AMD מדווחת על הפסדים ברבעון הראשון - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מדווחת על הפסדים ברבעון הראשון

Garbil

Recommended Posts

המצב של לא גרוע כמו שהרבה אינטלונים היו רוצים, כבר עכשיו ללא K10 המכירות של האתלונים X2 נוגסים במכירות של ה-C2D לשוק הביניים,

וגם את השוק הנמוך.

תוסיף גם את שוק שרתי 4P ומעלה שנשלט על ידי , ובקרוב הניידים בעזרת ATI כל יאכיל את הזבל שאינטל מוכרת GM9XX למניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהתחלה היתכוונתי להיתווכח איתך או משהו ולהראות לך שוב כמו רוב הפעמים שאתה טועה בצורה מחפירה פשוט אבל הוייכוח איתך משול לוויכוח עם קיר-חסר תועלת חסר טעם ובכלל אפשרות לוויכוח.....אתה עיוור פשוט בצורה שאתה מראה לכול אדם שיראה את התגובות שלך שאתה פשוט *************(לא ניראה לי שמותר להגיד את זה)

מראים לך שאהובת ליבך בצרות ובהספדי ענק ואתה כמו סתום ישר רושם "חכו חכו אינטל בצרות ובלה בלה בלה." גם אם ייתפרקו וייכחדו אתה ניראה לי תמציא לנו שהם עוד יחזרו בענק עם סופר מעבד ופלטפורמה חדשה וצ'יפסט מיוחד ומטורף.....או זה או שאתה תתאבד מזה.

ואת הבקורב בקרוב של שומעים כבר זמן רב!! מאז שהם אמרו "בקרוב" עברו הרבה מים בירדן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה היתכוונתי להיתווכח איתך או משהו ולהראות לך שוב כמו רוב הפעמים שאתה טועה בצורה מחפירה פשוט אבל הוייכוח איתך משול לוויכוח עם קיר-חסר תועלת חסר טעם ובכלל אפשרות לוויכוח.....אתה עיוור פשוט בצורה שאתה מראה לכול אדם שיראה את התגובות שלך שאתה פשוט *************(לא ניראה לי שמותר להגיד את זה)

תגיד, תגיד... כי גם לי יש הרבה מה להגיד! :bash:

מראים לך שאהובת ליבך בצרות ובהספדי ענק ואתה כמו סתום ישר רושם "חכו חכו אינטל בצרות ובלה בלה בלה." גם אם ייתפרקו וייכחדו אתה ניראה לי תמציא לנו שהם עוד יחזרו בענק עם סופר מעבד ופלטפורמה חדשה וצ'יפסט מיוחד ומטורף.....או זה או שאתה תתאבד מזה.

ואינטל לא אהובת לבך פאנבוי בארון, במקרה הכי גרוע תרכש ע"י חברה אחרת (מהמר על IBM) ככה זה היום בעסקים.

ואת הבקורב בקרוב של שומעים כבר זמן רב!! מאז שהם אמרו "בקרוב" עברו הרבה מים בירדן....

לבנתיים הם עומדים בזמנים שהם הציבו לעצמם, כבר שנה הם אמרו רבעון שלישי 2007. אבל לך נוח לעוות את המציאות.

BTW יהירות לא בריאה לבריאות. (יובל המבולבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב של לא גרוע כמו שהרבה אינטלונים היו רוצים, כבר עכשיו ללא K10 המכירות של האתלונים X2 נוגסים במכירות של ה-C2D לשוק הביניים,

וגם את השוק הנמוך.

תוסיף גם את שוק שרתי 4P ומעלה שנשלט על ידי , ובקרוב הניידים בעזרת ATI כל יאכיל את הזבל שאינטל מוכרת GM9XX למניהם.

כן, כבר עכשיו

ודוח הרווח והפסד מוכיח את זה ללא כל ספק, נכון?

