מה הרכב הכי טוב להתחיל איתו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הרכב הכי טוב להתחיל איתו?

eli_a2006

Recommended Posts

שלום לכולם אני בדרכי להוציא רשיון בעזרת ה' ורציתי לדעת מה הרכב שהכי טוב להתחיל איתו אני לא מהמתלהבים שיש להם רישיון והולכים לקרוע את הרכב אני רוצה שלא לוקח הרבה דלק שיהיה מהיר(לא חייב להגיע ל-100 תוך 2 שניות)שיהיה נח(דבר מאוד חשוב אצלי)ושיחזיק לי משהו כמו 4-5 שנים ויותר תקציב עד 20 אלף תודה לכולם eli_Asus.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

205GTI ב-20K הוא לא ימצא אחת נורמלית (ז"א לא יד 10 \ מנוע לפני מוות \ שלדה יותר עקומה מפרבולה)

ובטח שלא יישאר מספיק כסף ליישור קו אפילו

גם 106 ראלי לא מוכרים במחירים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה לכולם באמת אני רואה שמבינים פה ממש יפה במכונית ויש לי עוד שאלה שאתם אומרים "לישור קו" עוד כמה דברים אחרי הקניה וכו' למה אתם מתכונים ועם אפשר בבקשה פירוט והחלטה סופית מה לקנות ותודה לכולם שוב eli_Asus.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישור קו אומר,אחרי שאתה קונה את הרכב,תמיד יש דברים שיש לתקן,הכל יחסי.

לכן מומלץ להשאיר 2000 שקל פחות או יותר תלוי ברכב שאתה קונה בשביל זה.

אני ממליץ שוב רק על פיאט פונטו, שנותן המון,אמין במידה וטופל כמו שצריך,חלפים זולים ובשפע,לא שותה דלק(מומלץ המנוע 1250 סמ"ק)

תתייעץ עוד בפורום שנתתי לך בכדי לגבש החלטה סופית,וגם להבין איך רוכשים ביד שנייה ולא ליפול בפח.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישור קו אומר,אחרי שאתה קונה את הרכב,תמיד יש דברים שיש לתקן,הכל יחסי.

לכן מומלץ להשאיר 2000 שקל פחות או יותר תלוי ברכב שאתה קונה בשביל זה.

אני ממליץ שוב רק על פיאט פונטו, שנותן המון,אמין במידה וטופל כמו שצריך,חלפים זולים ובשפע,לא שותה דלק(מומלץ המנוע 1250 סמ"ק)

תתייעץ עוד בפורום שנתתי לך בכדי לגבש החלטה סופית,וגם להבין איך רוכשים ביד שנייה ולא ליפול בפח.

בהצלחה.

מחזק! כל מה שצריך ברכב שמתחילים איתו/רכב לנהג צעיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...