שלוש שאלות בנוגע ל ABIT A9B PRO ( ועוד אחת בנוגע לביוס שהוספתי בעריכה..) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלוש שאלות בנוגע ל ABIT A9B PRO ( ועוד אחת בנוגע לביוס שהוספתי בעריכה..)

kimi

Recommended Posts

1) בניגוד ללוחות אחרים ברמת מחיר שלו אין לו כניסות של פורט טורי ומקבילי, האם זה חסרון? או הכניסות האלו לא יהיו שימושיות בעתיד?

2) שמתי לב שיש לו כניסות eSATA אבל לא ברור לי למה צריך אותן, לא מכיר ציוד שמשתמש בכניסה הזו. מישהו יכול להסביר?

3) הלוח הזה נמכר בנעה ב 750ש"ח וגם ה GA-965P-DS3 נמכר ב750 ש"ח והוא לא REV3.3 במצב הזה כדאי להשאר עם הABIT?

לא מתוכנן o.c (אולי בעתיד הרחוק..) ולא משחקים, אבל אני קונה מחשב להרבה זמן ולכן אני רוצה לוח טוב ואמין.

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות: 1. היציאות האלו כבר עבר זמנן וכיום לא משתמשים בהם. פעם השתמשו בהם לחיבור מדפסות ועוד ציוד היקפים למחשב.

2. חיצוני יכול להתחבר ליציאת Esata החיצונית הזאת.

3. במצב כזה עדיף ללכת לחנות אחרת ולקחת לוח של ג'יגבייט REV3.3. אחלה לוח עם תמיכה בבאס 1333 והוא עדיף על אביט במספר היבטים. שני הלוחות אבל מצוינים ואמינים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תיקון טעות-התקשרתי לנעה ואמרו לי שם שהGB הוא REV3.3 , (דרך אגב הבחור שענה עשה רושם שאין לו הרבה מושג במה שהולך בחנות..)

אם ככה אני מבין שב750 שווה לקחת את ה GB..

2) בקשר ל ESATA, זה מוזר נראה לי שבלוח של יש איזה 9 כניסות כאלה.. (לא מבין למה צריך את כולן)

3)

אחלה לוח עם תמיכה בבאס 1333 והוא עדיף על אביט במספר היבטים.

באיזה היבטים הGB עדיף על ה חוץ מה 1333?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2) בקשר ל ESATA, זה מוזר נראה לי שבלוח של יש איזה 9 כניסות כאלה.. (לא מבין למה צריך את כולן)

יש לו אולי 9 חיבורי SATA סה"כ

שחלק מהם הם eSATA

SATA משמש לחיבור דיסקים קשיחים וכוננים אופטיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...