מארז+ספק 1500 ש"ח (אפשר יותר) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז+ספק 1500 ש"ח (אפשר יותר)

SHOOTER8

Recommended Posts

המחשב יכלול E6420 כרטיס מסך 8600GT ושלושה HD. אני זקוק לכמה שיותר מקומות לצורבים.

חשבתי על STACKER 810 ויש לי כמה שאלות למי שמכיר אותו הכרות אינטימית.

1. כמה מקומות לצורבים יש בפועל? הבנתי שהמאוורר הקידמי תופס כמה מקומות, האם זה נכון?

2. האם פלופי תופס מקום של צורב?

3. אם אני ארצה להוסיף HD זה יהיה ע"ח צורב?

אם אתם מכירים מארז מתאים יותר, אשמח לשמוע.

בחיפוש שערכתי באתר, התברר לי שצורבים זקוקים יותר ל- 5V ו- 3.3V מאשר ל- 12V. אם זה אכן נכון, חשבתי על ה-NOISETAKER 420W כי ההספק שלו במסילות הרלוונטיות יותר גדול מה-NOISETAKER2 485W ומהליברטי 400W. מה אתם אומרים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב יכלול E6420 כרטיס מסך 8600GT ושלושה HD. אני זקוק לכמה שיותר מקומות לצורבים.

חשבתי על STACKER 810 ויש לי כמה שאלות למי שמכיר אותו הכרות אינטימית.

1. כמה מקומות לצורבים יש בפועל? הבנתי שהמאוורר הקידמי תופס כמה מקומות, האם זה נכון?

2. האם פלופי תופס מקום של צורב?

3. אם אני ארצה להוסיף HD זה יהיה ע"ח צורב?

אם אתם מכירים מארז מתאים יותר, אשמח לשמוע.

בחיפוש שערכתי באתר, התברר לי שצורבים זקוקים יותר ל- 5V ו- 3.3V מאשר ל- 12V. אם זה אכן נכון, חשבתי על ה-NOISETAKER 420W כי ההספק שלו במסילות הרלוונטיות יותר גדול מה-NOISETAKER2 485W ומהליברטי 400W. מה אתם אומרים?

תודה

____________________________________________________________________________________

אני רואה שענית על התשובה בעצמך.. יפה מאוד :)

בקשר לשאלות:

1. תלוי במארז.. ב810 נראה לי יש מקום ל11? אני לא בדיוק זוכר ויודע, אף פעם לא התעניינתי במארזים בגודל מחיר הזה. המאוורר לא תופס מקום בד"כ.. כי מגדילים את המארז במיוחד בשבילו.

2. יש להם מקומות מיוחדים משלהם - הגודל של פלופי הוא לא אותו גודל של צורב.. למרות ששוב פעם, אין לי מושג מה קורה ב810

3. שוב פעם, בכול מארז אם אני לא טועה זה שונה.. כי יש שבהם הכוננים נשלפים החוצה ויש אחרים.. אין לי מושג איך זה ב810 אבל נראה לי שכן

בכול מקרה, לך על 810 אתה לא תתחרט תאמין לי. אני אישית לא בדקתי עליו חומר אף פעם כי זה מארז ממש ממש יקר, אבל אם יש לך את התקציב לך עליו.. אם יש לך יותר תקציב אז לך על 830. בכול מקרה, יהיה לך את הכי הרבה מקום שאפשר ב810.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם, אבל השאלות שלי לגבי ה-STACKER 810 לא נענו. נקווה שמישהו שהרכיב או שיש לו מארז כזה יוכל להשיב לי.

מה דעתכם על ה-Armor VA8000 ?

אני יודע שאתם סולדים מטרמלטק, אבל אם הבנתי נכון, אפשר להרכיב 3 HD ליד הספק ואז מתפנים מקומות לצורבים. אני צודק?

לא קיבלתי תשובה מפורטת לגבי הספק.

האם לא כדאי לקחת ספק מיושן שבו הדגש הוא על המסילות של 5V ו- 3.3V ע"ח ה- 12V ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא ולא לגבי המסילות של ה5V.

תיקח את הליברטי.

לגבי הArmor VA8000 גם לא.

תיקח או את ה810 או את ה570 או את ה900.

תסתכל על שלושתם ותבחר איזה מהם אתה מעדיף.

על כמה צורבים אתה מדבר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...