכנות וכל הדברים שאני מפעיל שגם הם שואבים..

כדאי לי להפעיל גם על D וירטואלי מנוהל ע"י המערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חילקת כונן לשתי מחיצות אז המחיצה הראשונה היא היותר מהירה. כדאי לך לשים את הקובץ דפדוף שם.

כרגע אני פועל עם EVEREST,KASPERSKY,WINAMP,ICQ06, וכל זה לוקח 50% מ1GB שלי.. לא הגיוני לדעתי... ובכלל בהורדות זה נשאב למתחת ל20..

היית מעדיף שהזיכרון היקר שלך ישאר לא מנוצל? כמה ששמים יותר לXP ככה היא מנצלת יותר. System Caching אמנם זולל אבל הופך גורם למערכת להגיב יותר מהר והופך אותה ליותר "זריזה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חילקת כונן לשתי מחיצות אז המחיצה הראשונה היא היותר מהירה. כדאי לך לשים את הקובץ דפדוף שם.

היית מעדיף שהזיכרון היקר שלך ישאר לא מנוצל? כמה ששמים יותר לXP ככה היא מנצלת יותר. System Caching אמנם זולל אבל הופך גורם למערכת להגיב יותר מהר והופך אותה ליותר "זריזה".

מה זה קובץ הדפדוף? את המתכוון לדפדפן? הFF הוא מותקן אוט' בC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדיוס הסיבוב בתחילת הדיסק קטן יותר מאשר באמצע ומבסוף. קובץ דפדוף = SWAP FILE !!!! אם אתה עברית, תהיה עברית עד הסוף !

וואלה נכון הגיון פשוט

טוב תשובה סופית בנוגע לזכרון הוירטואלי, לשים בD או לא לשים בD?

מה אני כבר יכול להפסיד אם לא אשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדיוס הסיבוב בתחילת הדיסק קטן יותר מאשר באמצע ומבסוף. קובץ דפדוף = SWAP FILE !!!! אם אתה עברית, תהיה עברית עד הסוף !

הפוך, רדיוס הסיבוב בתחילת הדיסק גדול יותר מאשר בסוף. הארד דיסק הוא הפוך מCD - בCD הדיסק מתחיל באמצע ונגמר בקצה ולכן הוא יותר איטי בהתחלה ויותר מהיר בסוף. הארד דיסק מתחיל בקצה ונגמר באמצע ולכן הוא יותר מהיר בהתחלה.

ואני אחליט מה אני אומר בעברית ומה באנגלית.

טוב תשובה סופית בנוגע לזכרון הוירטואלי, לשים בD או לא לשים בD?

שים בC, כפרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים בC, כפרה.

לכונן אין וירטואלי, למערכת כולה (windows) יש וירטואלי והבחירה בכוננים קובעת איפה הוא יאוכסן.

"שים ב-C" אומר שים את הזכרון הוירטואלי של המערכת ב-C. (כלומר לא גם ב-C וגם ב-D)

בקיצור- אל תשים ב-D וירטואלי.

הפוך, רדיוס הסיבוב בתחילת הדיסק גדול יותר מאשר בסוף. הארד דיסק הוא הפוך מCD - בCD הדיסק מתחיל באמצע ונגמר בקצה ולכן הוא יותר איטי בהתחלה ויותר מהיר בסוף. הארד דיסק מתחיל בקצה ונגמר באמצע ולכן הוא יותר מהיר בהתחלה.

ytoledano - לא הבנתי כלום מההסבר שלך. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכונן אין וירטואלי, למערכת כולה (windows) יש וירטואלי והבחירה בכוננים קובעת איפה הוא יאוכסן.

"שים ב-C" אומר שים את הזכרון הוירטואלי של המערכת ב-C. (כלומר לא גם ב-C וגם ב-D)

בקיצור- אל תשים ב-D וירטואלי.

אבל נאמר פה שאפשר לשים כל כונן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה בכלל נוגע בזה מה זה משנה על איזה כונן זה??? מה שבטוח זה שאם תעביר לכונן אחר זה לא ישנה כלום

פשוט תן למערכת להגדיר את זה אוטומטית ואז בהתאם לתהליך זה בוחר כמה לקחת ובכמה וירטואלי להשתמש

תלחץ בבקשה ALT+CTRL+DEL ואז תלך ללשונית "תהליכים"

תצלם את המסך ותעלה לפה.. יכול להיות שיש לך כל מני PROCESS מיותרים ואפילו כאלה שלא אמורים להיות שם

עוד דבר שיכול להיות זה שהקספרסקי זולל לך משאבים אבל זה כבר פחות הגיוני כי ב 1GB זה לא מורגש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...