עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקרוב אני קונה מחשב חדש שיכיל כמובן את ה8800 לא יודע...[900 למארז]

SPIDERRRMAN

Recommended Posts

אם יש ל- כל כך הרבה מאווררים

זה בהכרח אומר שצריך ספק חזק?

400W יספיק? (מערכת עם מעבד 6000 וכרטיס מסך 88GTS\88GTX)

מאוררים כמעט ולא משפיעים על עניין הצריכה של המערכת שלך וספק איכותי של 400W יספיק

אבל למה? למה יותר טוב מה570?

אני ישמח אם תחכים אותי :).

בקשר ל400W.. לא הייתי מנסה. קח לפחות 550W לדעתי ובשביל מה אתה צריך כוח כל-כך חזק מהמעבד?

ככל הנראה שקט יותר,והרבה יותר מאורר,איכות בנייה מעולה - קרא עליו ביקורות

אפשר לספור על יד אחת מערכות שבאמת צריכות ספק של לפחות 550W וגם אלו בדר"כ מבוססות על מערך או CF של כרטיסי מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"בקשר ל400W.. לא הייתי מנסה. קח לפחות 550W לדעתי ובשביל מה אתה צריך כוח כל-כך חזק מהמעבד?"

קודם כל התקציב מאפשר...

אני גם משחק הרבה ורואה סרטים כבדים (HD- רזולוציה גבוה מה שנקרא)

וזה הדבר לדעתי שהכי חבל להתפשר עליו כי אם אתה יכול לקחת משהו חזק והבדל המחירים הוא לא הכי משמעותי אז למה לא?!

תראה למשל , מעבר מדגם לדגם למשל ב 8800 זה אלף שקל בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוררים כמעט ולא משפיעים על עניין הצריכה של המערכת שלך וספק איכותי של 400W יספיק

ככל הנראה שקט יותר,והרבה יותר מאורר,איכות בנייה מעולה - קרא עליו ביקורות

אפשר לספור על יד אחת מערכות שבאמת צריכות ספק של לפחות 550W וגם אלו בדר"כ מבוססות על מערך SLI או CF של כרטיסי מסך

קראתי עלו ביקורתבCafe הזה והם דווקא יותר אהבו את ה570.. הNZXT בגדר recommended וה570 בגדר Editor's choice.

ולא אמרתי שצריך 550W, אמרתי שזה מומלץ יותר. אם רוצים לעשות אוברקלוק וכד', לא הייתי ממליץ למערכת עם GTX לשים 400W.

ובקשר למעבד, פשוט זה די מצחיק ששמת עם GTX. יענו אם יש לך תקציב לGTX אז תשים 2 Due או שאם אתה ממש מליין וצריך את זה אז Quad אבל למה AMD? הם הרבה פחות טובים מINTEL (בינתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי עלו ביקורתבCafe הזה והם דווקא יותר אהבו את ה570.. הNZXT בגדר recommended וה570 בגדר Editor's choice.

ולא אמרתי שצריך 550W, אמרתי שזה מומלץ יותר. אם רוצים לעשות אוברקלוק וכד', לא הייתי ממליץ למערכת עם GTX לשים 400W.

ובקשר למעבד, פשוט זה די מצחיק ששמת עם GTX. יענו אם יש לך תקציב לGTX אז תשים Core 2 Due או שאם אתה ממש מליין וצריך את זה אז Quad אבל למה AMD? הם הרבה פחות טובים מINTEL (בינתיים).

לפי מה ששמעתי והבנתי ה 6000 הוא הרבה יותר זול ובמחירים שהוא נמכר איזה מעבד אתה יכול להשיג של שיהיה יותר טוב ממנו?

העניין של הכרטיס מסך הוא שהוא החלק הכי חשוב כי אני גם משחק וגם רואה ברזולוציה גבוה כך שהתקציב של הכרטיס מסך יתפוס שליש+ מהתקציב

ול-Xtract הסתכלתי באינטרנט וממש התרשמתי ממנו, יש עוד אתרים שמוכרים אותו או יש רק את החנות שבלינק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,פורום מפרטים זה לא פה לכן אני מבקש בלי התייעצויות כאלו ואחרות לגבי כרטיסי מסך/מעבדים אלא להיצמד לנושא.

TMS חנות מעולה עם ביקורות טובות לפי מה ששמעתי,המארז עולה כ-820 ש"ח מה שמשאיר לך מספיק כסף למשלוח (עולה כ-50 ש"ח אני מאמין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,פורום מפרטים זה לא פה לכן אני מבקש בלי התייעצויות כאלו ואחרות לגבי כרטיסי מסך/מעבדים אלא להיצמד לנושא.

TMS חנות מעולה עם ביקורות טובות לפי מה ששמעתי,המארז עולה כ-820 ש"ח מה שמשאיר לך מספיק כסף למשלוח (עולה כ-50 ש"ח אני מאמין)

אתה יכול גם לחפש בגוגל תחת "עברית" בטוח יש עוד כמה..

