DX10 על XP ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DX10 על XP ?

simonsix

Recommended Posts

NVIDIA ו ATI לא יוציאו דריברים שתומכים ב DX10 ל , אז לא נראה לי שזה יעזור למישהו. זה בסה"כ אמור להריץ את השידרים וכו' שנתמכים ב DX10 על המעבד במקום על הכרטיס הגרפי. מה שכן זה אולי יאשפר להריץ משחקי DX10 על כרטיסים שלא תומכים עם גרפיקה לא להיט בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע,מי אמר שזה תלוי בהחלטה של חברות כרטיסי המסך?

מה שכתוב בכתבה בעצם זה שהמעבד יכול לקחת את תפקיד כרטיס המסך בכל מה שקשור לעיבוד הDX10

אולי לאנבידיה ול ATI יהיה כדאי לספק גם לXP

במיוחד ל ATI (AMD) שכן בשביל למכור יותר כדאי לעבוד עוד כמה שעות נוספות בפיתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מעבד באופן מפליא לא נועד לפעולות האלו. כדי שזה ירוץ בטח צריך לבטל את מרבית הדברים היפים, וגם אז לך תדע איך זה ירוץ (מי שרוצה, יכול להתקין שם את הבטא ולבדוק את הדוגמאות של מיקרוסופט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי DX10 הוריד רוב הcpu flags בקוד ואת רוב התלות במעבד אז מה זה נותן לך?

לא יהיה DX10 על , מבחינה מעשית זה לא אפשרית, MS יצתרכו לשכתב חצי ממערכת הההפעלה ולמה להם לעשות את זה על שלא תמכר מסוף ב2007?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Your graphics card does not need to support Direct3D10. Our libraries handle functionality that is missing from your card. You obviously won't get the same speed as if your card supported it, but depending on the speed of your CPU, most games should be fully playable.

כתוב פה שזה תלוי במהירות המעבד, זאת אומרת שמעבד כמו ייפעיל את זה יותר טוב מ-C2D?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ירוץ בלי קשר לDX10, דברים שעושים סימולציות של PS/VS קיימים הרבה זמן, חלקם אפילו יכולים להריץ אפליקציות במשהו שמתקרב לזמן אמת.

הבעיה היא שאין קשר בין games for לבין DX10, כל משחק שהוא בלעדי לVista לא יפעל על . ולא צריך לצאת מגדרם כדי לעשות את זה, יש הרבה דברים בDX10 מעבר לD3D10. ע"י שימוש פשוט למשל בVista Sound Module בלבד המשחק לא יעבוד על בלי לקרוס.

שיפסיקו לחמם את הבייצים יחפשו משהו נורמאלי לעשות עם הזמן והכשרון שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב פה שזה תלוי במהירות המעבד' date=' זאת אומרת שמעבד כמו ייפעיל את זה יותר טוב מ-C2D?

[/quote']

ניראה לך? הם התכוונו לכח של המעבד.

קח P4 ב3.0 וE6300 ב1.86, מי ניראה לך ינצח?

לא בטוח שהP4 יריץ את המשחק בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, סתם בשביל ידע כללי, מה היה המשחק האחרון שהציע את השימוש ב DX8 סתם כדי לתת הערכה גסה לחיים שנותרו ל DX9?

תאמין או לא, C&C החדש עדיין תומך בDX8.1 (כלומר GF4TI או R8500 ומעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב- לגבי הפטנט של הבחור הזה שרוצה לעשות את האמולציה של ה DX10, יש פה משהו אבסורד ותקנו אותי אם אני טועה- הוא אומר שהוא יעביר את הדרישת משאבים למעבד ולא לכרטיס מסך כן?

בתוכנות BENCH של FUTUREMARK נדמה לי שמראים את כוח המעבד בחישובים שאמורים להיות ספציפית לכרטיס מסך-אבל המעבד עושה אותם, לדוגמא ב 3D05 רואים את הקטע עם הספינה זז במהירות של 2-3 לשניה...אז אם פה בקושי המעבד עושה משהו -איך בפונקציות של DX10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...