רוק - מאיפה להתחיל?! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוק - מאיפה להתחיל?!

SweeT_EviL

Recommended Posts

עד עכשיו הייתי שומע בעיקר טרנס-פסיכודלי FULL ON וכל שאר הירקות, שחורה ולפעמים איזה היפ הופ נחמד.

וחשבתי שבנאדם בגילי(18) חייב לפחות להכיר מה זה רוק, ואולי להתחיל לאהוב. בכל אופן ממהשאני יודע בלי קשר לאיזה סוג זה - ישן זה יותר טוב מחדש, אולי אני טועה.

אז התחלתי אתמול לשמוע אתמול כמה שירים של ACDC - פסדר, חביב.

בכל אופן תנן המלצות למה לשמוע, אתה יכולים לתת המלצות ללהקות או לשירים ספציפים - מה שבא לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא אמור להתחיל לשמוע רוק "כי אתה צריך בגילך" אלא אתה מגיע לבד ומוצא איזה סגנונות אתה אוהב!

אם לא שמעת עד עכשיו רוק ואתה צריך עצות ל"להתחיל לשמוע" אז אתה כנראה אף פעם גם לא תאהב ולא תבין את המוזיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו הייתי שומע בעיקר טרנס-פסיכודלי FULL ON וכל שאר הירקות, שחורה ולפעמים איזה היפ הופ נחמד.

אל תעלב בבקשה, אבל זה :lol: :lol: :lol: לא מוסיקה בכלל. אבל הרבה צעירים שומעים זבל ולא יודעעים שזה זבל כי הם פשוט לא שמעו מוסיקה איכותית כמו רוק או ג'ז. טוב שהחלטת לבדוק מה עוד יש. נסה את DIRE STRAITS ואת JIMMY HENDRIX :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשכוח איירון מיידן, איגלס, תנסה גם מטליקה, סמאשינג פאמפקינס, את דה קילרס אולי גם תאהב, ריימונס

כמו שאתם שמים לב, הרבה מה שאתם נותנים זה לאו דווקא רוק, רוב הסגנונות האלה יצאו מרוק (מטאל ופאנק) ככה שאני חושב שמותר להביא מכל סגנון שמבוסס על רוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sikl, גם אם אתה צודק הגישה שלך מגעילה.

לפותח הדיון, אני כשהתחלתי להתעניין ברוק בתיכון התחלתי מהדלתות, לד זפלין, החיפושיות ויצאתי בסדר.

אבל למען האמת מה שהכי עזר לי הייתה ספריית האלבומים של אבא שלי כך הרבה המוזיקה שהתעניינתי בה הייתה נגישה מיידית בבית :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי ככה:

כיתה ד' - לינקין פארק

ז' - מטאליקה

ח' - אירון מיידן

ט' - פנטרה וכל השאר.. :)

(עכשיו אני שומע ה כל... הPLAYLIST שלי מורכת מטראנסים, פסיכודלי, רוק כבד, מטאל, קצת היפהופ, דאנס ואפילו קלאסית... אפילו שכשמגיע שיר קלאסית שהוא לא טכנו לרוב אני מעביר מיד.. במיוחד אם הוא יותר מ5-6 דק' :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזי (אוזבורן, למי שלא מכיר...) תותח. אחלה .

הזכירו פה את כל האהובים עלי כבר. אבל בכל זאת:

ביטלס (חולה על Abbey road).

לד זפלין.

נירוונה.

ה-Doors - הם קצת יותר לכיוון הפסיכודלי, אם אפשר לקרוא לזה ככה. קצת יותר ניסיוניים ושונים. וזה יוצא מגניב.

כל הנ"ל הם מה שנקרא "קלאסיקה על-זמנית". באמת משהו מיוחד.

רוק כבד ושות' אני לא אוהב, זה רועש מידי (איכשהו אוזי מצליח לצאת מהכלל הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...