רוק - מאיפה להתחיל?! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוק - מאיפה להתחיל?!

SweeT_EviL

Recommended Posts

שמעתי הכל (למעט גו'ני מאר, דיוויד גילמור וקיט' ריצארד כי לא מצאתי תשמות שלהם באנגלית) ואלה העולים לשלב הבא ( =] ) :

acdc

nirvana

disturb

p.o.d.

pantera

rage against the machine

אני ישמע עוד מכל הלהקות הנ"ל(כי כמו שציינתי בעבר שמעתי רק 2-3 שירים מכל להקה) ויראה אם אני ימשיך איתם =]

יש עוד המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי שהתאפסת קצת, אני מציע לך לפתוח תחנה ב pandora.com, בשם פאנטרה או ACDC, והאתר כבר יריץ לך להקות בסיגנון...

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Gilmore

http://en.wikipedia.org/wiki/Keith_Richards

אני מציע לך לנסות את ג'ו סאטריאני וסטיב וואי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shut your pie hole

אני עדיין לא מבינה איך בנאדם עם כינוי מגוכך כשלך יכול להגיד לי מה לעשות (ולחשוב שאני אציית לו).

חחחח נעלבת?

וזה ממש לא אני רשמתי את זה

אחי בן 17 רשם את זה והוא עבר את כל המוזיקה שרשמו פה..

הוא לפי דעתי צודק

את סתם מתנשאת . :-\

מתי הספקת לעשות את האח הזה? אולי תפסיקו להתחבא מאחורי "אח שלי" "חבר שלי", "אכלו לי, שתו לי". תודו שאתם לא מסוגלים לקבל ביקורת ואתם היחידים כאן שנעלבים.

לא כי אתה פשוט מגן על בחורה שאתה לא מכיר,למרות שהיא אשמה לגמרי...זה מה שבתולים עושים בדרך כלל כי בראש התמים שלהם הם חושבים שיצא להם מזה משו....

והגישה הזאת עזרה לך לאבד את הבתולים שלך? :lol:

יא אללה, כאילו לאבד את הבתולים זה ערך עליון. מה? בתולים זה מחלה כאילו? אז מה, גם החתולה שלי לא בתולה, זה הופך אותה ליותר חכמה? ובמה בדיוק אני אשמה, חוץ מלפגוע באגו שלך ושל כמה "רגישים" כאלו כמוך? אתם לא מסוגלים לא לצחוק ולא לקבל ביקורת ולא להודות בטעויות שלכם.

אתה לא מבין את הבדיחות שלי, בסדר, אל תגיב. לא באתי בכוונה לתקוף או להעליב אף אחד, בטח לא מישהו שזה לא הגיע לו, זה שלכמה אנשים כאן תקוע מקל ברקטום, זאת לא בעיה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על הרשימה שלי.. כן אין הרבה קשר הסיגנונות..

Blind Guardian

Bloodhound Gang

Franz Ferdinand יותר אינדי ..ניראה לי , אבל אהבתי

Limp Bizkit :smile1:

Mr Bungleיכול להיות "טיפה" מוזר .. לא להכנס להלם :silly:

Muse פשוט טובים

Powerman5000

Queens of the Stone Age

Rammstein

System of A Down

Type O Negative (בטח הטרו-גוטים או שאיך שהם קוראים לעצמם יקטלו אותי, אבל יש להם כמה שירים שאני אוהב)

Sub Dub Micromachine איינדסטריאל מטאל של גרמנים לפנים..

כן אין פה קשר בין מחט לשחת ..=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרוגרסיב טוב זה סטיבן ווילסן מפוקיופיין טרי, הוא עשה יצירה פשוט חבל"ז לפנים עם opeth (שהיא בכלל להקה אחת מהטובות בלי קשר), dammnation.

זה לא הסגנון (בעיקר) של אופת' ,אבל הם עושים את זה פשוט טוב, progressive metal אפשר לקרוא לזה.

פרוגרסיב בכלל זה אחד הדברים היותר אהובים עלי ומי שלא שמע את אטמוספירה ופרווה חמה, שיתבייש לו :P

אהה, כן, עכשיו נשאר לך רק מה להתחיל לשמוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאליקה! :smile1:

לשמוע תדיסקוגרפיה של מטאליקה זה כמו לעבור על ציר זמן של המוזיקה - מההתחלה כספיד, מעבר להאבי מטאל, הבי מיינסטרים מטאל, מטאל משולב עם בלוז ובאלבום האחרון שוב סוג של מטאל לא מזוהה

מומלץ!

