תעודת אחריות וכבל חסר - מסך dell 2007wfp מפנדה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת אחריות וכבל חסר - מסך dell 2007wfp מפנדה

Markis

Recommended Posts

שלשום קיבלתי מפנדה מחשבים חנות קיסריה את המסך הנ"ל.

לא קיבלתי עימו תעודת אחריות, ונאמר לי ע"י בחור בשם סמי בחנות שהאחריות היא ל-36 חודש והוא רשם את המילים האלה בכתב יד על גבי החשבונית. האם זה אינו מוזר ?

כמו-כן היה משהו מוזר אחר: בתוך הקרטון לא היה כבל לחיבור המסך לחשמל. לא נראה לי שזה טבעי, האם יכול להיות מצב שהיצרן שכח לשים כבל חשמל בתוך הקרטון ?

טרם בדקתי את סוג הפנל ואם קיימים פיקסלים שרופים - אנסה לחפש בפורום איך עושים זאת.

מה שחשוב לי כרגע זה תעודת האחריות / פירוט תנאי האחריות - אודה למי שיש נסיון על עצותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התעודת אחריות רוב המסכים לא מגיעים עם תעודת אחריות והקבלה על הרכישה מספיקה

לגבי הכבל חשמל בגלל שהמסך מגיע מחול כנראה שהוא הגיע עם כבל חשמל אמריקאי שלא מתאים לארץ ומישהו הוציא אותו ולא דאג לשים ישראלי בתוכו

אם זה קריטי לך תתעקש לקבל כבל חשמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ולגבי תעודת אחריות אם ממש זה מפריע לך, פשוט אל תקנה שם"

האמת, לא נתקלתי למיטב זכרוני עד היום במוצר אלקטרוני שקניתי ולא צורפה אליו תעודת אחריות.

איך אפשר לדעת מהם תנאי האחריות, וכל הדיבורים בפורום על כמה פיקסלים שרופים, ותוך כמה זמן, יביאו להחלפת או תיקון המסך ?, והאם קיים מדרג של זמן שבו תנאי האחריות משתנים ?

בעת המבחן האם האמירה הכללית "אחריות 36 חודש" תספיק ?

ניסיתי באתר היצרן אליו קיימת הפניה מתוך אתר פנדה לבדוק מהם תנאי האחריות ועד עכשיו לא הצלחתי:

http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/lcd20_59233?c=il&l=he&s=bsd

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_2258&products_id=16194

האם שאר האנשים שקנו במקומות אחרים קיבלו תעודות אחריות ?[/u, כי אם לא: קשה לי להבין ההתנפלות שהיתה על בעל החנות מירושלים בזמנו בקשר לתעודות אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלתך ראה כאן.

המסכים הללו לא מגיעים עם תעודת אחריות בשום מקרה ובחנויות אומרים שישנה אחריות מלאה ל 36 חודשים.

מעל הקניה הקבוצתית בירושליים ריחפה השאלה מי יתן את השירות למסך מקולקל והאם זה יהיה במעבדה רשמית של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כבל חשמל - המסכים מגיעים מהיבואן ללא כבל חשמל. קניתי 2 כאלה לאחרונה מ-IQPC. לאחר שפתחתי את האריזות התקשרתי אל הבחור שם והוא בירר עם היבואן ומסתבר שבאמת זה מגיע בלי כבל חשמל. בכל מקרה, הוא שלח לי 2 כבלים בדואר (עדיין לא הגיעו, המסכים הגיעו רק לפני יומיים). בינתיים אני מסתדר (ניתן לקחת כבלים כאלה, למשל, מקומקום חשמלי ישן. להרבה מהם יש חיבור בדיוק כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...