תעודת האחריות למסך Dell 2007WFP - קניה מרוכזת מ"נקסטופ", ירושלים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת האחריות למסך Dell 2007WFP - קניה מרוכזת מ"נקסטופ", ירושלים

duhifat

Recommended Posts

שלום חברים,

לא יצא לי לעקוב אחרי הפורום כבר למעלה משבוע.

אלה מכם שקנו את המסך אצל יעקב מ"נקסטופ", תוכלו לעדכן אותי אם קיבלתם את תעודות האחריות?

איפה אנחנו עומדים עם העניין הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים,

לא יצא לי לעקוב אחרי הפורום כבר למעלה משבוע.

אלה מכם שקנו את המסך אצל יעקב מ"נקסטופ", תוכלו לעדכן אותי אם קיבלתם את תעודות האחריות?

איפה אנחנו עומדים עם העניין הזה?

לא קיבלנו כלום, עשינו עסק עם נוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה 2407WFP שלי ממשווק מורשה של CMS וגם אני לא קיבלתי תעודת אחריות, לדעתי בכל מקרה לא מקבלים תעודות אחריות.

האחריות ממומשת בעזרת הקבלה וזיהוי המסך מתבצע בעזרת מספרו הסידורי כך שהיבואן יודע אם המסך הגיע דרכו או דרך יבואן אפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה 2407WFP שלי ממשווק מורשה של CMS וגם אני לא קיבלתי תעודת אחריות, לדעתי בכל מקרה לא מקבלים תעודות אחריות.

האחריות ממומשת בעזרת הקבלה וזיהוי המסך מתבצע בעזרת מספרו הסידורי כך שהיבואן יודע אם המסך הגיע דרכו או דרך יבואן אפור.

אתה צודק בהחלט. הטיפול במעבדות הרשמיות היא רק ליבואנים הרשמיים! בד"כ ליבואני משנה יש מעבדות משלהן, יש אחריות לחלקים אבל לא לשעות העבודה.

(אני גם הזמנתי את ה2007FP שלי מCMS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה לקנות את זה ישירות דרך היבואן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון בהחלט.

אני גם לא קיבלתי תעודת אחריות והתקשרתי למעבדות CPM או משהו כזה ואמרו שמספיק הקבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכם שקנה את המסך הנ"ל דרך נקסטופ, מתגורר בירושלים?

אולי הגיע הזמן לפגוש את יעקוב פנים אל פנים...

בבקשה, שמישהו ירים את הכפפה ויקפוץ לשם

(אשמח לשמוע מה אתם חושבים על הרעיון שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי מיעקב. וגם אני לא קיבלתי כלום חוץ ממסך תקין, יום אחרי ההזמנה, במחיר זול יותר במעל 10 אחוזים כאשר הוא היחיד שהחזיק אותו במלאי.

מצחיק אותי הגבורה של חלק מהאנשים- נגיע חמולה ונבקש כסף חזרה! קורה משהו אני זורק לו את המסך על השולחן ולוקח אחר! בלה בלה בלה.

אולי במקום איומים שמישהו ישאל אותו שוב מה קורה עם זה. אם אני אזכור אני אעשה זאת ביום חמישי או ראשון כאשר אני פנוי.

רום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...