מטאליקה רק עד LOAD (ואולי גם RELOAD) אחרי זה זה כבר לא !!11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתחיל מהקל ופשוט ליותר כבד ומורכב : והכי חשוב לא להקשיב לזבל שיש בגלגל"ץ ואמ טי וי 2.

התחלה , רוק אלטרנטיבי - רוק לא הכי כבד

the doors , nirvana , primus , coal chamber , distrubed ,muse , joy divison , puddle of mudd , cranes , mazzy star , foo fighters , editors , faith no more , incubus , otep , system of a down

מרלין מנסון ( אלבומים מוקדמים )

staind , deftones , preal jam , alice in chains , mad season , tool , a perfect circle , rob zombie , white zombie , static - x

להתעכב על גראנג ' : Mudhoney , alice in chains , mad season , peral jam , three fish , smashing pumpkins ,

screaming trees , the tea party , u-men , tad , crain , skin yard , three fish , janitor joe

ועוד הרבה הרבה להקות מסיאטל. אפילו ל hole יש דיסק אחד סביר.

לעבור לקצת מטאל פופולרי

pantera , איירון מיידן , emperor , pardaise lost , death , at the gates , anal cunt , the crown

mesuuga , timat , the crown, nile , obituary

, קניבל קורפס , slayer , מגדת , king diamond , arch enemy , rotting christ

אותי אישית המטאל שיעמם אחרי כמה שנים - כי רוב הלהקות בנאליות וחוזרות על עצמן.

ומפה אחרי שמהטאל כבר משעמם אותך , לעבור לסגנונות רוק יותר מעניינים

סטונר \ סלאדג' \ דרון :

melvins , earth , sun o , Old Man Gloom , sleep , boris , orange goblin , Ramesses ,

couroptted , 5ive , Gorch Fock , Bongzilla

נויז רוק \ פוסט פאנק פסיכדלי : Butthole Surfers , the cows , killdozer , the jesus lizard , scratch acid , crust , rapeman , god bullies , king snake roots , Crown Roast , hammerhead , attic ted , vaz , Steel Pole Bath Tub

pogo the clown , pussy galore , tar , of flies , ed hall , Cosmic Psychos , Helios Creed , no trend , Boxcar Satan

אני מציע לך לשמוע כל להקה שהוציאה אלבום דרך amrep records.

מי שרוצה לדעת איך נראה רוק אמיתי - תראו את הקטע הזה מתוך הופעה של הג'יזס ליזרד

תראו איך הסולן קם להופיע למרות הכל ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pavement, Sonic Youth, The Beatles, Gram Parsons, The Velvet Underground, Jesus and Mary Chain, Gang of Four, Nirvana, My Bloody Valentine, Slowdive, Radiohead, Mercury Rev, Frank Zappa, The Stooges, Jimi Hendrix, Husker Du, Leonard Cohen, Love, The Doors, Metallica, Mission of Burma, Neil Young, Buffalo Springfield, David Bowie, Prince, Pulp, Suede, Silver Jews, Elvis, The Clash, The Cure, The Fall, Public Image LTD, The Grateful Dead, The Moody Blues, The Pixies, The Replacements, The Rolling Stones, Bob Dylan, The Smiths, The Soft Boys, Pink Floyd, The Everly Brothers, King Crimson, Big Star, Big Black, Black Flag, Brian Eno, The Byrds, Chuck Berry, Bo Diddley, Blur, Buddy Holly and the Crickets, Lemonheads, Fugazi, Franz Ferdinand, Guns n Roses, Guided by Voices, This Heat, Joy Division, Motorhead, Nick Drake, Oasis, Led Zepplin, Prince, Television, Television Personalities, The Libertines, The Pogues, U2, Wilco, Wire, Yo La Tengo, The Beach Boys, Van Morrison, Ride, Captain Beefheart

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה לדעת איך נראה רוק אמיתי - תראו את הקטע הזה מתוך הופעה של הג'יזס ליזרד

תראו איך הסולן קם להופיע למרות הכל ,

גם אני הייתי מתעלף מלשמוע את אותם 2 אקורדים שוב ושוב ושוב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר זאפלין אז יש את קשמיר, in the lihgt ועוד המון, אבל ההייפ שעושים סביב stareway to heaven סתם מוגזם... שיר מעולה, אבל היחס אליו מוגזם... כמו הבוהמיאן רפסודי של קווין :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...