התלבטות לגבי שדרוג (AGP) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי שדרוג (AGP)

Bah_gots_pIII_450

Recommended Posts

כתבתי ת'ראד על זה בעבר אבל אינני מצליח למצוא אותו וגם אני לא חושב שיש צורך לבצע לו הקפצה מתהום הנשיה...

בכל מקרה יש לי ישן (Abit NF-7) + מעבד ישן (Sempron 3200) + כ.מסך ישן (Radeon 9800 128MB)

משחקים חדשים כבר מקרטעים עליו, ואני שוקל לשדרג את הכל עכשיו או לקנות כ.מסך מתקדם יותר לשנה הקרובה ולחסוך קצת כסף לשדרוג משמעותי יותר.

אני צריך כרטיס AGP כך שאני לא בטוח אם אלה שנמכרים כיום יניבו שיפורים משמעותיים או אם ישפרו בכלל את הביצועים....

האם יש כרטיס שיעלה באופן ניכר את מספר הפריימים, ושאינו עולה יותר מ800 ש"ח?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם עם ההתלבטות הזו

אם לשפר את המחשב הקיים שלי (ראו מפרט)

בהוספת\החלפה ל2 גיגה ולקנות כרטיס מסך x1950pro לAGP

או לחכות שנה ו"לסבול" עם המערכת הקיימת :nixweiss:

ופשוט עקב זה שכרגע לא קיימים משחקים משמעותיים ובאמת מעניינים חוץ מ S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl שאצלי רץ על הגדרות נמוכות,

לסיום המסכנה שהגעתי אליה היא: שעדיף לחכות עוד כ8 חודשים פלוס מינוס ואז להחליף את כל המערכת כאשר יגיעו המשחקים היותר משמעותיים סטייל crysis או ut2007

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אל תקנו כרטיס AGP למשחקים, חד וחלק, יש הרבה לוחות אם ומעבדים וגם זיכרונות שהם עולים מאוד זול כיום כך שתהיה לך אפשרות להרכיב מחשב עם תמיכה ב-PCI-Express16X. ה-AGP נועד כיום אך ורק לסרטים וגלישה באינטרנט ולא יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים' date=' אל תקנו כרטיס AGP למשחקים, חד וחלק, יש הרבה לוחות אם ומעבדים וגם זיכרונות שהם עולים מאוד זול כיום כך שתהיה לך אפשרות להרכיב מחשב עם תמיכה ב-PCI-Express16X. ה-AGP נועד כיום אך ורק לסרטים וגלישה באינטרנט ולא יותר...

[/quote']

תגיד לי! מה אתה מזיין תשכל ?!?!?

לי יש 7800GS, אמנם לא תקציבי בכלל בזמנו שקניתי אותו לפני שנה, אבל אחלה כרטיס - שוב, זה לא מתקרב לרמה של ה7800GT אפילו, אבל בכל זאת, כרטיס שמריץ משחקים חדשים ברמה לא רעה. MED+פילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמכור את השילוש הקיים+כרטיס מסך ותוכל לעשות עליהם 700 שקל

עם ה800 שיש לך זה נותן 1500 שקל

בתקציב החדש תוכל להרשות לעצמך שילוש מודרני+כרטיס מסך מהיר בהרבה מהקיים

3800X2

1024MB DDR2 667MHZ

Foxconn AM2

7600GS Sonic

סה"כ 1524 שקל (לא כולל משלוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הצעה מצויינת :goodposting: אני מצטרף להמלצה (למרות שהלוח לא נראה לי משהו...)

אולי רק במקום ה - 7600GS SONIC אפשר יהיה לקחת 8500GT DDR3 מומהר של GAINWARD, לינק - http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=8507&cart=1176847573362665〈=heb

מעניין מהם הביצועים שלו לעומת ה - 8500GT הרגיל המאד חלש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעות, אבל לא.

אני מתכנן שדרוג נורמלי כמו שצריך, לא מן מערכת "מעבר" כמו שבמקור קניתי את מה שיש לי עכשיו...

המעבד והלוח אם מספיקים לי כרגע, זה רק הכ.מסך שיוצר בעיה, אבל נראה לי שאני אסבול אותו בסוף עוד חצי שנה.

תודה!

אפשר לנעול את הת'ראד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...