נוגסת/שולטת ומאכילה ובכל זאת מפסידה ויורדת במכירות

מדהים איך אתה מתעלם מהמציאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם שעברה שאני אמרתי ש- בצרות כלכליות ומאבדות נתח שוק, אורי אמר לי שאני מדבר שטויות ואני לא מבין, כי עכשיו מורידה מחירים וככה היא שולטת על כל השוק.

עכשיו אני אומר שפנרין ו-K10 יהיו בערך שווי כוחות (ביצועים ל- ואילו תמורה לאינטל).

נחכה וניראה מה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD הרגיזה את אינטל ואינטל הולכת עד הסוף. זה התחיל ב 805, המשיך בירידות מחירים ל D, המשיך עם ה C2D ומה מצפה די ברור. כאשר ל היה יתרון טכנולוגי, אינטל הורידה מחירים, כשהיתרון עבר לאינטל, ניסתה להשיב באותו המטבע והורידה מחירים, רק שבניגוד לאינטל, היא פשוט לא יכולה. אין לה את היכולת הכלכלית. לאינטל יש את היכולת להתמודד טכנולוגית בגלל משאבי הפיתוח האדירים שלה, ויש את היכולת להוריד מחירים לריצפה אם צריך. אני לא ממש יודע איך תצא מהסיטואציה הזאת :-\. מעניין מה יהיה. נראה לי שהיא חייבת ענק אחר שיכנס לעסק ויפרוס עליה את חסותו כדי שתוכל להתמודד גם כלכלית מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

אני זוכר שפעם היו שמועות על זה שאולי יקנו אותה וענקית הטכנולוגיה פיליפס עלתה שם.

פיליפס היא חברה עצומה, מבחינת כח אדם יש לה אפילו יותר עובדים מלאינטל....

רכישה כזאת יכולה להביא למהפך ולמלחמה של ממש בשוק, מלחמה עם טנקים ונשק גריעיני. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD הרגיזה את אינטל ואינטל הולכת עד הסוף. זה התחיל ב 805, המשיך בירידות מחירים ל D, המשיך עם ה C2D ומה מצפה די ברור. כאשר ל היה יתרון טכנולוגי, אינטל הורידה מחירים, כשהיתרון עבר לאינטל, ניסתה להשיב באותו המטבע והורידה מחירים, רק שבניגוד לאינטל, היא פשוט לא יכולה. אין לה את היכולת הכלכלית. לאינטל יש את היכולת להתמודד טכנולוגית בגלל משאבי הפיתוח האדירים שלה, ויש את היכולת להוריד מחירים לריצפה אם צריך. אני לא ממש יודע איך תצא מהסיטואציה הזאת :-\. מעניין מה יהיה. נראה לי שהיא חייבת ענק אחר שיכנס לעסק ויפרוס עליה את חסותו כדי שתוכל להתמודד גם כלכלית מול אינטל.

ניתוח נכון

אני מניח שיהיה קשה למצוא איזה חברת ענק , שתצא להרפתקה נגד אינטל

האמת אני עדיין לא משוכנע שההצלחה הזמנית של היא כתוצאה ממעידה חד-פעמית של עם הפרסקוט , או הבלחה חד-פעמית של AMD

אני מניח שהעתיד יוכיח , מה האמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם עד היום לא היתה ל הצלחה כלכלית. או שהפסידה או ש"הרוויחה" פרוטות.

גם זה מאוד נכון , אם כי היו כל פעם תירוצים שההפסדים נבעו ממחלקה זו או אחרת

בכל מקרה ברור שיהיה קשה ל- למצוא מממן עם מאזנים כספיים כאלה

נראה כרגע , כאילו קיומה של תלוי אך-ורק באינטל , שמעונינת ש- תהיה קיימת , אבל על "אש קטנה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אינטל לא תהיה מעוניינת שהיא תהיה קיימת? אז היא תוריד מחירים לריצפה?

ברור לא ? , לאינטל יש גב כלכלי כזה , שאם היא תרוויח כמה מילירדים דולרים פחות , זה לא יזיז לה

בכלל עצם ההשוואה בין אינטל ל- מבחינה כלכלית , זה כמו להשוות אותך לגיידמק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...