ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה

MalGano

Recommended Posts

מי אמר שזה לא יהודי?

סבבה זה הומצא בבריטניה (שיהיה)

אז זה במקור מנהג בריטי ולא ישראלי

אבל מה הקשר ליהודי?

אתה לא חושב שאתה קצת ילדותי בהערה הזו?

הבן אדם נתן לך קישור מדוייק שהראה לך שזה ממנהגי הגויים (לפחות בעבר, אולי גם בהווה במקומות אחרים, לך תדע)

בתנ"ך יש איסור מפורש לא רק לא ללכת אחרי אלוהים אחרים אלא גם לא לנהוג כמנהגי הגויים.

מה אתה רוצה עוד?

העלת נושא ואותו ספיציפית סגרו לך. תמצא פינה אחרת פתוחה ומשם תתקיף את הנושא. אי אפשר לדון עם מישהו בנושא שכבר סיפקת לו את התשובה, אתה מקבל את התחושה שאתה מדבר אל הקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

but standing in memory isn't a religious thing it's a cultural thing. so ok the british did it first, so? again it's not a religious thing. well if doesn't have anything to do with gentiles' religious costumes, then what? is it just because they it first? well then gentiles also eat, in fact they do it 3 times a day, then shouldn't the orthodox, following their own logic, stop eating?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתם את התשובה שלכם,ועכשיו אתם משמיצים את התורה?

אתם לא חושבים שאתם די פוגעים?

פוגעים?!

איזה מין הערה מטומטמת זו?

ה"השמצות" האלה פוגעות בחרדים לא יותר מזה שהחרדים שלא עומדים בזמן הצפירה פוגעים בחילוניים (שמשרתים בצבא ויכולים בקלות להיות חלק מאלה שלכבודם הצפירה)

וזה שזה מ"מנהגי הגויים" זה התרוץ הכי מטומטם ששמעתי... "הכלב אכל לי את המחברת" נשמע יותר אמין.

עישון זה לא ממנהגי הגויים?

נסיעה במכוניות זה לא ממנהגי הגויים?

לעמוד בצפירה שנועדה לסמן זמן מסויים שבו כל העם, ביחד, מכבד את אלה שמתו כדי להגן עליו, זה עניין של כבוד בסיסי.

לחרדים אין שום כבוד כלפי אלה שמגנים עליהם במחיר של החיים שלהם.

לגבי הנושא המקורי של הת'ראד- כבר כתבתי את זה כמה פעמים, ואני אכתוב את זה שוב: ערבים הם לא בני אדם. הם חלאות שלא מגיע להם לנשום את אותו האויר ששאר בני האדם נושמים.

הנטייה הגנטית\ תרבותית\ קולקטיבית שלהם לפגוע ולהרוס בכל מה שמסביבם פשוט לא מאפשרת להם להיכלל בקבוצת בני האדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדוסים לא רוצים לעמוד, שלא יעמדו.

הם לא משרתים בצבא, החללים שנפלו לא מהציבור שלהם, מצידי שגם ערבים לא ייעמדו.

העיקר שאני יודע שאני עומד בצפירות ומכבד את היום הזה, התנהגות של מתועבים לא צריכה

לעניין אותי או לעצבן אותי וגם אתכם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבדיל.

אנחנו מדברים פה על כיבוד והנצחת נפש.

וראינו כבר כמה פעמים עד כמה שזה חשוב מאוד לחרדים (בנושא הקברים).

הם בוחרים לא להנציח את אותם חללים על ידי מנהג גוי. אלא הם בוחרים להנציח ולכבד את אותם חללים על ידי מנהג יהודי.

מה לעזאזל לא מובן פה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהי שלמדה איתי וגרה עכשיו ביפו סיפרה לי על זיקוקים ביום כיפור כי היתה חתונה של ערבים בשכונה שלה. קשה לי להאמין שזאת פרובוקציה ואני לא חושבת שהם צריכים להתחשב במועדים ובחגים שלנו, כשם שאנחנו לא מתחייבים להתחשב במועדים שלהם.

זה לא חג דתי, זה חג לאומי של המדינה, אם הערבים הם אזרחי מדינת כמו שהם טוענים, עליהם לכבד את היום הזה, כנ"ל גם הדוסים האלה.

בקיצר מי שעשה את זה צריל לתת לו פטיש בראש :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חג דתי, זה חג לאומי של המדינה, אם הערבים הם אזרחי מדינת כמו שהם טוענים, עליהם לכבד את היום הזה, כנ"ל גם הדוסים האלה.

בקיצר מי שעשה את זה צריל לתת לו פטיש בראש :bash:

הערבים לא טוענים שהם אזרחי מדינת , הם טוענים שהם פלשתינאים ש"נכפתה" עליהם אזרחות ישראלית, Poor Souls, שמעתי שהמצב הכלכלי בסוריה ממש טוב...

צריך להבדיל.

אנחנו מדברים פה על כיבוד והנצחת נפש.

וראינו כבר כמה פעמים עד כמה שזה חשוב מאוד לחרדים (בנושא הקברים).

הם בוחרים לא להנציח את אותם חללים על ידי מנהג גוי. אלא הם בוחרים להנציח ולכבד את אותם חללים על ידי מנהג יהודי.

מה לעזאזל לא מובן פה?!

מה זה לעזאזל מנהג גוי?? יש לדבר הזה הגדרה? אני באמת חושב שזה מה שRK אמר, מבחינה דתית לא לעשות אלילים וכד'... כמו שכבר אמרו כאן - הגויים נוהגים לאכול, וגם להתלבש! רחמנא לצלן! צריך להביא לכאן מתישהו איזה "גדול בתורה"... אני פשוט לא מצליח להבין את הדברים האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכים....אז בגלל שהם תוכים לא מכבדים את מנהגיהם...אההה ברור...

אולי גם החרדים צריכים להפסיק להתחשב בחילונים ואז יהיה פה באמת שמח.

מה הקשר? מה זה "לא מכבדים את מנהגיהם" ? לפי הגדרתך "לכבד את מנהגיהם" זה לשים טלית וציציות, ללבוש שטריימל ולעבור לגור בבני ברק? אני לא מבקש שהם יכבדו את המנהגים החילוניים שלי (להבדיל אלפי הבדלות ממנהגים לאומיים), כמו ללכת לקולנוע או לפאב או לעשן נרגילה, אז למה שאני "אכבד" את המנהגים שלהם? ומה זה "לכבד" בכלל? אני לא מפריע להם באורח החיים שלהם.

וכן, הם תוכים. למעשה, הייתי אומר שאורח החיים שלהם (דיכוי חשיבה עצמאית, הליכה אדוקה ועיוורת אחר מנהגים שכל מטרתם היא לשמר את אורח החיים הפרימיטיבי, ציות עיוור כמעט לרבנים ומטיפים, קנאות עד לכדי אלימות לחוקים פרה-היסטוריים ועוד ועוד) מזכיר מעט את ה-Borg.

Lev0 - מה זה משנה ש"החללים שנפלו הם לא מהציבור הזה" ? מה זה הציבור הזה? הם לא יהודים כמוני? הם לא חיים בישראל כמוני? הם לא נהנים מכל הזכויות שהמדינה מעניקה להם? החיילים שנפלו, לא נפלו בהגנה גם עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...