אני אישית עדיין יותר אוהב את ה570.. הבעיה עם הNZXT חוץ מזה שהלוח-אם לא נשלף זה שגם אם אתה שם עליו קירור מים המארז הופך לקטן ולא נוח לשימוש, קרא ביקורת ראשונה גוגל תחת ZERO REVIEW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמרכיבים לבד את המחשב שלהם הם בודדים ולכן העניין עם זה שהמגש של הלוח לא נשלף הוא זניח לחלוטין.

כנ"ל לגבי מערכות מיים

כן.. אבל אם רוצים מארזשגם יתאים לעתיד.

אני למשל לא הרכבתי מחשב לבד אף פעם וכיום אני מרכיב לבד.

היום אני משתמש באיוורור ולא בקירור מים אבל אולי יום אחד נאי ירצה מים?

מה שכן, התרשמתי מהZERO בגלל דבר אחד.. ה7 מאווררים. יש לך אפשרות בעצם, לשים 7 מאווררים שאחד מהם למעלה ולשחק איך שאתה רוצה.. מאוד שווה.

אבל לא נראה לי שעם 7 מאוררים הוא יותר שקט מ570.. בקיצור ה570 כבר הוכח כמארז אדיר, הZERO פחות ידוע ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה שהוא פחות מוכר ממנו בארץ עושה אותו פחות טוב? שטויות.

עוד מעט תגיד לי שאתה הולך לחשוב לעתיד ולכן אתה הולך לקנות ספק של 1KW או משהו כזה.

נו בחייך,אנשים יודעים אם הם מעונינים בקירור מיים או לא כבר כיום (אני לא בטוח שהוא בכלל מעוניין ב-OC)

וכנ"ל לגבי הרכבת המחשב,מעטים הם האנשים שמרכיבים את המחשב שלהם לבדם.

אם הלו שתי הסיבות היחידות למה לא לקנות את ה-Zero,כנראה שמאוד כדאי לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה שהוא פחות מוכר ממנו בארץ עושה אותו פחות טוב? שטויות.

עוד מעט תגיד לי שאתה הולך לחשוב לעתיד ולכן אתה הולך לקנות ספק של 1KW או משהו כזה.

נו בחייך,אנשים יודעים אם הם מעונינים בקירור מיים או לא כבר כיום (אני לא בטוח שהוא בכלל מעוניין ב-OC)

וכנ"ל לגבי הרכבת המחשב,מעטים הם האנשים שמרכיבים את המחשב שלהם לבדם.

אם הלו שתי הסיבות היחידות למה לא לקנות את ה-Zero,כנראה שמאוד כדאי לקנות אותו.

כן, אבל ב570 יש אותם. אז אם ב570 יש יותר למה לא לקנות אותו?

רק בגלל שיש 7 מאווררים?

אגב, Xtract זה די נראה כאילו אני מנסה להתווכח איתך או משהו אבל זו לא הכוונה.

אני פשוט גם מעוניין לקנות אחד ממארזים אלו ואני מנסה לגלות מה ההבדל בין570 לZero הזה כדי לקנות גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד.

קח את ה-Zero. במידה ולא תמצא חנות אחרת מ-TMS יש לך מספיק כסף כדי לבקש מהם לשלוח לך את זה מאחר והמארז משאיר לך 90 ש"ח לתקציב.

תתחדש.

אבל אני עדיין לא הבנתי מה ההבדל בין 570 לZero מלבד ה7 מאווררים ועד כמה הם נחוצים..

אני פשוט גם רוצה לקנות, אני מבקש עזרה בדיוק כמו האדון הנכבד הזה :).

נ.ב תבקש עזרה פורום מפרטים לגבי המפרט שלך, נראה לי שאתה הולך לעושת שגיאה די גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני עדיין לא הבנתי מה ההבדל בין 570 לZero מלבד ה7 מאווררים ועד כמה הם נחוצים..

אני פשוט גם רוצה לקנות, אני מבקש עזרה בדיוק כמו האדון הנכבד הזה :).

נ.ב תבקש עזרה פורום מפרטים לגבי המפרט שלך, נראה לי שאתה הולך לעושת שגיאה די גדולה.

ברור שאני אתיעץ לפני קניה...

אני פשוט מחכה לירידת מחירים הצפויה וליציאה של הכרטיסים החדשים של ATI אז אני מחכה שמבחינת התזמון של הקניה השאלה תהיה רלבנטית...

לגבי המארזים לא נראה לי ישתנה הרבה בחודש-חודשיים הקרובים ולכן אני כבר מתעניין ;)

ולגבי המארז של האנטק לאף אחד אין מה להגיד עליו? לטובה\רעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...