מה הרכב הכי טוב להתחיל איתו? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הרכב הכי טוב להתחיל איתו?

eli_a2006

Recommended Posts

אלי ,

אל תחשוב לקנות VAGית , הטיפולים יקרים מאוד . אבל למעשה, זה משתלם!

ממ , אני הייתי הולך על PUG 106 , וכמובן שלפני קנייה של האוטו , אתה בודק שילדה.

הבעיה העיקרית והיותר משמעותית ב 106 זה שימוש במים במקום בנוזל .. זה יוצר סתימות וחלודה בצורה הרבה יותר משמעותית ברכב הזה מאשר באחרים..

הייתי אומר שאפילו גולף דור 3 יכולה לבוא בחשבון.. הם פחות או יותר בתקציב..

גולף? אתה יודע לאיזה שנתון הוא יצטרך לרדת בשביל "מותג" גולף ב 20K(יאא רייט.. ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה עם פיאט בראבו? אוטו נחמד דווקה

הרבה בעיות חשמל... וכל מיני חלקים קטנים שלא מפסיקים להתקלקל..

אבל בסה"כ זה אחד הרכבים הפחות מוערכים שיש...

הבראבו 3 דלתות , שהיא מדהימה בעיצובה לדעתי תהיה אופציה לא רעה...

עכשיו למי שחושב שאני סותר את עצמי , אני בדיוק להפך, הרכב לא מוערך בארץ ולכן המחיר נמוך - מה שאומר שאפשר לעלות בשנתון ולקבל חדש יותר בפחות כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ודבר ראשון וחשוב מאוד זה להודות לכולכם באמת ממש עזרתם לי ודבר שני אתמול עלית עם בן אדם שיש לו דייהטסו אפלאוז שנתון 93 אמר שקנה אותה ב-80000 והוא אמר שזה בובה של וממש אהבתי את הצורה שלו אפשר לשפר אותו והוא יהיה ממש יפה מה אתם אומרים ותודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משפחתי סדאן, על כל המשמעויות

האחזקה לא תהיה כמו האצ'בק זולה, הצריכת דלק תהיה מטורפת יחסית (רובן אוטומטיות, מנוע 1.6) השנתון ממש ענתיקה

ואין לך שם הרבה בסיס לשיפור, החלפת מנוע לאחד חזק יותר (עדיין 1.6) זה רק מייבוא וגם זה סיפור יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ודבר ראשון וחשוב מאוד זה להודות לכולכם באמת ממש עזרתם לי ודבר שני אתמול עלית עם בן אדם שיש לו דייהטסו אפלאוז שנתון 93 אמר שקנה אותה ב-80000 והוא אמר שזה בובה של וממש אהבתי את הצורה שלו אפשר לשפר אותו והוא יהיה ממש יפה מה אתם אומרים ותודה לכולם!

I seriously hope that you either wrote one zero too much in the price or wrote a 9 instead of a 0 in the model year. or that he paid in rubles or something like that...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WHATS THAT תגובות: 31,798

ברור שזו טעות של תוספת 0 אלה אם כן :o

עוד מכונית - מיצובישי גאלנט אחלה אחלה אחלה של אוטו רק לבדוק שהיא לא מיוצרת בטורקיה כי רב הדברים שבאים מטורקיה שווים לת^ת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה רכבים טובים להתחיל איתם, הבעיה זה למצוא אקזמפלרים שלהם במצב טוב ובמחיר נורמלי.

אם אתה מחפש אוטו כיפי, וסבבה לתחזוקה, אז זה האוטו שלך:

106XSI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה רכבים טובים להתחיל איתם, הבעיה זה למצוא אקזמפלרים שלהם במצב טוב ובמחיר נורמלי.

אם אתה מחפש אוטו כיפי, וסבבה לתחזוקה, אז זה האוטו שלך:

106XSI

לך תמצא אחת שלא עברה ידיים מתעללות.. כבר כמעט לא ראילי למצוא כזאת שלא עברה התעללות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מכונית - מיצובישי גאלנט אחלה אחלה אחלה של אוטו רק לבדוק שהיא לא מיוצרת בטורקיה כי רב הדברים שבאים מטורקיה שווים לת^ת

לא, עדיף קאדילאק סדאן דוויל משנות ה-50

מה הקשר של המכונית הזאת לעולם? היא טוחנת דלק בכמויות מטורפות, היא ארוכה בטירוף, והאחזקה שלה בשמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...